پیمان وادی هشتم
پنجشنبه 19 فروردین 1395 ساعت 16:07 | نوشته ‌شده به دست علی c60 | ( نظرات )

پیمان وادی هشتم و مراحل آنبایستی برای انجام مراسم پیمان به گونه‌ای عمل نمو دکه هیچ کس تحت هیچ شرایطی نتواند یک مرتبه بالای سر شما حاضر شود و سیاهه شما را بگیرد. خود دانید!

پیمـان
اجرای این مرحله بصورت داوطلبانه مربوط به اشخاصی است که سفر اول خود را با موفقیت به پایان رسانیده‌اند و حداقل شش‌ماه از رهایی آن‌ها گذشته باشد (جمع سفر اول و دوم 18 ماه) اول موضوع را با راهنمای خود درمیان می‌گذارند و برای انجام پیمان اعلام آمادگی می‌کنند. در صورت موافقت راهنما می‌توانند مراسم را اجرا نمایند. البته لازم به ذکر است، راهنمایی می‌تواند این مجوز را صادر نماید که خود این مراسم را به جا آورده باشد. در غیر این‌صورت از مقام بالاتر، دیده‌بان راهنماها و پس از او نگهبان کنگره مجوز صادر می‌گردد. برای افرادی که با سقوط‌آزاد یا قطع سریع موادمخدر خود را کنار گذاشته‌اند، بایستی 18 ماه از زمان قطع مواد مصرفی آن‌ها گذشته باشد.

محل پیمان:

کنار رودخانه یا دریا و یا در صحرا و کوهستان
الف: زمان شروع پیمان: ساعت 12 ظهر
ب: زمان اتمام پیمان: ساعت 4 بعدازظهر


شرایط پیمان
الف: شستشوی بدن قبل از حرکت به مکان پیمان، پوشیدن لباس تمیز یا پیراهن سفید یا روسری سفید.
ج: هیچ‌کس پیرامون ما نباشد
د: صدای بلند ما را کسی نشنود
ه: در طول پیمان (ساعت 12 تا 4) از نوشیدن و خوردن خودداری می‌کنیم (سیگار منعی ندارد، بهتر است استفاده نشود)
تجهیزات پیمان
1
ـ زیرانداز
2
ـ قلم و کاغذ
3
ـ کبریت یا فندک


مراسم پیمان:
مراسم پیمان در دوبخش انجام می‌پذیرد:
الف: نوشتن سیاهه
ب: درخواست از قدرت مطلق


الف ـ نوشتن سیاهه:

زمان شروع نوشتن ساعت 12 ظهر تا ساعت 5/1 بعدازظهر و زمان خواندهن آن از ساعت 5/1 بعدازظهر تا هر وقت که لازم باشد که به طور طبیعی نبایستی بیش از نیم‌ساعت باشد، چون ساعت 2 بعدازظهر این مرحله بایستی به اتمام برسد.

طریقه نوشتن:
اول درمقابل قدرت مطلق شرایط ادب را هرگونه که صلاح می‌دانیم ظرف مدت 30 ثانیه به جای می‌آوریم و قصد خود را اعلام می‌کنیم و سپس آنچه که در گذشته به انجام رسانیده‌ایم بنا به برداشت خودمان تصور می‌کنیم خطا یا ضدارزش یا گناه بوده روی صفحه کاغذ به نگارش درمی‌آوریم و پس از خاتمه 3 مرتبه با صدای بلند، به گونه‌ای که با گوش خود بشنویم، کلیه نوشته‌ها را قرائت می‌کنیم و سپس از خداوند می‌خواهیم که ما را مورد هدایت و در صورت امکان مورد بخشش قرار بدهد و پیمان می‌بندیم که سعی خواهیم کرد از این تاریخ مرتکب کارهای ضدارزشی نشویم و به ما فرصت بدهد تا خطاهای گذشته خود را با خدمت به انسان‌ها، خصوصاً خدمت به معتادین جبران نماییم.

بعد از کمی تفکر (یک دقیقه) کلیه نوشته‌های خود را می‌سوزانیم و خاکستر آن را به آب و یا به باد می‌سپاریم. سپس اگر فرصتی بود، تا ساعت 2 بعدازظهر در جای خودمان قرار می‌گیریم و بقیه زمان را با سکوت می‌گذرانیم و اجازه می‌دهیم افکار و اندیشه ما به هر کجا که
می‌خواهد به پرواز درآید و ما هیچ تلاشی نمی‌کنیم که افکار
خود را مهار کنیم یا جهت خاصی بدهیم، ساعت 2 بعدازظهر پایان مرحله اول.

ب ـ مرحله دوم: درخواست
در این مرحله هرچه از قدرت مطلق می‌خواهیم و یا هرچه برای دیگران می‌خواهیم و یا هر دعایی که داریم روی صفحه کاغذ به رشته تحریر درمی‌آوریم و پیمان می‌بندیم که خودمان هم برای تحقق خواسته‌هایمان با تمام قدرت تلاش و تفکر کنیم و سپس خواسته‌های خودمان یا برنامه‌ریزی آینده خودمان را و یا دعاهای خودمان را سه مرتبه با صدای بلند می‌خوانیم و از قدرت مطلق می‌خواهیم، خواسته‌های ما را اجابت نماید. دوباره درمقابل قدرت مطلق ادای احترام می‌کنیم و یک دقیقه سکوت می‌نمائیم. سپس نوشته‌های خودمان را به قطعات ریزی تبدیل می‌کنیم و آنها را به آرامی به رودخانه یا دریا و یا به باد به امانت می‌سپاریم و بایستی به یاد داشته باشیم که رودخانه، دریا، صحرا و کوهستان در تمامی مراحل، به غیر از قدرت مطلق نیز شاهد و گواه بر پیمان ما بوده‌اند، بعد از آن در جایگاه خود قرار می‌گیریم و تا ساعت 4 بعدازظهر اندیشه خود را در سکوت به پرواز درمی‌آوریم.

ساعت 4 وقت تمام پایان مراسم
موفق باشید ما را دعا کنید!

نکته مهم: بایستی برای انجام مراسم پیمان به گونه‌ای عمل نمو دکه هیچ کس تحت هیچ شرایطی نتواند یک مرتبه بالای سر شما حاضر شود و سیاهه شما را بگیرد. خود دانید! چون این پیمانی است فقط مابین ما و قدرت مطلق و هیچ موجود جانداری نباید از آن مطلع گردد، حتی نزدیک‌ترین، نزدیک‌ترین، نزدیک‌ترین فرد به ما!

معشوق به سامان شد، تا باد چنین بادا
کفرش همه ایمان شد،  تا باد چنین بادا

منبع: کتاب عشق نوشته جناب مهندس دژاکام

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: پیمان،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic