پیام هفته ؛ رنج ابدی
شنبه 7 اسفند 1395 ساعت 21:01 | نوشته ‌شده به دست علی c60 | ( نظرات )

"پیام سی دی رنج ابدی"


آنچه در دل شما می‌گذرد می دانیم و می‌شنویم. باید بگوئیم که آنچه از زاد و ولد بد باشد با بدان می‌نشیند تا در آخر کار پرونده‌ای تیره و تار چون شب داشته باشد. 


"به نام قدرت مطلق الله"

رنج ابدی از مهندس حسین دژاکام"

شاگرد: انسان به همه چیز فکر می‌کند و احتمال همه گونه مشکلات را پیش بینی می‌کند ولی اصلاً به فکرش هم خطور نمی‌کند که برای مثال برادر با برادر دشمنی کند و یا اعضای یک خانواده با یکدیگر دشمنی و ستیز کنند و برای حفظ منافع خود که گاهی هم کاملاً به ناحق می‌باشد حاظر به نابودی یکدیگر می‌باشند. در باور نمی‌گنجد.

آیا این دشمنی‌ها می‌تواند پیشینه‌ای هم داشته باشد و یا بر مبنای طمع استوار است؟

استاد: همه مطالب را ما نمی‌دانیم ولی این مسائل اتفاقی هم نیستند، بلکه همه اینها ریشه و پایه دارند؛ و پایه‌هایی هستند که مثل چوبی که موریانه خورده باشد ریزش می‌کند. برای اینکه از ابتدا بر ستونهای لرزان استوار شده‌اند. ظلم بر انسان هرگز به پیروزی ختم نمی‌گردد.

ما که می دانیم در جهان همه چیز فنا ناپذیر است، ظلم ننمودیم. کسانی که ظلم می‌کنند در آینده پایه‌های آنها فرو خواهد ریخت؛ و تک تک آنان به قهر الهی گرفتار خواهند شد. به عبارتی دیگر آنچه هست نیست می‌شود و آنچه نیست باعث رنج ابدی می‌شود.

ما در امواج دنبال مروارید خالص می‌باشیم. امواج هر چه بالا بروند مشکل است در آن همه تلاطم و آن مقدار کم از زمان آن را بدست آورد. نیستی در راه الله و هستی را هم او می‌دهد. در گذشته بنگرید که از آن همه هستی هیچ نمی‌دانید و اثرات فقط با صورت خواب و خیال بر شما نمودار می‌گردد. در تلاش آن باشید که مرده‌ها را زنده گردانید. شما به بی جانها جان بدهید و خواهید دید که فقط مسیح نبود که می‌توانست مرده‌ها را زنده کند.

شاگرد: شما از زنده کردن مرده‌ها و جان دادن به بی جانها سخن گفتید؛ ممکن است توضیح بیشتری بدهید؟

استاد: از شکافته‌ها و از دل سنگ و غیر ممکن‌ها سخن راندیم. گفتیم در گذشته، شکافید آنچه شکافتنی نیست. در دل سنگ بروید و ترکیب‌ها را جدا نمایید. منظور از بی جان، جان تولید نمودن است؛ یعنی دوباره احیا نمودن و یافتن مطالبی که فراموش نموده‌اید و یا جا گذاشتن و یا ندیدن جسم بی جان را آنچه مورد سازندگی قرار می‌گیرد و نوعی زندگی کردن است و ارتباط شما نوعی دیگر از آن می‌باشد.

خداوند در شما قدرت این عمل را داده است، به کار گیرید. قدرت کلام خود را در آنها بکار ببرید.

ما خود هم در بیشتر موارد در می‌ماندیم و راه را بر خود مسدود می‌پنداشتیم، اما آن نیرویی که ما را هدایت می‌کرد همه در بها را به یکباره بر ما بسته نمی‌شود تا ما بتوانیم از قدرت فکر خودمان در راه آن امورات سخت استفاده نمائیم؛ و ما در زمان خود نمی‌خواستیم کسی بر ما دینی داشته باشد؛ و این را فقط بین خود و پروردگار خود محفوظ داشته‌ایم؛ اما باری به جهت در برخی مسائل مجبور بودیم در برابر آن عالم یکتا اشک بریزیم و ناتوانی خود را بیان نمائیم.

زمان می‌گذرد و برای هر لحظه آن می دانیم سالی بیشتر است؛ که می‌باید با تحمل بسیار از مسائل پیش بروید و این ابرهای تیره را بشکافید تا به نور و روشنایی برسید.

آنچه در دل شما می‌گذرد می دانیم و می‌شنویم. باید بگوئیم که آنچه از زاد و ولد بد باشد با بدان می‌نشیند تا در آخر کار پرونده‌ای تیره و تار چون شب داشته باشد. لیل و نهار برای آنها تفاوتی ندارد پس در پی آن نباشید.

ما نتوانستیم چند تا را در یک صف منظم قرار بدهیم. البته این واقعه امروز برای ما مضحک است. زیرابه اندیشه امروز پی نبرده بودیم. باید هم همین‌طور می‌شد تا برای رهایی از قل و زنجیرها چاره‌ای می‌نمودیم؛ اما در اینجا به این موضوع می‌رسیدیم. ما برای انجام وظایف قبلی و قلبی هستیم و رضایتی احساس می‌کردیم که امروز شاید به‌طور دیگری انجام می‌دهیم. پیش برد کارها در هر دو مرحله نیاز به فراموشی نیست بلکه مانند مطالعه مطالب می‌باشد مانند حساب‌وکتاب.

نگارش:مسافر محمد از لژیون ۱۹ نمایندگی سلمان فارسی اصفهان

ویرایش و عکس: مسافر فرزاد

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دی های آموزشی، متن منتخب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic