خلاصه سی دی های آموزشی ؛ جان
پنجشنبه 11 آبان 1396 ساعت 11:01 | نوشته ‌شده به دست منصور c60 | ( نظرات )

جان

 خلاصه سی دی "جان" از مهندس حسین دژاکام

انسان یک موجودی است که باید دارای چندین بعد و حرکت باشد، انسان موجودی است که ورزش و پیاده‌روی جزء بعد لازم آن است. انسان باید دوست، محبت و صوت داشته باشد. در کنگره ما اعتقادداریم که نباید فقط مواد را نکشیم بلکه باید همه‌چیز انسان عوض بشود.

   به نام قدرت مطلق الله

خلاصه سی جان (دستور جلسه) همراه با متن پیام و سخنان آقای مهندس حسین دژاکام (بنیان‌گذار کنگره 60).

مربوط به جلسه یازدهم از دور سی و ششمکارگاه‌های آموزشی کنگره 60 به نگهبانی و استادی آقای مهندس و دبیری مسافر خانم زهرا در تاریخ  1396/07/25 رأس ساعت 8:30

( مریوط به نوشتارهای 10/10/1395 ) استاد: بحث گذشته پیرامون چه موضوعی بود؟ شاگرد: پیرامون جان و همین‌طور پیرامون موفقیت‌های ورزشی و موسیقی در کنگره 60.

استاد: آری امیدوارم که همه خوب باشند و توفیقات حاصل را به‌کل اعضا تبریک می‌گوییم می‌دانید که هرکدام از این‌هایی که گفته‌ایم تاکنون در روند ارتقاء هم یاری می‌رسانند؛ خواه موسیقی باشد و یا ورزش و یا مسائلی که پیش می‌آید و در پالایش آن‌ها کمک فراوان دارد. در مورد جان اساتید گذشته هر یک مطلبی گفتند مانند جان فلان شخص گرفته شد و یا جان فلان شخص بایستی گرفته شود. بحث ما پیرامون جان است.

راه‌ها همه به روم ختم می‌شود. صحبت‌های من همه به کتاب آسمانی ختم می‌شود. البته منظور از استفاده از کتاب آسمانی آموزش دینی و مذهبی نیست؛ چون این کتاب این‌قدر عظیم و بزرگ است که خیلی از انسان‌ها نمی‌دانند. خیلی از مجهولات ما در این کتاب است.

همه ما می‌دانیم که اکثر بیماری‌های اختلالی و روانی مثل دوشخصیتی، بای پلار، اسکیزوفرنی، وسواس و جنون درمان ندارند؟ به دلیل اینکه به قسمت پنهان انسان توجهی نمی‌کنند. به این دلیل می‌گوییم کتاب آسمانی، آخرین کتاب است که 1400 سال می‌گذرد و هنوز (الف) آن مجهول است. درک این کتاب بستگی به پیشرفت، علوم و دانش ما دارد.

ما در درمان اعتیاد گفتیم جسم، روان و جهان‌بینی. اگر جسم و روان را درست کنیم و جهان‌بینی درست نشود به نتیجه نمی‌رسیم.

ژن یعنی نقشه اولیه جسم؛ یعنی جسم انسان از روی نقشه ژن تکثیر می‌شود. مثلاً اگر پدر خانواده بیماری قند یا قلب داشته باشد به فرزندان آن‌هم منتقل می‌شود ولی اخلاق و رفتار چگونه منتقل می‌شود؟ آیا مربوط به ژن می‌شود؟ خیر، بلکه ژن تعیین مواد مخدر درونی بدن یا بیوشیمی را انجام می‌دهد. چون اگر یک ژنی دوپامین آن از حد مجاز بالاتر باشد وارد مرحله اسکیزوفرنی می‌شود. یک ژنی اگر دوپامین آن کم باشد وارد مرحله پارکینسون می‌شود و یک ژنی که سروتوئین آن کم باشد دچار افسردگی می‌شود. پس ژن یک ماده‌ای را به وجود می‌آورد و آن ماده باعث اختلالات دیگر می‌شود.

همه‌چیز از آسمان به زمین می‌آید مثل اطلاعات و دانش و از زمین هم به آسمان می‌رود؛ که این‌ها درون و داخل همدیگر هستند. منظور از تکیه کردن ما روی این‌ها این است که انسان یک جسم خالی نیست و اگر مرد بازهم وجود دارد، اگر می‌گوییم حرکت باید در صراط مستقیم باشد به این دلیل است که به آرامش لازم برسیم و درگیر نباشیم. ما به آن بلوغ فکری رسیدیم که می‌گوییم وعدهٔ بهشت و جهنم که هست هیچ، مطالبی دیگر هم هست. می‌دانیم که اگر از صراط مستقیم خارج بشویم مشکل برای خود ما به وجود می‌آید.

انسان یک موجودی است که باید دارای چندین بعد و حرکت باشد انسان موجودی است که ورزش و پیاده‌روی جزء بعد لازم آن است. انسان باید دوست، محبت و صوت داشته باشد. در کنگره ما اعتقادداریم که نباید فقط مواد را نکشیم بلکه باید همه‌چیز انسان عوض بشود.

در مورد جان اساتید گذشته هر یک مطلبی گفتند مانند جان فلان شخص گرفته شد و یا جان فلان شخص باید گرفته شود. انسان از خاک خلق شد و جان از آتش. نور هم از آتش به وجود می‌آید. موادی که در جسم انسان هست در خاک هم هست مثل منیزیم، کلسیم، پتاسیم، آهن، سدیم، فسفر، مس و ید. ولی آیا انسان همین است؟ اگر انسان با مرگ از بین می‌رفت بله همین بود ولی موضوع اینکه ادامه‌دار است.

به عقیده علما، جان یعنی جن. انسان موجودی است شامل صور آشکار و پنهان. جسم یعنی بلد و شهر وجودی و مالک اصلی نفس است. نفس آن چیزی است که تعیین موجودیت می‌کند در ظاهر و در باطن. هنگام مرگ فرشتگان مرگ، نفس شمارا تحویل می‌گیرند. پس آن چیزی که فرشتگان مرگ تحویل می‌گیرند روح نیست. بلکه نفس ما است. نفس حقیقت وجودی و فطرت ما است. فرض می‌کنیم نفس، روح و جن که روح در انسان دمیده شده و مثل یک ملک است که انسان را به‌خوبی به صراط مستقیم هدایت می‌کند و جن هم به بدی و پلیدی. نفس هم دو مشاور دارد که یکی انسان را به‌خوبی و دیگری به بدی مشاوره می‌دهد. آدم‌هایی که همیشه همه‌چیز را به منفی و به‌طرف سیاهی می‌بینند به حرف جن خود گوش می‌کنند.

باید بگوییم جسم بی‌جان یعنی بدون روح و روح که نباشد جن هم در آن نیست و نفس هم به گونه دیگری و جان همه این‌ها مکمل یکدیگر هستند و باهم مانند اعضای یک ارکستر می‌باشند. روح و جن و نفس باهم هستند و در جان هم وجود دارند وقتی می‌گوییم خلق الجان یعنی خلق کردیم جان را از آتش. دو سیستم تزکیه و پالایش، نار یعنی آتش که باید تبدیل به نور شود. در حقیقت جان هم مانند آر شه و بالن است و هریک دیگری را کامل می‌کنند. در حقیقت می‌خواهید بگویید جان یعنی روح به‌اضافه نفس به‌اضافه جن.

استاد می‌گوید: آری به عبارتی بایستی کامل باشد و یا ناقص نباشد. همکار عزیز در جهان همه مسائل بایستی طبق قانون باشد طبق قانون و اصول و داده‌های خداوند کامل بشود و اگر داده‌ها ناقص باشند مشکلات زیادی پدید می‌آورد.

همه باید طبق قانون خداوند و هستی باشند و داده‌ها باید کامل باشند. اطلاعاتی که به ما داده می‌شود اگر ناقص باشد به مشکل برمی‌خوریم. اگر نفس ما ضعیف شده باشد بازهم به مشکل برمی‌خوریم.

بشر با تفکر خود گاهی می‌تواند آن نفس‌ها را با تحقیقات کامل کند.

درد و رنج بشر از نادانی او نیست بلکه از دانش‌های کشف نشده است. تحقیقات ما در جهت کشف نیست. مثلاً غده‌ای در بدن به وجود می‌آید و ما همیشه درصدد کشف یک دستگاه برای رفع غده هستیم ولی در قسمت اینکه غده چگونه به وجود آمده و منشأ آن چیست اطلاعاتی نداریم، چون صور پنهان را قبول نداریم. برای درمان اعتیاد اطلاعات بشر تقریباً نزدیک به صفر است.

شاید سال‌ها طول بکشد مانند همین درمان اعتیاد چاره‌ای نبود تا بالاخره انجام شد تا کامل شدن بعضی چیزهای دیگر سال‌ها طول می‌کشد.

در مطالب دیگر نیز به شما کمک شد، یعنی بعضی از بیماری‌ها به شما کمک شده، این پروسه درمان خیلی راه دارد که بسیاری از بیماری‌ها یاری برساند.

گاهی اوقات عجین شدن نیروهای منفی ماورائی با جسم که مربوط به گذشته انسان‌ها ممکن است باشد سبب کامل نشدن می‌شود.

انسان گرفتار گذشته‌های خود است و با یک نیروهایی عجین شده که این نیروها کامل شدن بشر را مختل می‌کنند و بارها گفته شد که این اطلاعات را بدانید ولی وارد این مراحل نشوید

یک موقع انسان در مراحل بلوغ فکری قرار نگرفته، خیلی مسائل برای آن به‌صورت تمثیل گفته می‌شود ولی زمانی که به مرحله پختگی رسید آن موقع تمثیل کنار رفته و به یک واقعیت‌های دیگری می‌رسد.

استاد فرمود: من در طول این 20 سال 3 چیز را برای شما به یادگار گذاشتم 1- ابداع روش DST با داروی OT برای درمان اعتیاد 2- روش DST برای نیکوتین 3- تولید عصاره سیب که نام آن DSP است که فرآیند تولید آن کاملاً متفاوت است که مسبب آن امین بود و به‌عنوان دارو استفاده می‌شود یکی از مشکلاتی که مصرف‌کنندگان تریاک، OTو متادون دارند یبوست است؛ گذشته از این‌ها نصف جمعیت کره زمین هم به دلیل مصرف خوراک نامناسب دارای بیماری یبوست هستند

طریقه مصرف داروی DSP: صبح یک لیوان آب شیر به‌اضافه یک قاشق غذاخوری از داروی DSP و نیم ساعت بعد صرف صبحانه

مسئله دیگر اینکه با مصرف این دارو چربی خون، واریس، کبد چرب، کمبود آهن و سنگ کیسه صفرا از بین می‌رود. چون یکسری مسائل قوی و غنی مثل پتاسیم دارد که بسیار مؤثر است. چیزی که باعث می‌شود. تهیه آن با سرکه سیب کاملاً فرق می‌کند. سرکه سیب دو ماه طول می‌کشد که درست شود ولی این دارو یک سال؛ و این دارو یادگاری از طرف من است. بدن‌های ما همه فقیر هستند چون خیلی از املاح را استفاده نمی‌کنیم. خیلی از مواد خوراکی را نمی‌خوریم و املاحی که در این دارو هست باعث جبران آن‌ها می‌شود.

به قلم مسافر سعید لژیون 15

ویرایش: مسافر منصور

   

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دی های آموزشی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
محسن - لژیون ۱۲ میرداماد شنبه 13 آبان 1396 15:47
خدا قوت خدمت شما خدمتگزاران عزیز
مسافرمحمد لژیون ۱۱ پنجشنبه 11 آبان 1396 16:59
با سلام وخداقوت خدمت شما اقا سعید واقا منصور متن سی دی جان عالی بود .موفق باشید در پناه خداوند
مسافر مصطفی لژیون ۱۱ پنجشنبه 11 آبان 1396 13:08
خدا قوت به کلیه عزیزان در قسمت سایت بخصوص
مسافر سعید و مسافر منصور انشاالله در جایگاه های بالاتر این عزیزان را ببینیم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic