کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران مورخ 96/05/30
سه شنبه 31 مرداد 1396 ساعت 00:04 | نوشته ‌شده به دست nafise c60 | ( نظرات )
روز دوشنبه مورخ96/05/30  جلسه یکم از دور سی ودوم کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران  کنگـــــره 60 شعبه سلمان فارسی به نگهبانی همسفر "خانم زهـــــــرا" ٬استادی همسفر "خانم طاهــــــره" و دبیری "همسفر خانم نــــــدا" با دستور جلسه «ســیستـم ایکس»راس ساعت 16 آغاز به کار کرد.


به مجموعه ناقل های عصبی و نوروترانسمیتر ها و غدد درون ریزبدن، سیستم ایکس می گویند. که همان مواد شبه افیونی در بدن ما می باشد،و به این علت به آن سیستم ایکس می گویند چون  هنوز ناشناخته و مجهول است و علم بشریت هنوز نتوانسته است ثابت کند که چنین سیستمی در بدن ما وجود دارد .

مشروح سخنان استاد؛

 استاد محترم در ابتدای جلسه از راهنمایشان خانم الهه تشکر کردند و گفتند؛  اگر من در این جایگاه هستم و قرار دارم و می توانم امروز خدمت کنم ،مدیون ایشان و آموزشهایشان هستم .

جلسه امروزسیستم ایکس می باشد. به مجموعه ناقل های عصبی ونوروترانسمیتر هاوغدد درون ریزبدن، سیستم ایکس می گویند. که همان مواد شبه افیونی در بدن ما می باشد،و به این علت به آن سیستم ایکس می گویند چون  هنوز ناشناخته و مجهول است و علم بشریت هنوز نتوانسته است ثابت کند که چنین سیستمی در بدن ما وجود دارد .

در مغز انسان 12 نوع ماده شبه افیونی مانند اندروفین ها،انکفالین ها،دینورفین ها و ...وجود دارد و اگر یکی از این مواد در بدن ما کم و یا زیاد شود و یا از حالت تعادل خارج شود ما دچار انواع و اقسام بیماریها می شویم،و تمام فعالیت هایی که ما روزانه داریم همانند خواب ، احساسات، راه رفتن، شادیها، ...همه بستگی به این سیستم دارد . این سیستم  ممکن است بیمار شود:

1-  در اثر تغذیه نامناسب ،بنابراین باید حواسمان به تغذیه مان باشد و از غذاهای کنسرو شده و غذاهای فریز شده کمتر استفاده نماییم.

2-  در اثر اعمال و افکار منفی وغلط .بیمار شویم ، انسان در طول زندگی و حیات خودش باید همیشه بر دوچیز  متمرکز شده و فکر کند یکی به اعمالی که در این دنیا انجام می گیرد و یک سری اعمالی که برای آخرت انجام می دهد .

به این علت به اعمالی که در این دنیا انجام می گیرد باید توجه کند چون همه چیز در کائنات بسیار هوشمند و دقیق است و در آن همه چیز حساب شده و دقیق عمل می کند و همه چیز تحت کنترل می باشد بنابراین در صورت انجام عمل نادرست و گناه ثمره اش به خود ما بر می گردد

انسانهایی که دانا هستند و از آگاهی بیشترو بالاتری برخوردار هستند کمتر گناه و اشتباه می کنند اما انسانهایی که در جهل و نادانی خودشان به سر می برند و در تاریکی ها هستند بیشتر گناه و اشتباه می کنند مانند افرادی که از مواد مخدر یا قرص های روان گردان استفاده می کنند. یااز قرص های ضد افسردگی و اعصاب ، استفاده می نمایند موجب تخریب شدیدی در این سیستم شده و آرام آرام این سیستم در بدنشان از کار می افتد.

یا کسانی هستند که همواه کارهای ضد ارزشی انجام می دهند و به خداوند  در کارهایشان توکل نمی کنند ،ناامیدند ، ناسپاسند و همیشه نکات منفی را می بینند و منفی نگرند و این افراد نیز باعث می شوند که در سیستم ایکسشان خلل ایجاد شود.

  اغلب سیستم ایکس ما، تحت تاثیر افکار ما ،تخریب می شود.

افرادی که  کینه ،نفرت ،حسادت ،منیت دارند و یا حتی همواره دچار استرس هستند اینها هم باعث می شود تا سیستم ایکسشان رو به تخریب رود.

امروزه علم ثابت کرده است که بیشتر بیماریهای ما در اثر فکر ماست و شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بیمار شوید و به پزشک مراجعه نمایید ، بعد از آزمایش هایی که انجام می دهند می گویند شما سالم هستید   و درد و ناراحتی شما ناشی از اعصاب است و این به خاطر افکار ماست که اعصاب ما را تحت تاثیر قرار داده است .

امروزه در دنیا می گویند که بیماری اعتیاد درمان ندارد و اعتیاد یک بیماری مرموز و پیش رونده و ناعلاج است . اما در کنگره 60 با خلق متد DST که همان درمان تدریجی با داروی OT است هزاران نفر به درمان قطعی اعتیاد رسیدند و در کنار درمان بیماری اعتیاد بسیاری از همسفران و مسافران که دچار بیماریها و عارضه های دیگری بودند ، که آن بیماریها نیز هم درمان شد. مثل بیماریهایی چون صرع،بیماری قلبی ،یا بیماریهای گوارشی یا ...که این بیماریها نیز به درمان رسید.

در یکی از سی دی های آقای مهندس که من گوش می کردم یکی از افرادی که به درمان رسیده بود عنوان می کرد که من سرطان روده داشتم و سفر ایکس را که انجام دادم ، آزمایش که کردم تماما سالم بوده و اثری از بیماری د رمن وجود ندارد و بهبود پیدا کردم.

آقای مهندس در صحبت های خودشان در روز چهارشنبه گفتند، نه تنها بیماری اعتیاد در اثر اختلال در این سیستم بوجود می آید ، بلکه بسیاری از بیماریهای دیگر مثل  ام اس، آلزایمر،کولیت روده و غیره نیز در اثر اختلال در این سیستم بوجود آمده است و اگر ما این سیستم را ترمیم نماییم این بیماریها نیز از بین می رود و اثری دیگر از این بیماریها نیست اما ما نمی توانیم این کار راانجام دهیم و اجازه این کار را نداریم ،چون آقای مهندس می گویند؛ من مهندس هستم و پزشک نیستم و پزشکان باید بیایند و این آزمایشات را انجام دهند و من نمی توانم روی انسانها آزمایش انجام دهم.

و انسانهایی که در صراط مستقیم حرکت می نمایند و از قوانین الهی پیروی می کنند و از خط قرمز عبور نمی کنند و یا به عبارتی نقض فرمان نمی کنند زمانی که وارد کنگره می شوند از آموزش های کنگره استفاده می کنند و آموزش ها را در زندگی روزمره شان استفاده کرده و آنها را کاربردی می کنند باعث می شوند که سیستم ایکس در بدنشان به خوبی کارکرده  و مواد لازم به راحتی در بدنشان تولید شود و یا انسانهایی که در برابر مشکلات صبور هستند و به خداوند توکل می کنند و به دیگران عشق و محبت می کنند و یا این که جهانبینی و نگاه و دیدگاهشان نسبت به خودشان عوض می شود و شناخت بهتری نسبت به خودشان پیدا می کنند مواد بهتری در بدنشان ترشح می شود.

و ما شاهد مسافران و همسفرانی هستیم که وقتی وارد کنگره می شوند اغلب دارای چهره هایی ناآرام هستند و به هم ریخته می باشند و با شروع سفرشان بعد از گذشت مدتی ،چهره ،و رفتارشان و کردارشان تغییر می نماید و این در اثر بهبود سیستم ایکسشان است زیرا کسانی که مواد مخدر مصرف می نمایند تولید برخی از مواد در بدنشان دچار اختلال شده و سیستم ایکس را تحت تاثیر قرار داده است و برخی هم در اثر وجود افکار منفی، و پریشانی و غیره باعث اختلال در سیستم ایکسشان شده اند اما با شروع سفرشان سیستم ایکس کم کم ترمیم شده و فعالیتش بهتر می شود . انشالله که توانسته باشم تا حق مطلب را ادا نمایم  از این که به صحبت های من گوش کردید" سپاسگزارم".

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی همسفران،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر محدثه چهارشنبه 1 شهریور 1396 14:57
خانم طاهره عزیزم استادی گوارای وجودتان الحق که برازنده شما بود و خدا قوت و خسته نباشید به کلیه وبلاگ نویسان و تبریک ویژه به کمک راهنمای عزیزم سرکار خانم الهه
همسفرزهرا چهارشنبه 1 شهریور 1396 14:34
مرحبا به خانم طاهره گلم خواهر لژیونیم.استادی خیلی خوبی داشتید. انشاالله شال کمک راهنمایی .وخداقوت به خانم الهه عزیزم.
همسفر ندا لژیون نوزدهم سه شنبه 31 مرداد 1396 19:05
با سلام و خداقوت خدمت نویسنده محترم
آفرین به سرعت عمل شما.
به خانم طاهره عزیز جایگاه استادی را تبریک می گم و از لژیون سرکار خانم الهه بابت همکاری خوبشون متشکرم.
همسفر نفیسه سه شنبه 31 مرداد 1396 14:46
ضمن خداقوت به نگهبان و دبیر عزیز به خانم طاهره عزیزهم هم جایگاه استادی را تبریک می گویم.
زهره سه شنبه 31 مرداد 1396 13:54
احسنت به سرعت عمل شما
همسفر فرزانه سه شنبه 31 مرداد 1396 12:18
با سلام و خداقوت خدمت خانم نفیسه و خانم راضیه
خانم طاهره عزیزم جایگاه استادی رو بهتون تبریک میگم یه تبریک ویژه هم به خانم الهه بابت پرورش چنین رهجوهای خوب.
همچنین جایگاه نگهبانی رو به خانم کبری و جایگاه دبیری رو به ندای عزیزم تبریک میگم
همسفرطیبه لژیون پنجم سه شنبه 31 مرداد 1396 11:05
ازاطلاعات به روزتان سپاسگزارم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic