خلاصه گزارش عملکرد لژیون شماره 17 یکشنبه تاریخ 98/03/12
یکشنبه 12 خرداد 1398 ساعت 20:44 | نوشته ‌شده به دست مصطفی آقایی | ( نظرات )

خلاصه گزارش لژیون کمک راهنما مسافر مهدی

موضوع:در استحکام پایه‌های مالی و علمی کنگره من چه کرده‌ام؟

اگر می‌گویند به پایه‌های مالی کنگره کمک کنیم،من به خودم کمک کردم و باید زکات درمان خودم را بازپرداخت کنم.و در آخر فرمودند ، کسانی که می‌خواهند فطریِه بپردازند و.....


خلاصه سخنان استاد

استاد در ابتدا فرمودند ، خداوند را سپاسگزار و شاکر هستم که توانستم امروز را هم در بین شما عزیزان و در کنگره حضورداشته باشم تا ابتدا آموزش بگیرم و خدمت کنم ، همان‌گونه که دبیر عزیز فرمودند ، دستور جلسه امروز در مورد استحکام پایه‌های مالی و علمی کنگره من چه کرده‌ام؟ و این سؤالی است که تک‌تک ما باید به آن پاسخ دهیم و در شروع جلسه را به مشارکت گذاشتند:

مسافر محسن : در مورد دستور جلسه‌ی امروز ، من اولین سؤالی که برایم پیش می‌آید، این است که کنگره برای من چه‌کاری را انجام داده است؟ من قبل از ورودم به کنگره به خیلی از انجیوهای دیگر رفتم و به آن‌ها چنگ زدم ولی نتوانستم نتیجه‌ای بگیرم ولی در حال حاضر این آرامش و حال خوشی که دارم مدیون زحمات و آموزش‌های کنگره60 هستم.کنگره به‌غیراز درمان مواد، علم زندگی کردن را به من داد، من به خاطر مصرف مواد همه‌چیزم را ازدست‌داده بودم اما کنگره تمام آن‌ها را به من برگرداند.من در کنگره یاد گرفتم که هر کاری که می‌خواهم انجام دهم ، تفکر کنم و گوش‌به‌فرمان عقل باشم و به نظر من کنگره‌ای که تمام زندگی‌ام را به من بخشید،من هر کاری که در راستای کنگره انجام بدهم ، کم است ، چون هیچ‌کسی پدر و مادر، برادر و..... نتوانستند برای من کاری انجام دهند.من اولین کاری که باید انجام بدهم در مسیر و راه کنگره باشم، حرمت‌های کنگره را رعایت کنم .

مسافر محمد : من‌بعد از این‌که به کنگره وارد شدم ، باید حرمت‌های آن را حفظ کنم و در بیرون از کنگره مواظب رفتار و کردار خودم باشم، تا بتوانم با همین کار حداقل به کنگره ضربه نزنم،من در مقابل چیزی که در کنگره دریافت می‌کنم باید یک بازپرداخت داشته باشم و به نظر من کوچک‌ترین آن حمایت از قانون یازده ( گردش سبد ) می‌باشد.

مسافر بشیر : تمام مادیات برای به دست آوردن یک حال خوش است ، انسان ، هر کاری انجام می‌دهد برای رفاه خودش و خانواده‌اش می‌باشد.من در زمان مصرف از حال خوشی برخوردار نبودم و همیشه اگر مواد به من نمی‌رسید باعث رنج و عذاب اطرافیان خودم بودم ولی با آمدن به کنگره کم‌کم به آن حال خوش رسیدم و در حال حاضر از زندگی لذت می‌برم، چون کنگره آموزش و قوانین درست زندگی کردن را به من یاد داد و هرکسی که در توان خودش هست باید چه ازنظر مالی و چه ازنظر علمی و یا خدمت کردن، کمک کند .

مسافر اصغر : من با ورودم به کنگره خیلی چیزهایی که ازدست‌داده بودم دومرتبه به دست آوردم، چون هم خودم متوجه رفتار و کردار خودم و هم اطرافیانم به من می‌گویند که خیلی تغییر کرده‌ای و همین آرامشی که دارم مدیون کنگره و زحمات راهنما هستم و هر موقع به کنگره می‌آیم از یک انرژی خاصی برخوردارم ، چون بارها راهنما محترم آقا مهدی می‌فرمایند که تکامل در جمع صورت می‌گیرد.

خلاصه سخنان استاد کمک راهنمای محترم آقای مهدی نجفی

استاد فرمودند : همه‌ی ماقبل از ورودمان به کنگره فقط با مواد سروکار نداشتیم، یک سری نیروهایی پشت این مواد بودند و هستند مثل ( نیروهای اهریمنی ، نیروهای منفی ، نیروهای بازدارنده و ......) و این نیروها همیشه می‌خواهند ما را به‌طرف مصرف مواد برگردانند.استاد فرمودند من یک مثال ساده برای شما می‌زنم تا بهتر متوجه شوید ، اگر در مغازه‌ی شما یک استادکار ماهر باشد و خیلی بانظم و کار بلد و به تمام فنون کار آشنائی کامل داشته باشد ، اگر این شخص روزی تصمیم گرفت با شما همکاری لازم را انجام ندهد و سرکار حاضر نشود ، مطمئناً شما از هزار ترفند استفاده می‌کنید تا از پیش شما نرود و در محل کار شما مشغول به کار باشد.دقیقا نیروهای منفی یا بازدارنده هم کارشان همین است ،چون ما در زمان مصرف،بازده خوبی داشتیم و کارهای ضد ارزشی زیادی انجام می‌دادیم تا به خواسته‌هایمان برسیم یا به عبارتی تمام انرژی‌های خودمان را تقدیم نیروهای منفی می‌کردیم

استاد در ادامه فرمودند : من مسافر، که در کنگره نظم را یاد گرفته باشم و در تمام جلسات کنگره ، استخر ، پارک و ... حاضر و تغییر کرده باشم ، آن موقع کاری از دست نیروهای منفی برنمی‌آید.کنگره مثل بیمارستان و کلانتری و..... می‌باشد و هیچ‌گونه تعطیلی ندارد و من به شما توصیه می‌کنم که در هر شرایطی قرار گرفتید از کنگره دور نباشید و حتماً به‌موقع و سر ساعت در تمام جلسات حضور پیدا کنید و هیچ‌وقت ناامید نشوید و به حرکت در مسیر راه صراط مستقیم ادامه بدهید و اگر درست سفر کردید ، در آن هنگام نیروهای مثبت به‌جای نیروهای منفی به کمک شما می‌آیند، چون همین‌طور که نیروهای شیطانی یا بازدارنده وجود دارند، نیروهای الهی هم وجود دارند و با کمک نیروهای الهی سفر کردن خیلی راحت و آسان می‌شود، به‌شرط این‌که بتوانیم 180 درجه در مسیر راه صراط مستقیم قرارگرفته باشیم و کاملاً تغییر کرده باشیم .

استاد فرمودند : بدترین چیز برای یک مسافر  یاس و ناامیدی است و ما نباید عجله کنیم ، چون پرسه‌ی درمان باید بین 10 الی 11 ماه انجام پذیرد و ما در وادی هفتم یاد گرفتیم که رمز و راز کشف حقیقت در دو چیز است یکی یافتن راه و دیگر آنچه برداشت می‌نماییم.در درجه‌ی اول باید راه را پیدا کنیم ، یعنی سر ساعت در کنگره حضورداشته باشیم، سی‌دی‌ها را گوش کنیم و بنویسیم، در استخر و پارک حضورداشته باشیم و گوش‌به‌فرمان راهنما باشیم، نظم و انضباط را بلد باشیم ، وقت‌شناس باشیم و....... بارها آقای مهندس می‌فرمایند در کنگره ساعت اختراع‌شده است ، اگر به ما می‌گویند سر ساعت پنج‌در کنگره باشیم ، به خاطر خودمان است که نظم را یاد بگیریم و در بیرون از کنگره اجرا کنیم.

استاد در پایان فرمودند : اگر می‌گویند به پایه‌های مالی کنگره کمک کنیم،من به خودم کمک کردم و باید زکات درمان خودم را بازپرداخت کنم.و در آخر فرمودند ، کسانی که می‌خواهند فطریِه بپردازند و یا هرگونه نذری که داشته باشند ، بهترین مکان برای پرداخت کنگره‌ی 60 می‌باشد ، چون کنگره نفس را احیا می‌کند وزندگی دوباره به اشخاص می‌دهد.به قول یکی از بزرگان کنگره، بخشش ، مال بزرگ نمی‌خواهد ، بلکه دل‌بزرگی می‌خواهد. باید ببخشیم تا به من هم بخشیده شود.

تایپ و ویرایش : مسافر مصطفی

 عکاس : مسافر منصور

 

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران، دستور جلسات هفتگی، لژیون ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مهری لژیون۱۶ دوشنبه 20 خرداد 1398 00:27
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم مهدی نجفی که مثل همیشه دستور جلسه را بسیار زیبا بیان کردند
مسافر بشیر لژیون ۱۷ سه شنبه 14 خرداد 1398 23:11
خدا قوت به کمک راهنمای بسیار خوبم آقا مهدی مثل همیشه از صحبت های شما آموزش گرفتیم و امیدوارم در جهت عملی کردن آموزشها هم موفق باشیم و ممنون از دیگر برادران هم لژیونی
امیرسلمان سه شنبه 14 خرداد 1398 13:53
مسافر احسان لژیون ۲۱ سه شنبه 14 خرداد 1398 11:28
با تشکراز کمک راهنمای محترم آقای مهدی نجفی
مسافر مصطفی لژیون ۱۱ دوشنبه 13 خرداد 1398 15:08
خدا قوت به کمک راهنمای محترم آقای مهدی نجفی که خیلی زیبا دستور جلسه را بیان کردند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو