خلاصه عملکرد لژیون ویلیام وایت ( درمان سیگار ) تاریخ 97/10/25
سه شنبه 25 دی 1397 ساعت 22:16 | نوشته ‌شده به دست مصطفی آقایی | ( نظرات )

خلاصه گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت ( درمان سیگار )

کمک راهنما مسافر سعید

موضوع : ازدواج


درجزوه‌های آقای مهندس جمله‌ای نوشته‌شده است، که مربوط به این دستور جلسه می‌باشد، که اعتیاد ، از ازدواج انسان و مواد مخدر به وجود می‌آید،پس اگر بخواهیم این پیوند نامیمون را از خودمان جدا کنیم باید هم مواد و هم انسان را بشناسیم.....


خلاصه سخنان استاد

استاد در ابتدا پس از چهارده ثانیه سکوت ،فرمودند خداوند را بسیار شاکر و سپاسگزارم که توانستم در کنگره حاضر شوم تا آموزش بگیرم و خدمت نمایم.

استاد فرمودند: که این دستور جلسه ، ازدواج برای دومین سال است که توسط آقای مهندس وارد دستور جلسات سالیانه شده است، که حتماً روی این دستور جلسه تفکرات زیادی انجام داده‌اند.در جزوه‌های آقای مهندس جمله‌ای نوشته‌شده است، که مربوط به این دستور جلسه می‌باشد، که اعتیاد ، از ازدواج انسان و مواد مخدر به وجود می‌آید،پس اگر بخواهیم این پیوند نامیمون را از خودمان جدا کنیم باید هم مواد و هم انسان را بشناسیم.همان‌طور که در سی دی پیوند نامیمون که آقای امین می‌فرمایند که ذره‌ذره یک پیوندی به نام اعتیاد را به خودمان وصل کردیم،و با ما گره خورد،اول از هر چیزی خانواده را فراموش کردیم.و ما باید با آموزش‌هایی که در کنگره فرامی‌گیریم و با درست سفر کردن ،ذره‌ذره این پیوند را جدا کنیم.

استاد در ادامه ،اشاره به سی دی شمشیر در سنگ از استاد جهان‌بینی آقای امین، که شخصی لاغراندام به نام آرتور شاه توانست به خاطر آن توانائی‌هایی که داشت آن شمشیر را از دل‌سنگ بیرون بیاورد.

استاد فرمودند: ما نباید فقط هر کاری که بخواهیم انجام بدهیم فقط به‌ظاهر آن کار توجه کنیم  و باید باطن آن کار را هم در نظر بگیریم ، مثل ازدواج کردن و یا حتی برای خرید یک ماشین .یکی از پارامترهایی که برای ازدواج لازم و ضروری می‌باشد این‌که هر دو طرف ازنظر مالی یکسان باشند،تا ظرفیت بین دو طرف متعادل باشد.

طبق آیه شریفه:ان الانسان لربه لکنود.یعنی انسان نسبت به پروردگارش بسیار ناسپاس است.یعنی حقیقت را پنهان و یک ماسک بر چهره‌ی خود می‌زند و نتیجه زدن این ماسک،گرفتن انرژی زیاد از انسان می‌باشد.

استاد در ادامه فرمودند: حال وظیفه‌ی ما این است که این پیوند نامیمون ( سیگار و یا مواد ) را باید به‌طور پله‌ای و ذره‌ذره از خودمان جدا کنیم و اگر بتوانیم این مشکل ( درمان سیگار ) را در کنگره حل کنیم،تمام مشکلات ما در زندگی و بیرون هم حل خواهد شد.

استاد در آخر فرمودند،که با وارد شدن به سایت یک سری مقاله‌هایی در مورد عوارض سیگار تهیه‌کرده و هر هفته به مشارکت بگذارید.

در پایان، استاد کمک راهنمای محترم مسافر آقا سعید جلسه را به مشارکت گذاشتند
                      

مسافر حسین : همان‌گونه که در کلام‌الله مجید آمده است با ازدواج کردن ایمان انسان کامل می‌شود،برای ازدواج باید یک سری پارامترهایی را در نظر بگیریم،مثل خانواده،اخلاق،سیرت و صورت.یعنی زیبایی باید در مراحل آخر انجام گیرد.

مسافر رسول : خداوند را سپاس و شاکر هستم که امروز هم توانستم در کنگره و در لژیون سیگار حاضر شوم تا بتوانم از این آموزش‌ها بهره‌مند شوم.در مورد دستور جلسه ازدواج،که اگر با دقت به آن نگاه کنیم خیلی مهم می‌باشد،هم برای کسانی که ازدواج‌کرده‌اند و یا کسانی که هنوز ازدواج‌نکرده‌اند.برای یک ازدواج سالم اول از هر چیز باید یک سری معیارهایی را در نظر بگیریم در قران مجید آمده است که خداوند می‌فرماید یکی از نشانه‌های من این است که در کنار شما یک جفت قراردادم تا در کنار آن آرامش بگیرید و بالاترین معیار خود من برای ازدواج ،ایمان بود.

مسافر ابراهیم : پدر و مادر باید در انجام این کار خیر ،فرزند خود را همراهی کنند و این کار باید با مشورت بزرگ‌ترها انجام پذیرد و بهترین نوع ازدواج سنتی بودن آن است.

مسافر مصطفی : المنته لله که در میکده باز است.الحمدالله الذی خلق ازواج کلها ، همه‌چیز از ازدواج به وجود می‌آید و یا کل هستی، اعم از جامدات،نباتات،حیوانات و انسان‌ها همه و همه از نزدیک شدن دو جزء به وجود می‌آید و جزء سومی از نوع خودشان را به وجود می‌آورند.

ما با وارد شدن به کنگره با کتابی آشنا می‌شویم به نام کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر. که در این کتاب حاصل تجربیات آقای مهندس در طول سفرشان می‌باشد.این کتاب کلمه به کلمه آن نه‌تنها برای درمان اعتیاد بلکه برای تمام مراحل زندگی روزمره ما بکار می‌رود.در صفحه 196 این کتاب استاد در رابطه با غریزه جنسی صحبت کردندکه آقای مهندس با یک جمله آن در چندین سی دی صحبت فرمودند.

آقای مهندس در سی دی ازدواج فرمودند اگر یک مثلثی را در نظر بگیریم که یک ضلع آن مؤنث و یک ضلع آن مذکر و ضلع سوم یا قاعده آن روابط فی‌مابین باشد ، این ضلع سوم که روابط فی‌مابین می‌باشد مانند یک ستونی است که دو ضلع دیگر آن را به تعادل می‌رساند

 تایپ و ویرایش : مسافر مصطفی

عکاس : مسافر اصغر


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران، دستور جلسات هفتگی، لژیون درمان سیگار (ویلیام وایت)،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic