خلاصه عملکرد لژیون ویلیام وایت(درمان سیگار)تاریخ 98/03/21
چهارشنبه 22 خرداد 1398 ساعت 17:21 | نوشته ‌شده به دست مصطفی آقایی | ( نظرات )

خلاصه گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت(درمان سیگار)

کمک راهنما مسافر علی

موضوع: وادی دهم وتاثیر آن روی من

انسان به خاطر اختیاری که خداوند به او داده می‌تواند تغییر کند، ماقبل از ورودمان به کنگره اختیار داشتیم که به سمت تاریکی‌ها برویم و یک مصرف‌کننده مواد و یا سیگار شدیم.......

خلاصه سخنان استاد

استاد در ابتدا فرمودند ، خداوند را شاکر و سپاسگزارم که امروز هم توانستم در کنگره حضور پیدا کنم تا آموزش بگیرم و خدمت کنم و جلسه را به مسافر رسول واگذار کردند:

خلاصه سخنان مسافر رسول

استاد در ابتدا فرمودند، خداوند را شکر می‌کنم که امروز در این جایگاه استادی قرار گرفتم و از کمک راهنمای خوبم آقای علی رحیمی تشکر می‌کنم که استادی جلسه را به من واگذار کردند.

استاد فرمودند : اما در مورد دستور جلسه‌ی این هفته، صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است و تأثیر آن روی من. آقای مهندس در این وادی می‌فرمایند، این وادی مثل یک شمشیر برنده است ، هم صعود و هم سقوط دارد. انسان در هر نقطه و مکانی که قرار بگیرد می‌تواند صفت خودش را تغییر دهد.اگر انسان در بهترین طبقات بهشت قرارگرفته باشد یک کار ضد ارزشی می‌تواند شخص را به پایین‌ترین طبقات جهنم برسد و یا برعکس.کسانی را ما داشته‌ایم که پس از چندین سال عبادت با یک کار کوچک ضد ارزشی از روشنایی به تاریکی تبدیل شدند. من قبل از ورودم به کنگره در تاریکی به سر می‌بردم و با ورودم به کنگره متوجه شدم که می‌توانم صفت خودم را تغییر بدهم.

استاد در ادامه فرمودند : برای به تکامل رسیدن انسان ، کل دنیا و هستی درحرکت می‌باشد ، چون اگر در حال سکون باشد ، کل هستی از بین می‌رود.آقای مهندس در این وادی به زیبایی می‌فرمایند، بزرگ‌ترین معجزه‌ی حیات ، خود حیات می باشدو ما باید به تمام هستی نگاه کنیم و از آن‌ها درس بگیریم  هر کاری یک‌وقت معلوم و مشخصی را دارد. در قدیم معتقد بودند که زمین از چهارعنصر آب و باد و خاک و آتش به وجود آمده است ولی آقای مهندس می‌فرمایند اگر سه پارامتر ، نور ، حس و صوت وجود نداشته باشد، هستی هم نبود.کوچک‌ترین ذره نور را می‌توانیم نور خورشید نام ببریم ، چون خورشید که صبح طلوع می‌کند به انسان می‌گوید که از خواب بیدار شو و یکی از صفات بارز خداوند همین نور است که در وجود انسان‌ها، خداوند به وجود آورده است ، که البته باید ما نفس خودمان را درست کنیم و نار وجودی را به نور تبدیل کنیم، تا بتوانیم تمام صفات زشتی که در زمان مصرف برای خودمان درست کردیم را تغییر دهیم.

استاد فرمودند : و یکی دیگر از این سه پارامتر ، صوت می‌باشد ، که به فرمایش آقای مهندس اگر صوت نبود، تصویر هم نبود، مثل تمام نوازنده‌های موسیقی که وقتی باهم شروع به نواختن می‌کنند ، تبدیل به یک موسیقی دل‌نشین می‌شود. و دیگری حس می‌باشد ، که حس خیلی مهم می‌باشد ، چون حس اولین نیرویی است که قوه‌ی عقل را به کار می‌اندازد، وقتی حس ما خوب نباشد، آدرس غلط و اشتباه به عقل می‌دهد و یکی از پارامترهای مهم برای تغییر صفات این است که در درجه‌ی اول ما باید یک حس خوب داشته باشیم و حس خوب  فقط با پالایش و تزکیه به وجود می‌آید.وقتی انسان به حس خوب رسید، تفکر او سالم می‌شود.از تفکر سالم، ایمان سالم به وجود می‌آید، که آقای مهندس می‌فرمایند، ایمان یعنی نور تجلی خداوند در انسان.وقتی به ایمان راسخ دست پیدا کردیم ، عمل سالم پدید می‌آید، یعنی دروغ نگوییم از کسی کینه نداشته باشیم ، تنفر و ....... و بعد از عمل سالم، انسان به یک حس تمیز دست پیدا می‌کند و بعد عقل سالم و درنتیجه ، عشق سالم. موقعی که انسان به یک عشق سالم رسید، باید همه‌چیز را دوست داشته باشد ، تمام موجوداتی که در طبیعت و هستی وجود دارد را دوست بداریم و به آن‌ها عشق بورزیم و در آخر عشق سالم و واقعی هیچ‌وقت به نفرت و کینه تبدیل نمی‌شود.


سخنان کمک راهنمای محترم آقای علی رحیمی

خلاصه سخنان استاد

آقای مهندس زمانی که شروع به نوشتن کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر کردند، احتیاج به یک سری تحقیقات داشتند و نزدیک به یک سال در انجیوهای دیگر مشغول بودند و باوجود گرفتن آموزش‌ها متوجه شدند که صفت گذشته در آن نوشتارها و کتب  وجود ندارد و در پی تحقیقاتی که به عمل آوردند و درمان‌های دیگر را دیدند، به‌طور مثال شخص در دیگر انجیوها جند سال است که مصرف‌کننده مواد نیست ولی هنوز از کلمه معتاد استفاده می‌کند و آقای مهندس با تفکری که داشتند در وادی دهم، این کار را برای ما باز کردند و فرمودند ، انسان جاری است، انسان به خاطر اختیاری که خداوند به او داده می‌تواند تغییر کند، ماقبل از ورودمان به کنگره اختیار داشتیم که به سمت تاریکی‌ها برویم و یک مصرف‌کننده مواد و یا سیگار شدیم ولی با ورود به کنگره با قوه‌ی عقل و تفکری که در کنگره آموزش دیدیم به لژیون سیگار آمدیم و خواسته‌ی تغییر را هم داشتیم و می‌خواهیم به درمان سیگار هم برسیم و این هیچ نیست به‌جز اختیاری که به ما کمک می‌کند.

کمک راهنمای محترم آقای علی رحیمی فرمودند : آقای مهندس می‌فرمایند، ممکن است کسی عاشق نباشد ولی عاشق شود و یا شخصی از ثروت زیادی برخوردار باشد و یک‌شبه بی‌پول شود و یا برعکس ، که تمام این‌ها خودش یک صفت و یا یک ویژگی می‌باشد و به خاطر همین است که در وادی گفته می‌شود، صفت گذشته در انسان صادق نیست ، چون جاری است.هیچ شخصی نمی‌تواند بگوید که دیگر از من گذشته است، چون بدترین کلید برای شخصی که نمی‌تواند تغییر کند، کلمه‌ی ناامیدی است.

استاد در ادامه فرمودند : برای تغییر صفت گذشته باید در درجه‌ی اول امید داشته باشیم و سپس حرکت کنیم و به افراد امید وزندگی بدهیم تا درمان در آن‌ها هم قطعی شود، چون قبل از ورود به کنگره فکر می‌کردیم که این مصرف سیگار یا مواد تا آخر عمر با ما باقی می‌ماند ولی با ورود به کنگره متوجه شدیم که می‌توانیم صفات خودمان را با امید به زندگی تغییر بدهیم.

در پایان استاد ، کمک راهنمای محترم مسافر علی آقا رحیمی جلسه را به مشارکت گذاشتند:تایپ و ویرایش : مسافر مصطفی

عکاس : مسافر منصور

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران، دستور جلسات هفتگی، لژیون درمان سیگار (ویلیام وایت)،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر احسان لژیون ۲۱ جمعه 24 خرداد 1398 07:45
عرض خدا قوت به کمک راهنمای محترم آقای علی رحیمی و تشکر از اقا رسول
مسافر محمود لژیون ۶ پنجشنبه 23 خرداد 1398 22:04
خداقوت ویژه خدمت کمک راهنمای محترم آقای علی رحیمی که با آموزشهای بسیار با ارزشی که در اختیار من مسافر قرارمی دهند باعث تغییر و حرکت به سمت ارزشها شده ام
و آقا رسول استادی بسیار روانی را ارائه نمودند
از خدمتگزاران سایت بخاطر زحمات بی وقفه سپاسگزارم
همسفر چهارشنبه 22 خرداد 1398 22:34
خدمت کمک راهنمای محترم آقای علی و همه کمک راهنمایان خدا قوت عرض می کنم ؛ سخنان استاد بسیار آموزنده و کامل بود . همگی موفق باشید ، انشاءالله در جایگاههای بالاتر قرار گیرید.
خدا قوت خدمت ایجنت و مرزبانان گرامی و خدمتگزاران سایت.
مسافر مصطفی لژیون11 چهارشنبه 22 خرداد 1398 19:26
ممنون از کمک راهنمای ویلیام آقای علی رحیمی و تمامی کمک راهنمایان در قسمت ویلیام ( درمان سیگار ) که صادقانه و با عشق خدمت می کنند تا یک نفر از دام نیکوتین رها گردد و یک خدا قوت ویژه به مسافر رسول که استادی زیبایی را به نمایش گذاشتند.به کمک راهنما آقای رحیمی تبریک می گویم. تا باد چنین بادا......
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو