کارگاه آموزشی عمومی؛ پنجشنبه 1398/02/12
پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398 ساعت 19:47 | نوشته ‌شده به دست رضا رئیسیان | ( نظرات )
پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه 1398 جلسه دهم از دوره سی و هفتم کارگاه های آموزشی عمومی مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی به استادی « کمک راهنما مسافر علی رضا » نگهبانی »کمک راهنما مسافر سعید » و دبیری « کمک راهنما تازه وادین مسافر محمد» با دستور جلسه اول " الهام از رمضان " و دستور جلسه دوم«تولد یکمین سال تولد مسافر محمود »رأس ساعت 17 آغاز به کار کرد.

همانطور که در کتاب ادموند و هلیا گفته شد، با انجام ضد ارزشها مسیرهای الهامات مثبت بسته می‌شود و در ماه مبارک رمضان به دلیل انجام کارهای ارزشی هر کسی از انجام اعمال ضد ارزشی دوری می‌کند...


سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که امروز به واسطه تولد یکمین سالروز رهایی آقا محمود توفیق حضور در این جایگاه را پیدا کردم.

دستور جلسه اول الهام از رمضان:

همانطور که جناب مهندس در کتاب ۶۰ درجه زیر صفر اشاره کردند: این روش در ماه مبارک رمضان ابداع گردید، تمام ماه ها عزیز و مهم می­باشد، ولی؛ ماه رمضان برای ما مهم‌تر می‌باشد چون؛ به برکت این ماه روش DST توسط جناب مهندس نمایان شد.

برای خود من سوال بود که؛ چرا این الهام در ماه رمضان به جناب مهندس انجام گرفت؟ و نظر شخصی‌ام این می باشد که الهامات الهی در تمام ماه ها انجام می شود ولی؛ چون در ماه مبارک رمضان به دلیل فضای معنوی حاکم بر آن و همچنین برگشت از ارزش‌ها سبب می‌شود که الهامات قوی تر و بیشتر شود.

همانطور که در کتاب ادموند و هلیا گفته شد، با انجام ضد ارزشها مسیرهای الهامات مثبت بسته می‌شود و در ماه مبارک رمضان به دلیل انجام کارهای ارزشی هر کسی از انجام اعمال ضد ارزشی دوری می‌کند و در نتیجه حس ها  قوی می­شود و با تزکیه و پالایش خود می‌تواند الهامات مثبت را دریافت کند و همین اتفاق برای جناب مهندس افتاد و به واسطه آن الهامات روش DST ابداع گردید.

در مورد روزه گرفتن برای سفر اولی ها طبق فرمایش جناب مهندس می‌توانند به صورت مقطعی روزه بگیرند، هر کسی از راهنمای خود سوال کند و روزه بگیرد ولی؛ در ساعت مقرر باید داروی OT را بخورد یا حتی اگر نتوانست به مدت چند ساعت روزه بگیرد حداقل چند ساعت قبل از افطار را روزه بگیرد و می‌تواند امتحان کند، که؛ با همین کار در موقع افطار حس و حال خوبی را دریافت می­کند، چون همین کار باعث می‌شود حال و هوایتان عوض شود.

طبق فرموده استاد امین همانطور که یک ماشین بعد از یک سال احتیاج به یک سرویس کلی دارد، جسم انسان هم در ماه مبارک رمضان با روزه گرفتن، یک سرویس کلی می‌شود.

سیستم ایکس ما که وظیفه انجام تمام کارها با آن می باشد را می توان با روزه گرفتن، عملیات ریکاوری و بازسازی خود را انجام دهد، ضمن اینکه نماز و روزه از فرایض دینی ما می­باشد. می‌توان گفت: که نماز از طریق بی‌سیم سیستم ایکس را بازسازی می‌کند چون؛ وقتی نماز می‌خوانیم دیگر خیلی از ضد ارزشها را انجام نمی‌دهیم و روزه از طریق با سیم سیستم ایکس را ریکاوری می کند.

هر کدام از ما باید هر آنچه در توان مان داریم کمک نقدی برای افطاری در ماه مبارک رمضان را اهدا کنیم، حتی اگر نمی توانیم حداقل هزینه افطاری خودمان را بدهیم.
دستور جلسه دوم:

تولد یکمین سالروز رهایی آقای محمود می باشد. آقا محمود البته یک بار دیگر سفر کردند ولی؛ یکی دو ماه بعد از سفر اول از  کنگره رفتند، اما این بار که آمدند با حضور فعال شان و خدمت کردن بعد از سفر اول امروز ما شاهد تولدشان هستیم.

این را همه باید بدانند که؛ فقط در کنگره بودن کافی نمی­باشد و هر کسی که می‌خواهد به رهایی برسد باید کاری را که محمود انجام می‌دهد را انجام دهد.

وقتی که محمود توانسته پس کسان دیگری هم می‌تواند، محمود همیشه به موقع حضور داشت، یک جلسه غیبت هم نداشت هر آنچه به او می‌گفتم را موبه‌مو اجرا می کرد و امروز حال خوشی نصیب خودش شده است.

سال گذشته در جشن گلریزان شرکت کرد و نتیجه و برکت آن باعث شد امسال بتواند در لژیون سردار شرکت کند.

این روز را به آقا محمود تبریک عرض می نمایم به همسفرشان و همسفر کوچکشان تبریک می‌گویم، به کمک راهنمای همسفر شان خانم زیبا تبریک عرض می کنم و به راهنمای خودم آقای کامران شریفیان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم تمام سفر اولی ها به رهایی برسند و به نقطه ای برسید که همه به شما عزیزان افتخار کنند.َ


اعلام سفر مسافر محمود:

سلام دوستان محمود هستم یک مسافر، آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک و شیره، مدت تخریب بیش از ۱۰ سال، مدت ۱۰ ماه و ۱۲ روز سفر کردم به استادی آقای علی نادعلیان، به روش درمان DST و داروی OT، رشته ورزشی شنا و والیبال، در حال حاضر هم یک سال و یک ماه است که به دستان پرتوان آقای مهندس آزاد و رها هستم.


آرزو مسافر محمود:

آرزو میکنم که  همیشه سایه جناب آقای مهندس بالای سرمان باشد تا بتوانیم آموزش بگیریم.


 آرزوی همسفرلیلا:

آرزو می کنم تمام سفر اولی ها به این جایگاه برسند.


سخنان مسافر محمود:

اولین بار مصرف موادم را در عروسی شروع کردم و زیاد مصرف کردم، هیچ چیزی از آن روز به یاد ندارم و تا فردای ظهر آن روز خوابیده بودم و تا چند وقتی به صورت تفننی هفته یکبار مصرف می‌کردم و در نهایت هر موقع مصرف می کردم حالم خوب بود و وقتی مصرف نمی کردم حالم خوب نبود.

به دکتر اعصاب و روان مراجعه کردم، کلی قرص اعصاب و روان به من داد، اما؛ فایده ای نداشت تا این که به صورت دائم مواد مصرف کردم و دیگر قرص نمی خوردم. ولی باز هم حال و اعصاب خوبی نداشتم و بیشتر به دنبال مصرف مواد بودم.وقتی هم که به خانه می‌آمدم، خواب بودم، در کل خیلی حالم خراب بود.

آقای منصوری را دیدم و توسط ایشان پیام کنگره به من رسانده شد و به کنگره آمدم، چند وقت زمان برد تا پذیرش شوم و با انتخاب لژیون سفرم را شروع کردم. ولی چون خواسته محکم و قوی نداشتم، سفرم طولانی شد و نتوانستم درست سفر کنم وقتی دوباره به کنگره برگشتم، به آقای نادعلیان مراجعه کردم، ایشان گفتند: اگر درست سفر کنی، بعد از یازده ماه رها می شوی، واقعا هم اینگونه شد و به تمام دستورات ایشان  عمل کردم و به رهایی رسیدم.

در دوران مصرف رفتار مناسبی با خانواده نداشتم، ولی؛ کنگره به من آموخت که باید با همسفرتان در کنار هم باشید.

خدا را خیلی شکر می‌کنم که امروز در این جایگاه قرار دارم. همه سفر اولی ها بدانید که باید در یک جبهه باشید یا در سمت مثبت باشید یا در سمت منفی، اگر در وسط قرار بگیرید از هر دو طرف ضربه خواهید خورد، من در ابتدا سفر خوبی نداشتم ولی؛ از وقتی خواسته‌ام قوی شد، سفرم هم مشکلی نداشت، خسته کننده نبود.

از آقای مهندس تشکر می‌کنم که؛ این بستر را آماده کردند تا هر کسی که خواسته رهایی دارد به درمان برسد، از خانم آنی و استاد امین که استاد جهانبینی هستند، تشکر می‌کنم که واقعا از سی دی های ایشان خیلی خیلی آموزش می گیرم، از ایجنت محترم و مرزبانان تشکر می کنم، از تمام خدمتگزاران کنگره تشکر می کنم، از راهنمای گلم آقای علیرضا نادعلیان تشکر می کنم و همینطور از کمک راهنمای همسفرم خانم زیبا تشکر می‌کنم و از علی آقا همسفر کوچکم هم تشکر می‌کنم.


سخنان کمک راهنمای همسفر خانم زیبا:

خداوند را بسیار سپاسگزارم که؛ به من هم اجازه حضور در این جایگاه را به واسطه، تولد این خانواده داد.

پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را به همه اعضای کنگره ۶۰ و جناب مهندس دژاکام بنیان کنگره شصت و همینطور به خانم لیلای عزیز تبریک می گویم.

به مسافر محمود تبریک می‌گویم و همینطور به کمک راهنمای محترمشان آقای نادعلیان خدا قوت می گویم، از تمام کمک راهنمایان سپاسگزاری می کنم برای تمام زحماتی که می کشند.

خودم همیشه در سفر اول می گفتم: تولدها چه پیامی می تواند داشته باشد؟ مسافر از تخریب‌های خودش می گوید و اینها چه معنایی دارد، ولی؛ در ادامه متوجه این پیام ها شدم چون در کنگره آموزش گرفتم و آموختم که ابتدا تفکرم افیونی بوده و با آموزش گرفتن تفکرم را درست کردم.

خداوند از تمام صفاتش در انسان نهادینه کرده است و اگر انسانی می تواند قله ایی را فتح کند، تمام انسان‌ها توان انجام این کار را دارند و فقط به خودشان بستگی دارد، این تولدها  نصیب همه کس نمی‌شود، می‌بینم بسیاری از مسافران رها می شوند و می روند، ولی؛ آقا محمود بعد از سفر ایستادند و خدمت کردند، تا دینشان را به کنگره ادا کنند.این تولد را به ایشان تبریک می گویم. در مورد خانم لیلا  بخواهم بگویم؛ ایشان همان طور که خودشان می‌گفتند: سفر طولانی داشتند و  شاید در موقع ورود به کنگره صدها برابر حالشان خراب تر از یک مسافر بود. ولی؛ با تحمل، صبر و تلاش امروز  از این رهایی لذت می برند و در ادامه از تمام خدمتگزاران کنگره تشکر می‌کنم، که واقعا زحمت می‌کشند و خدا قوت به تک تک عزیزان می‌گویم.
مشارکت همسفر خانم لیلا:

پایان هر نقطه، سرآغاز خط دیگری است. عرض سلام و احترام دارم، خدمت تک تک اعضای کنگره ۶۰.

از خداوند سپاسگذارم که اجازه داد؛ امروز در این جلسه شرکت کنم و اینجا باشم امروز می خواهم از خوبی‌ها بگویم، خداوند ارزش بسیار زیادی برای تک تک ما قائل شده است، که عزیزی به نام آقای مهندس و خانواده ایشان را در جلوی راه ما قرار داده است. ما از ایشان درس هایی می گیریم که؛ درهیچ آموزشگاهی آموزش داده نمی‌شود، قدر این صندلی ها را باید بدانیم و از تمام خدمتگزاران باید سپاسگزار باشیم.

در بیرون از کنگره هیچ راهی برای درمان اعتیاد وجود ندارد و چه کسانی که قربانی شدند، چون؛ فقط راه را نمی دانستند.

از خداوند می‌خواهم یادم نرود، با چه حالی وارد کنگره شدم و چه حالی دارم و در چه جایگاهی قرار دارم، از همه عزیزانی که در کنگره تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنم، از آقای منصوری تشکر می‌کنم که؛ راه کنگره را به مسافر من نشان داد، از آقای نادعلیان راهنمای مسافرم تشکر می‌کنم، از خانم زیبا راهنمای گرامی هم تشکر می‌کنم و امیدوارم که هر کسی پا به این مکان مقدس می گذارد ناامید بر نگردد.
 سلام دوستان علی هستم همسفر، از آقای منصوری، آقای نادعلیان و خانم زیبا تشکر می‌کنم.
عکس: مسافر منصور

نگارش و تایپ: مسافر حسین

ویرایش: مسافر رضا


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی ، گزارش تولدها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مجیدعبدالهی شنبه 14 اردیبهشت 1398 14:43
مبارک باشه انشاءالله
Hussein شنبه 14 اردیبهشت 1398 11:58
محمود عزیز تولد اولین سال رهاییت پرشکون باد.این تولد گوارای وجود خودت و خانواده ای محترمتان باشد
مرضیه همسفرسعیدمحسن شنبه 14 اردیبهشت 1398 00:04
خدمت آقا محمود وخانم لیلا عزیز و علی کوچولو که پا به پای شما همراه بود تبریک فراوان عرض میکنم انشاالله که قطار زندگیتون روی ریل های خوشبختی در حرکت باشه وخدمت راهنماهای بزرگوارتون
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic