مقاله؛ تخریب های شیشه و درمان آن با متد DST
دوشنبه 18 تیر 1397 ساعت 11:00 | نوشته ‌شده به دست saeed C60 | ( نظرات )

مقاله‌ای از کمک راهنمای محترم مسافر محسن


کنگره باعث شد، شاهد تغییرات و تبدیلات معجزه‌آسایی در انسان‌ها باشم و باور کنم صفت گذشته در انسان صادق نیست چون انسان جاری است و ....

تخریب‌های شیشه و درمان آن با متد DST

 یکی از سؤالات و دغدغه‌های ذهنی من در مورد شیشه این بود که چرا تخریب‌های شیشه و یا اثرات آن، بر روی افراد مختلف، متفاوت است؟ تا جایی که شخصی تحت تأثیر شیشه، دست به قتل می‌زند و سر کسی را می‌برد، اما شخص دیگری فقط دچار بدبینی و اختلال در خواب و غذا خوردن می‌شود و یا وارد فازهای دیگری می‌شود که تخریب کمتری دارد؟!

 با تحقیق برای یافتن پاسخی برای سؤالم با مطلب جالبی مواجه شدم که این‌طور مسئله را پاسخ داده بود:

"اگر شما بخواهید، مقداری آب را جوش بیاورید، این آب در کوزهٔ سفالی راحت‌تر به جوش می‌آید یا درکتری مسی؟"

بدیهی است که در کتری مسی، چون بستر مهیاتری برای جوشاندن آب است. حتی اگر در شخصی، زمینهٔ قتل مهیا باشد، بستر این کار با مصرف تریاک برای آن شخص مهیا نمی‌گردد. چون اثرات مواد نیز با یکدیگر متفاوت‌اند. یکجایی شما آب را روی ماسه می‌ریزید و جای دیگر، روی کفی سیمانی، خاصیت آب در هر دو جا یکسان است اما بستری که این آب بر روی آن ریخته می‌شود، متفاوت است که بر روی کف سیمانی جذب بسیار اندکی رخ می‌دهد اما ماسه، تمام آن آب را جذب خواهد کرد.

ابلیس هم می‌داند که کجا فرود بیاید. وقتی می‌گوییم که مصرف شیشه، در همه الزاماً به سربریدن ختم نمی‌شود، باید آن سمتش را هم نگاه کنیم که مصرف تریاک، حتی در کسی که زمینهٔ سربریدن را دارا است، بستر این کار را فراهم نمی‌کند، اما شیشه این بستر را فراهم می‌سازد.

شخصی که شیشه مصرف می‌کند، مردمک چشمش، چندین برابر حالت عادی می‌شود و دلیل اصلی بی‌خوابی در مصرف‌کنندگان شیشه، همین اثر بیولوژیکی است که شیشه در مصرف‌کننده‌اش ایجاد می‌کند. ترجمهٔ اصلی این موضوع، این است که مصرف شیشه، پنج حس آشکار انسان را تعطیل می‌کند و پنج حس پنهانش را در حین بیداری، فعال می‌سازد.

پس شیشه، اثرات منفی درازمدتی نیز در پی خواهد آورد، ممکن است انرژی و تمرکز فردی با مصرف شیشه، چندین برابر گردد، اما باید بدانید که در ادامه، به همان نسبت، تخریب به دنبال خواهد آورد."

 اندیشمندترین متفکرین جهان، کسانی هستند که می‌توانند بنیادهای تطبیق صور آشکار بر صور پنهان را پیدا کنند. ما اندیشمندان بزرگی داریم که بنیادهای صور آشکار را به‌خوبی رصد کرده‌اند، مانند نیوتن که تمام معادلات فیزیکی در عالم، بر پایهٔ پنج قانون اوست؛ اما متفکر واقعی، کسی است که بتواند این بنیادها را بر صور پنهان تطبیق بدهد؛ یعنی ما بتوانیم از این قواعد آشکار در جهان هستی، به قواعد غیر آشکار پی ببریم. بزرگ‌ترین خصلت یک حکیم الهی این است؛

ما بسیار سعادتمندیم که در این دوره از حیات خود تحت آموزش‌ها و القائات مستقیم دو تن از این اندیشمندان متفکر بزرگ به نام‌های مهندس حسین دژاکام و آقای امین دژاکام هستیم!

 در کنگره ۶۰ راهی برای ما بازشده است که شاید سال‌ها و قرن‌ها باید بگذرد که بزرگی این راه بر ما و دیگر انسان‌ها آشکار گردد.

به قول پیام قاضی: "حکم قاضی، در زمان خویش، به حقیقت بزرگ جلوه نمی‌نماید، مگر درگذر زمان."

  من خداوند را سپاسگزارم برای اینکه در مجموعه‌ای قرارگرفته‌ام که در دو بُعد اصل آگاهی، تأثیرگذار است؛ اول بحث شناخت صور آشکار همهٔ هستی، مفاهیم و واقعیت‌ها؛ و دوم که بسیار مهم‌تر است، بحث شناخت صور پنهان انسان و حقیقت‌ها!

 مهندس دژاکام دریکی از سی‌دی‌هایشان، این موضوع را بیان می‌کنند که ما از دو طریق می‌توانیم خلع کالبد کنیم، یعنی هم‌زمان که در جسممان هستیم، از حیطهٔ جهان فیزیکی بیرون برویم.

راه اول؛ راه صراط مستقیم و رسیدن به درجات بالای تزکیه است و راه دیگر، با مصرف مواد!

 چه اتفاقی می‌افتد که جای این حس‌ها با یکدیگر، عوض می‌شوند؟ در انسانی که از تعادل خارج‌شده است، چاکراها برعکس عمل می‌کنند. جای خواب‌وبیداری تغییر می‌کند و علیرغم نیاز بدن به غذا، انسان کاملاً به غذا بی‌میل می‌شود، چون گیرنده‌هایش بسته می‌شوند.

و فلسفهٔ تولید شیشه، این بوده که به همان نسبتی که دانش و توانایی انسان پیشرفت می‌کند، نیروهای منفی نیز به همان نسبت پیشرفت خواهند کرد؛ یعنی به همان اندازه‌ای که نیروهای الهی، بر روی زمین، در حال الهام و تقوا هستند، ابواب‌جمعی ابلیس نیز در زمین پخش‌اند و مشغول فجورند.

و این دقیقاً، مانند یک نبرد است که عده‌ای دائماً مشغول آباد کردن، وعده‌ای دیگر مشغول تباه کردن هستند؛ و البته فرمانروایان زمان کسانی هستند که می‌سازند و به صراط مستقیم هدایت می‌کنند و اهل صبر و تفکرند.

  و اما کنگره باعث شد، شاهد تغییرات و تبدیلات معجزه‌آسایی در انسان‌ها باشم و باور کنم صفت گذشته در انسان صادق نیست چون انسان جاری است و انسان‌ها به‌اندازهٔ عمق تاریکی‌هایی که تجربه می‌کنند می‌توانند با هدایت و تلاش و تزکیه و پالایش به روشنایی‌های عظیم‌تری دست پیدا کنند و در آسمان تکامل و تعادل بیشتر اوج بگیرند.

با تقدیم احترام ؛کمک راهنما مسافر محسن نجفی


تایپ: مسافر مهدی

ویرایش: مسافر سعید

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مقالات،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافرمحمدل25سلمان فارسی پنجشنبه 21 تیر 1397 11:05
با عرض سلام وخداقوت.بسیار مقاله خوب وآموزنده بود.
انشاالله درآینده من بتونم ازشما استاد عزیز مطالب بیشتری بیاموزم.
چهارشنبه 20 تیر 1397 17:09
با سلام و خسته نباشی ب استاد بزرگم جناب اقا محسن نجفی ک این مطالب آموزنده و بسیارمهم را برای ما توضیح داده است امیدوارم ک خداوند حکیم هرچه مصرف کنندگان شیشه و غیره هستند را ب سوی کنگره 60هدایت کندباتشکر ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
مسافر مرتضی لژیون ۱۶ رهجوی آقای محسن نجفی از شعبه سلمان فارسی دوشنبه 18 تیر 1397 20:36
خدا قوت خدمت کمک راهنمای گرامی و محترم آقا محسن نجفی. مطالب مقاله بسیار آموزنده و عالی بود. ممنون و متشکرم . مستدام باشید...
مریم دوشنبه 18 تیر 1397 14:56
متن بسیار زیبایی بود و اوج متن در این جمله بود که صفت گذشته در انسانها صادق نیست چون انسان ها جاری هستند. بار معنایی بزرگی همراه داره. با ارزوی موفقیت فراوان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات