مقاله درمورددستورجلسه تعطیلات ازلژیون سوم
سه شنبه 28 اسفند 1397 ساعت 19:30 | نوشته ‌شده به دست رضا رئیسیان | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

نتیجه تصویری برای عکس دید و بازدید عید نوروز
به قلم کمک راهنما آقای امیر عباسی

مقاله: از تعطیلات چگونه استفاده کنیم

مطالب ارائه شده ماه حصل مطالبی ارزشمند است که؛ بنیان کنگره و خدمتگذاران کنگره بدون چشم داشت در اختیار من نوعی قرار دادند که بازگو کردن آنها قدمی هرچند کوچک باشد برای پیشبرد اهداف کنگره ۶۰.

در طی چند سال گذشته در کنگره ۶۰ تعطیلات عید نوروز پایه ریزی نشده بود، حدود چهار پیش به صلاحدید نگهبان کنگره ۶۰ آقای مهندس حسین دژاکام بنیان کنگره، تعطیلات عید نوروز به مدت دو هفته پایه‌گذاری شد که فرصت و استراحتی برای کل اعضاء و خدمتگذاران در کنگره ۶۰ می باشد. در واقع آزمونی سخت و سهل برای تمامی افراد کنگره در جایگاه‌های مختلف خدمتی می­باشد. ولی؛ همانطور که می‌دانیم؛ کنگره ۶۰ بیشترین نیرو و انرژی خود را صرف سفر اولی ها که همانند شکوفه های یاس هستند، می­کند، چرا که؛ به سان جوانه­ای هستند که؛ تازه سر از خاک بیرون آورده و با کمترین ضربه­ای می­شکند، یا مانند نوزادی تازه متولدشده که در چله تابستان با بیرون بردن از خانه سرما می­خورند.

خوب می دانیم که؛ اگر سطحی به این موضوع نگاه کنیم، تهدیدی برای مسافران خصوصاً سفر اولی­هاست ولی؛ عمق موضوع و تدبیر آقای مهندس در طی چند سال تجربه ایشان با این هدف از تعطیلات نوروز بر این مبنا می‌باشد، که مسئله صور آشکار و پنهان در طی فرصتی هست که در دست داریم چرا که حساب نبرد درون بین عقل و نفس می باشد، به چند پارامتر مهم که دستاورد تجربه و حکمت نهفته در این هدف را روشن می نماید، اشاره می شود؛ امید است که تمامی مسافران خصوصاً سفر اولی ها سفری پربار توأم با پیشرفت، رهایی و رسیدن به جایگاه انسانی را داشته باشند.

۱. در ایام تعطیلی مسافرت برای سفر اولی ممنوع می­باشد و همکاری همسفر را می­طلبد، چرا که؛ سفر در سفر ممنوع، ناسازگاری، شرایط وجود آب و هوای متفاوت دو محیط، سوختن جیره مصرفی و ایجاد حالت خماری.

۲. خواب شب موضوع بسیار مهمی که یک سفر اولی باید رعایت کند، فقط اوست که در حال تغییر و درمان است، پس برنامه‌ریزی دید و بازدید باید در بین روز و بین ساعات مصرف دارو انجام گیرد، چرا که؛ خواب شب و زمان دقیق مصرف دارو اولویت در درمان است.

۳. موضوع بسیار مهم محکی است که برای مسافران و همسفران در کنگره ۶۰، چرا که؛ با توجه به این همه منابع آموزشی و خدمتگزاران ای بدون چشم داشت خدمت می کنند باید در طی این زمان که شخص از تاریکی به سمت روشنایی هدایت می شود بتواند تا حدودی تعادل نسبی را ایجاد کند. چراکه تفاهمی را می‌طلبد که بین زوج به وجود می آید و بدون رفتن به مسافرت از شرایط کنونی و طبیعت سرسبز در کنار خانواده و فرزندان بهترین لذت را ایجاد کند که قابل مقایسه با هیچ انرژی دیگری نیست ، بازپرداخت بدهی به خانواده و فرزندان .

۴. در جمع بودن یکی از بزرگ‌ترین پارامترها می باشد که مسافر و همسفر باید شرایط را به وجود آورد چرا که آموختیم تکامل در جمع صورت می‌گیرد برای پیمودن آزمون سعی و خطا و طی مراحل نفس و تربیت نفس باید تبادل اطلاعات صورت گیرد که سرور آشکار و صور پنهان با هم منطبق شوند.

۵. هدف اصلی ما و بازگو کردن این چند پارامتر به دلیل تاکید بسیار و قوانین و حرمت کنگره می باشد عمل به قوانین فقط مختص انجام درکنگره نمی باشد بلکه بیرون از این مکان هم باید به آن احترام گذاشت مزاحمت برای راهنما در ایام تعطیلات فقط در موارد اضطراری رفت و آمد در ایام تعطیلات بین سفر اولی ها مراقبت از داروی مصرفی استفاده از سی دی های که راهنما به شما معرفی می کند و علاوه سی دی هایی که نگهبان کنگره ۶۰ آقای مهندس دژاکام تایید و مطالعه دارند مثل آداب معاشرت تعادل بی تعادلی زمان مناسب و غیره و اما کلام آخر سفر دومی ها که می خواهند در امتحانات سراسری کمک راهنمایی در خردادماه ماه شرکت کنند بهترین فرصت برای آماده سازی و مطالعه در ایام تعطیلات می باشد با آرزوی موفقیت برای تمامی سفر اولی ها در سال ۹۸

 

باکما ل تشکر لژیون 3

ویرایش و تایپ :مسافر رضا لژیون 21

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic