مصاحبه ؛ مرتبط با دستور جلسه هفتگی ، هفته OT
یکشنبه 15 بهمن 1396 ساعت 18:36 | نوشته ‌شده به دست saeed C60 | ( نظرات )

مصاحبه با مسافر کمک راهنما سعید خدمتگزار OT شعبه‌ی سلمان فارسی

دوست دارم به سفر اولی‌ها بگویم که قدر شربت OT را بدانند و برای آن ارزش قائل باشند؛موقع مصرف آن،با یک حس خوب این کار را انجام دهند حتی با داروی خود صحبت کنند و سپاسگزار باشند 

لطفاً خودتان را به شیوه کنگره معرفی کنید؟

سلام دوستان سعید هستم یک مسافر،23سال تخریب داشتم،آخرین آنتی ایکس مصرفی: شیره، هرویین، شیشه و 12 ماه و 9 روز به کمک راهنمایی آقای منصوری سفر کردم، روش درمان DST،داروی درمانOT و رهایی 16 ماه ، رشته‌ی ورزشی باستانی.

چه مدت است که در قسمت OT در حال خدمت هستید؟

من از همان سفر اول که راهنمایم آقای منصوری گفت: همیشه سعی کن بازیگر باشی و داخل بازی باشی خدمت را شروع کردم، ولی از وقتی‌که رها شدم و وارد سفر دوم شدم خدمت در قسمت OT  را شروع کردم.

چرا شما خدمت کردن در OT  را انتخاب کردید؟

برای این‌که بالاترین سطح آموزشی را برای من داشته است و انرژی خیلی زیادی از آن می‌گیرم، و کمک خیلی زیادی کرد به من برای قبول شدن در امتحانات کمک راهنمایی و من پروتکل OT که تقریباً 50 درصد نمره امتحان کمک راهنمایی را دارد تماماً در این قسمت آموزش دیدم و یاد گرفتم.

افرادی که می‌خواهند در قسمت OT  خدمت کنند چه شرایطی باید داشته باشند؟

اول این‌که سفر دومی باشند و دوم این‌که سیگار را درمان کرده باشند و یا در حال درمان باشند، و این را هم باید بدانند که بچه‌های OT بعد از مرزبان‌ها اولین افرادی هستند که خدمت را شروع می‌کند و آخرین افرادی هستند شب‌ها از کنگره خارج می‌شوند. خدمتشان هم در معرض دید دیگران نیست و همچنین باید بپذیرند که در کمال مردم‌داری با کمک راهنماها و رهجو ها برخورد کنند.

در قسمت OT  چند نفر خدمت می‌کنند تا نامه‌های OT  رهجو ها به دستشان برسد؟

بیش از بیست نفر در این قسمت باید خدمت کنند تا نامه‌های OT به دست کمک راهنماها و رهجو ها برسد البته با تازه واردین جلسه توجیهی و مراحل دیگر مانند ثبت پورتال و دفترنویسی بیشتر هم می‌شوند.

شربت OT چیست؟

شربت OT  در حقیقت تنتور تریاک است،به این معنی که حل‌شده در الکل است.درگذشته این شربت در انگلستان بانام لودانوم تولید می‌شد و در ایران این شربت با نام اپیوم تینکچر به معنی شربت تریاک تولید می‌شود.درگذشته در کنگره با اوپیوم یا خود تریاک درمان می‌شدند به همین دلیل در طول دوران درمان بازهم با مواد و موادفروش در ارتباط بودند و از طرفی تعیین دقیق دوز مصرفی بسیار مشکل بود، ولی با کمک و همت آقای مهندس برای اولین بار این شربت تولید شد و فرایند درمان را بسیار آسان‌تر کرد، به‌طوری‌که تعیین دوز مصرفی آسان شد و همین‌که رهجو دیگر با موادفروش در ارتباط نبود و همین‌که ازلحاظ قانونی هم به مشکل برنمی‌خورد و رهجو می‌تواند دوز مصرفی داروی خود را به همراه خود داشته باشد بدون این‌که با مشکلی مواجه شود. درحالی‌که به همراه داشتن تریاک جرم محسوب می‌شود، شربت OT از 10 درصد تریاک، 20 درصد الکل و 70 درصد آب مقطر تشکیل‌شده است و بالاترین دوز مصرفی که شخص می‌تواند استفاده کند شانزده و نیم تا هفده سی‌سی در روز است، این شربت قبل از این‌که به‌صورت دارو در کنگره تجویز شود بر روی افراد مورد آزمایش قرار گرفت که دفعه اول بر روی 50 نفر مصرف‌کننده آزمایش شد که فقط 13 نفر به رهایی رسیدند ولی برای بار دوم بر روی 1000 نفر آزمایش شد که 800 نفر به رهایی رسیدند، یعنی بیش از 80 در صد درمان قطعی شدند. درحالی‌که در سایر روش‌های درمان اعتیاد بالاترین درصد رهایی بین فقط 3 تا 7 درصد است،شربت OT در کنگره به‌عنوان یک داروی شفابخش معرفی می‌شود و من خودم که انواع روش‌های ترک ازجمله 4 بار سم‌زدایی را امتحان کردم و هیچ نتیجه‌ای را نگرفتم فقط با OT و روش درمانی کنگره توانستم به رهایی برسم و سلامتی‌ام را مدیون کنگره هستم و به همین دلیل هم در کنگره ماندم و خدمت کردم تا بتوانم دین خودم به کنگره را بپردازم.

بعضی از رهجو ها فکر می‌کنند که بعضی مواقع دارویی که دریافت می‌کنند ازلحاظ درصد یا دوز دارو و یا حتی رنگ با سایر مواقع متفاوت است،آیا این موضوع صحت دارد؟

خیر هیچ تفاوتی ندارد این دارو با یک ترکیب استاندارد در کارخانه داروسازی تولید می‌شود و مسافری که این‌گونه فکر می‌کند ممکن است در مواقع مختلف شرایط بدنی متفاوتی داشته است یعنی ممکن است با شکم پر یا شکم خالی دارو را مصرف کرده‌اند و یا سر ساعت دارو را مصرف نکرده‌اند که به همین دلیل اثرات متفاوتی دارد، و از طرفی هم شربت OT یک دارو است نه مواد مخدر که فرد بخواهد با آن نشئه شود.

در قسمت OT  شما بیشتر با چه مشکلاتی مواجه هستید؟

ما خودمان اینجا مشکلی نداریم ولی بعضی مواقع رهجویی که چند ماه مرتب سفر کرده و یک سیکل کامل در بخش OT و سایر بخش‌های کنگره خدمت کرده‌اند تا این فرد به درمان برسد، متأسفانه می‌بینیم که بعدازاین مدت درمان خودش را نیمه‌کاره رها کرده و نامه اخراجی او برای ما می‌آید، واقعاً حسمان خراب می‌شود و افسوس می‌خوریم که چرا این افراد متوجه نیستند که کجا پا گذاشته‌اند، جایی که نه‌تنها جسم و روان آن‌ها درمان می‌شود بلکه نگرش آن‌ها نسبت به خودشان و جهان پیرامونشان تغییر می‌کند.

چه توصیه‌ای برای سفر اولی‌ها دارید؟

دوست دارم به سفر اولی‌ها بگویم که قدر شربت OT را بدانند و برای آن ارزش قائل باشند؛موقع مصرف آن،با یک حس خوب این کار را انجام دهند حتی با داروی خود صحبت کنند و سپاسگزار باشند و دقیقاً مطابق با دستوراتی که کمک راهنما به آن‌ها داده داروی خود را مصرف کنند؛و اگر فرمان‌بردار خوبی باشند قطعاً به رهایی می‌رسند و هیچ نیرویی نمی‌تواند مجدداً آن‌ها را به سمت مصرف مواد ببرد.

من از طرف خودم و هم از طرف بچه‌های سایت هفته‌ی OT را به شما و تمام خدمتگزاران OT تبریک می‌گویم و از شما تشکر می‌کنم که در این گفتگو شرکت کردید؛ در پایان اگر سخنی مانده بفرمایید؟

می‌خواهم باز به سفر اولی‌ها بگویم که لذتی که سفر اول دارد سفر دوم ندارد یعنی سعی کنید در سفر اول لذت کامل را ببرید و فرمان‌بردار خوبی باشید چراکه راهنمای شما قبل از شما خودش این راه را طی کرده و می‌داند که چگونه شمارا به مقصد برساند پس اگر می‌خواهید در سفر دوم لذت کافی را از سلامتی خودتان ببرید کاملاً گوش‌به‌فرمان کمک راهنمای خودتان باشید که بعداً افسوس نخورید؛

در پایان تشکر می‌کنم از آقای مهندس که این بستر را برای ما فراهم کرده‌اند و تشکر می‌کنم از تمامی خدمتگزاران کنگره 60 و همچنین از شما و تمامی بچه‌های سایت تشکر می‌کنم که این گفتگو را ترتیب دادید.

گفتگو و نگارش: مسافر سعید

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر رضا لژیون یکم جمعه 20 بهمن 1396 00:53
با سلام درود

دوشنبه 16 بهمن 1396 16:59
سعیدعزیزهفته اوتی راخدمت تمامی خدمت گذاران این مجموعه تبریک عرض می کنم وبهترین ها رابرایتان آرزو می کنم
مسافر رضا لژیون یکم دوشنبه 16 بهمن 1396 12:36
با سلام درود

علی نادعلیان یکشنبه 15 بهمن 1396 23:01
سعید عزیز هفته او تی را خدمت شما دوست عزیز وهمه عزیزانی که در این بخش مشغول خدمت هستند تبریک میگویم وبرای تک تک شما دوستان ارزوی توفیق وسربلندی دارم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات