کارگاه آموزشی عمومی (لژیون سردار ) پنجشنبه 98/04/13
پنجشنبه 13 تیر 1398 ساعت 21:22 | نوشته ‌شده به دست مصطفی آقایی | ( نظرات )
پنجشنبه سیزدهم تیر ماه 1398 جلسه پنجم ازدور اول کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، لژیون سردار نمایندگی سلمان فارسی به استادی، «  مسافر علی  » و نگهبانی « کمک راهنما مسافر امیر  » و دبیری »مسافر اصغر» با دستور جلسه اول " تمکن مالی و عضویت در لژیون سردار"و دستور جلسه دوم "دعوت به لژیون سردار ( جاذبه و دافعه)  رأس ساعت 15/30 آغاز به کار نمود.
شخصی که وارد لژیون سردار شده است فرمان از طرف خداوند برای او صادرشده است ، چون واقعاً گذشت می‌خواهد و شخص باید متوجه شود که از طرف خداوند در این مسیر انتخاب‌شده است و هر چه قدر بیشتر کمک کند از حال خوبی و آرامش بیشتری در زندگی بهره‌مند‌می شود.........


خلاصه سخنان استاد جلسه ، مسافر علی

همان‌گونه که دبیر عزیز فرمودند، امروز ما با دو دستور جلسه آغاز به کار می‌کنیم. دستور جلسه‌ی اول ، تمکن مالی و عضویت در لژیون سردار و دومین دستور جلسه ، دعوت به لژیون سردار ( جاذبه و دافعه )

اما در مورد دستور جلسه اول، تمکن در فرهنگ لغت یعنی، جایگاه،دولت،مقام،ثروت،دولت،مال،منزلت و یا به دست آوردن هر چیزی را می‌توان بیان کرد، که آقای مهندس در سی دی مال فرمودند که ما در جهان مادی قرار گرفتیم و در دوران تحصیل اولین سؤالی که از ما می‌پرسیدند، این بود که علم بهتر است یا ثروت، که به نظر آقای مهندس این کاملاً یک سؤال اشتباه بود ، چون هر دو مکمل همدیگر هستند و آقای مهندس مثلثی را طرح کردند به نام مثلث مال که یک ضلع آن درآمد و یک ضلع هزینه و ضلع سوم آن سرمایه یا دارایی نام گذاشتند، که برای هزینه کردن حتماً احتیاج به برنامه‌ریزی دقیق دارد.

استاد در ادامه فرمودند : چیزی که من خودم در کنگره یاد گرفتم پیدا کردن و به دست آوردن ثروت از راه درست و صراط مستقیم خیلی لذت دارد و درنهایت علم و ثروت به فرمایش جناب آقای مهندس مثل هر دوروی سکه می‌باشد، که یک‌طرف آن مادیات و طرف دیگر آن معنویات می‌باشد.ثروتی که انسان از راه صراط مستقیم پیدا می‌کند، بالاترین لذت آن این است که همان ثروت را درراه صراط مستقیم خرج کند و به نظر من هیچ لذتی بالاتر از این کار نیست،مثل همین کمک‌هایی که در کنگره می‌شود و به نظر من توفیق عضویت در لژیون سردار را خداوند نصیب هرکسی نمی‌کند،در بیرون از کنگره ما می‌بینیم خیلی از افراد هستند که از ثروت و مال زیادی برخوردار هستند ولی فرمان و اذن خوردن آن برای خودشان هم صادر نمی‌شود ولی شخصی که وارد لژیون سردار شده است فرمان از طرف خداوند برای او صادرشده است ، چون واقعاً گذشت می‌خواهد و شخص باید متوجه شود که از طرف خداوند در این مسیر انتخاب‌شده است و هر چه قدر بیشتر کمک کند از حال خوبی و آرامش بیشتری در زندگی بهره‌مند‌می شود، خداوند را شاکر و سپاسگزارم که کنگره را در مسیر  من قرارداد تا بتوان درراه صراط مستقیم حرکت کنم.

ادامه سخنان استاد: در مورد دستور جلسه دوم ، دعوت به لژیون سردار ( جاذبه و دافعه )

قبل از هر کلامی، خداوند را شاکر و سپاسگزارم که فرمان برای ورود به لژیون سردار برای من صادر شد و توانستم یکی از اعضای لژیون سردار شوم. و اما در مورد جاذبه و دافعه، اگر بخواهیم در مورد جاذبه و دافعه صحبت کنیم باید بدانیم پایه و اساس هستی بر اساس اضداد تشکیل‌شده است و جاذبه و دافعه هم یکی از اضداد هستند که هستی هم جاذبه و هم دافعه دارد و این دونیرو در تمام هستی وجود دارد که نمونه بارز آن حضرت علی ( ع ) می‌باشد که شامل این دونیرو یعنی جاذبه و دافعه بودند.

استاد در ادامه فرمودند : همان‌طور که در وادی چهاردهم از جاذبه و دافعه آقای مهندس فرمودند و خیلی زیبا توضیح دادند، ما می‌توانیم با حس خودمان ، جاذبه داشته باشیم ، یعنی تمام این کارها بستگی به حس خودمان می‌باشد و می‌توانیم هم دارای جاذبه و هم دافعه باشیم،برای جذب لژِیون سردار باید مثلث، زمان مناسب و کلام مناسب و مکان مناسب را در نظر بگیریم و باید با این سه پارامتر اشخاص را به لژیون سردار دعوت کنیم.کنگره در مسیر خودش به حرکت ادامه می‌دهد و اجبار و زور برای جذب لژیون سردار خیلی ضروری نیست و شخص باید با گرفتن آموزش‌های کنگره به آن آگاهی رسیده باشد که بتواند در لژیون سردار و یا هر لژیون دیگری شرکت نماید.

سخنان ایجنت محترم : مسافر قاسم

مسافر قاسم فرمودند، از تمامی اعضای لژیون سردار که امروز هم شرکت کردند تشکر و قدردانی می‌کنم.این دستور جلسه برای اعضای لژیون سردار مهم است و بهترین و مهم‌ترین اتفاق در کنگره ، تغییر لژیون مالی به لژِیون سردار می‌باشد،چون بارها در کنگره گفته می‌شود که درمان در کنگره رایگان می باشد و خیلی افراد در بیرون از کنگره چشم به این کلمه‌ی مالی دوخته بودند و برایشان این کلمه گیج و نامفهوم  و هزاران سؤال دیگر بود. اما با این اتفاق قشنگ و زیبا، مخصوصاً برای کسانی که با نوشتارها و اساتید آقای مهندس آشنایی کامل و تمام این اطلاعات را داشته باشند متوجه آن می‌شوند که حس‌های این اساتید دارای جاذبه می‌باشد و این اتفاق می‌افتد.و به نظر من البته این اتفاق برای کسانی رخ می‌دهد که به دنبال آموزش‌های آقای مهندس باشند. ولی به نظر من باید ببینیم که این جاذبه را به چه شکلی از آن باید استفاده کنیم. برای افرادی که در بیرون از کنگره60 هستند، چون ما به کمک آن‌ها نیاز داریم ، آقای مهندس در همین دستور جلسه هفتگی اخیر فرمودند، هیچ نمایندگی در کشور نباید به‌صورت اجاره‌ای باشد و باید بتوانیم کاری کنیم که زمین و یا ساختمان برای کنگره60 را خریداری کنیم تا مالکیت آن برای کنگره60 باقی بماند.

مسافر قاسم در ادامه فرمودند : پس نیاز است که ما حس خودمان را به بیرون انتقال بدهیم و در کنار این کار با آگاهی‌های لازم به شخصی که از بیرون از کنگره می‌خواهد کمک کند ، آن‌ها را توجیه کنیم و آن جاذبه را داشته باشیم. ما باید با آموزش‌هایی که در کنگره فرامی‌گیریم بتوانیم در بیرون این جاذبه را داشته باشیم و اشخاص را جذب کنگره کنیم و باعث دفع این اشخاص نشویم، من خودم در بیرون از کنگره افراد خیر بسیاری را می‌شناسم که می‌خواهند به هر طریقی کمک کنند و نمی‌دانند که کجا باید کمک کنند و این وظیفه‌ی ما می‌باشد که با آگاهی این افراد را جذب کنیم.کسانی را در لژیون سردار می‌شناسم که در سال‌های قبل با اندوخته‌ی کم شروع کردند و یا حتی در ساختمان خیلی از نمایندگی‌ها نقش بسیار مهمی را داشتند و در کنگره و لژیون سردار ماندگار شدند و در آخر همگی ما بتوانیم با کلام و راه‌کارهایی که می‌دهیم در بیرون از کنگره برای بهتر جذب کردن این افراد استفاده کنیم.

سخنان نگهبان جلسه ، کمک راهنما مسافر امیر

کمک راهنما مسافر امیر فرمودند : به نظر من خداوند اجازه بخشیدن را به تمام انسان‌ها نمی‌دهد درصورتی‌که اگر میلیارد ، هم بخواهد کمک کند برای آن اشخاص خیلی راحت است.خداوند را شاکر و سپاسگزارم که در این کنگره هستیم و یک انسانی مثل آقای مهندس حسین دژاکام که جلودار کنگره هستند،آن‌قدر جاذبه و دافعه قوی و قدرتمند دارند که نه‌تنها در حال حاضر بلکه در آینده هم وجود دارد. انشا الله که همه‌ی عزیزان در این راه ثابت‌قدم و محکم باقی بمانند که در سال آینده افراد بیشتری را در این لژیون داشته باشیم و در پایان جلسه را به مشارکت گذاشتند.

اسامی حاضرین جلسه :

مسافرین :

علی عنایتی- امیر محمدی- اصغر آقابابائی - قاسم فخاری-منصور ولیخانی- علی یزدانی-اکبر قاسمی- سید علی حسینی- رضا رئیسیان-امیر مساح-ابراهیم رضائی-مهدی فروهر.

همسفران :

مریم فروهر- زهره سالمی- فاطمه اسدی- نگین تقی زاده- مژگان پورعلی- محبوبه حسینی- فرشته بلواری زاده- فاطمه حسینی.

اسامی تازه واردین:

احمد محمدی- زهره سالمی

واریزی‌ها از جلسه گذشته تا تاریخ 98/04/13 مبلغ 30/000/000 ریال


تایپ و ویرایش : مسافر مصطفی

عکس : مسافر منصور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی ، لژیون ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرزهره لژیون ۶سلمان فارسی جمعه 14 تیر 1398 19:19
خداقوت به خدمتگزاران سایت واستادی علی آقاراتبریک میگم استادی بسیارپرباری داشتند به نگهبان ودبیر هم خداقوت میگم .لژیون سردار بسیاربارآموزشی بالایی دارد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات