مصاحبه با دیده‌بان محترم لژیون سردار آقای علیرضا زرکش
یکشنبه 30 تیر 1398 ساعت 05:00 | نوشته ‌شده به دست رضا رئیسیان | ( نظرات )
مصاحبه با دیده بان محترم لژیون سردار آقای علیرضا زرکش

انسان می‌تواند چیزی را با خودش از روی زمین ببرد؟ من می‌گویم بله می‌توانیم، فقط نیاز به یک مبدل داریم تا برایمان تبدیل کند، پول را می توانیم ببریم...
ابتدا از دیده بان محترم لژیون سردار آقای علیرضا زرکش تشکر می کنم که وقت خودتان را در اختیار ما قرار دادید از طرف اعضای نمایندگی سلمان فارسی و سایت به شما خیر مقدم عرض می کنیم لطفاً خودتان را به رسم کنگره ۶۰ معرفی نمایید؟
سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر: آخرین آنتی ایکس تریاک و شیره، ۹ ماه و ۱۵ روز سفر کردم به استادی راهنمای خوبم آقای صداقت، رشته ورزشی دوچرخه سواری، ۱۴ سالم هست که آزاد و رها هستم.

در مورد لژیون سردار و هدف از تشکیل آن در کنگره برایمان بفرمائید؟ 
لژیون سردار تشکیل شده از خدمتگزارانی که تمایل خدمت مالی دارند، جهت پیشبرد اهداف کنگره؛ در زمان ورود به کنگره به ما گفته می‌شود هیچ وجهی در قبال درمان از شما دریافت نمی شود، شاید یک فرد مصرف کننده این حرف را قبول کند ولی یک فرد خردمند، هوشمند و صاحب تفکر اگر همچین چیزی را بشنود، باور نخواهد کرد، چون با دیدن این ساختار و تمام خدمات و نیروهای انسانی که در حال خدمت می باشند، نمی تواند قبول کند که تمامی این ها رایگان است. درست است درمان در کنگره ۶۰ رایگان است ولی مفتی نیست، باید من خودم برای حفظ و بقای این سیستم و این علمی که به من می دهند تلاش کنم و کمک مالی نمایم. سیستم کائنات هم همین‌گونه است، زمین که می چرخد، خورشید که نور می تاباند و همگی هزینه های زیادی دارند و در اختیار انسان است برای نگهداری آن نه برای از بین بردنش. کنگره هم در اختیار ما قرار دارد برای نگهداری نه برای مصرف کردنش. وقتی شما چیزی را مصرف کنید تمام می شود ما به کنگره می آییم، که بیاموزیم فقط نباید مصرف کنیم حتی در سفر اول آموزش میگیریم که باید سود ببریم و سود بدهیم، باید خدمت بگیریم و خدمت بدهیم، هم خدمت مالی و هم خدمت معنوی.

برای دعوت افراد به لژیون  سردار چه کار باید انجام داد و از بخشش نیز برایمان بگویید؟ 
برای دعوت کردن، زیباترین دعوت از چشم شروع می شود سپس گوشها را درگیر می‌کند و در نهایت کل ساختار و حس را درگیر می‌کند. یعنی یک چیزهایی را درگیر می‌کند تا بتواند تو را در حد کمال تحت تصرف خود درآورد. زیباترین جز، دیدن است، اگر من می خواهم راوی و مبلغ خوبی باشم، اولین کاری که می کنم باید جوری رفتار کنم، که کسی که مرا می بیند، این حس دیدن برایش خوش‌آیند باشد، رفتار من، صحبت من، منش من، نگاه من،کردار و حس و عمل من، همگی باعث میشوند طرف را جذب کند؛ یعنی به جهان بینی من و اینکه چقدر بلدم با دیگران رفتار کنم، برمی‌گردد. مرحله دوم همان گوش می باشد من باید بتوانم با خوب سخن گفتن، از طریق شنیداری روی افراد تاثیر بگذارم، یعنی سخنور باشم و در مدح عملی که خودم انجام می‌دهم سخن بگویم، یعنی امر کنم به معروفی که خودم در آن معروف پخته شده و صیقل داده شده‌ام و همین دیدن و شنیدن باعث می شود با یک اشاره کوچک آدم های تشنه جذب شوند، چه کسی دوست ندارد کمک کند به ساختاری که حق است و اگر ما بتوانیم درست رفتار و عمل نماییم و در زمان مناسب دعوت نماییم، همه مشارکت خواهند کرد. نکته دیگر ما باید لحظه به لحظه شکرگزار باشیم، می‌دانید کائنات نفس دارد، دم دارد بازدم هم دارد مانند اره می ماند نمی شود همیشه به سمت خودت بکشی نمی برد، چون توهم یک سهم مشخصی داری، یک ذره باید بکشی به سمت خودت و یک ذره باید بدهی به سمت سیستمی که به تو داده است، بخشش این گونه عمل می کند کسانی که فرمول بخشش را می‌دانند، ثروتمند تر هستند هم در صور آشکار و هم در صور پنهان، باید ببخشیم با تمام قدرت. خدمت به من رهایی را یاد داد الان دارد بخشندگی را یاد می‌دهد فرار نکنیم از خدمت که تماما آموزش‌ می‌باشد.

اهمیت خدمت در لژیون سردار و اثرات آن در زندگی خودتان را برایمان بیان کنید؟
اثرش را باید دیگران ببینند و اثر آن وقتی موثر واقع می شود که خودت احساسش کنی و دیگران فقط می بیند نمی توانند حس کنند. من خودم در زندگی احساسش می کنم، هر کسی باید خودش انجام دهد، تا به آن حس واقعی و حق الیقین مطلب برسد که خدمت مالی یعنی چه؟ خداوند همه جا خودش را معرفی کرده است که من بخشنده ام، مهر من می‌تواند شامل حال تو بشود در صورتی که تو بخشنده باشی و این صفت را خداوند در اختیار ما گذاشته است پس ما بیاییم و بخشنده شویم. نیاز نیست ابتدا قدم بلند برداریم پاهای آدم خشک است با جهش های کوچک شروع کنید ولی حتما امتحان کنید چون تا امتحان نکنید نمی‌توانید تجربه کنید.

باتوجه به نوشتار کنگره ۶۰ در سال ۱۳۹۸ مبنی بر انتقال پیام کنگره در فضای مجازی، شما به عنوان دیده بان لژیون سردار چه اقدامی انجام داده اید؟
ما تمام تلاشمان را با دوستان در لژیون سردار انجام می دهیم که با بچه های مختلف در لژیون مصاحبه کنیم، با هماهنگی جناب مهندس مقرر شده نوشتارهای لژیون سردار روی سایت گذاشته شود، تلگرام تشکیل دادیم و من درخواست می کنم از اعضای لژیون که هر کدامشان اگر تبهری در فضای مجازی دارند، با من تماس بگیرند و خوشحال می شوم بتوانم با آنها کاری انجام دهیم و این مجوز را از جناب مهندس گرفته‌ام،  مسافر و همسفر فرقی ندارد.

با توجه به فرمایش حضرتعالی چه توصیه ای برای اضافه کردن شعاع و رساندن پیام و جهانی شدن کنگره برایمان دارید؟
یک سنگ را که در آب بیندازی، از خودش یک سری حلقه ایجاد می‌کند، یعنی بازتاب آن پرتاب سنگ می باشد. همانگونه که جناب مهندس این نیرو، حرکت،  تغییر و انرژی را در بین جماعت مصرف‌کننده انداخت و من معتقدم که می رود جلو تا به نتیجه برسد، پس اگر من بتوانم در این بودن باشم، خیلی موثر است، نه برای کنگره، بلکه برای خودم. ولی برای اینکه علم کنگره جلو برود قطعا نیازمند مال می باشد، علم جلو نمی رود مگر این که بر روی گرده های مال سوار باشد، من خوشحالم عضو لژیون مالی کنگره هستم و تعظیم می کنم در مقابل دانش کنگره تا مرکبی بشوم برای عبور دانش کنگره از شهری به شهری، از مرزی به مرزی، از کشوری به کشوری و این افتخار تمام اعضای کنگره است. این اتفاق قطعا می افتاد گفتم مهم این است که من هم در آن دخیل باشم کنگره همگی را دخالت می دهد، الان می گوید سفر اولی، سفر دومی، رهایی یافته و همگی باید در خدمت مالی شرکت کنند، شاید بگی به من چه ربطی دارد؟ به حست نمی توانی بگی، ما همگی حس مشترک داریم، ما مانند یک خاندان هستیم. این خاندان ما در تبریز وجود دارد، در مشهد وجود دارد، در تهران وجود دارد، در اصفهان وجود دارد، در کابل وجود دارد، در بغداد وجود دارد، توی پاکستان وجود دارد، توی آلمان وجود دارد و در تمام دنیا وجود دارد و ما نسبت به تمام کسانی که با آنها حس مشترک داریم مسئول می باشیم.

کلام آخر:
بودن ابدیست، ولی یا در حیات یا در ممات.
اینکه من هستم، هستم؛ ولی یک روز هستم توی هستم، یک روز هستم توی نیستم، ولی در نهایت هستم.
پس امروز که من هستم در هست و این امکان را دارم تا برای هستم در نیست، توشه ای ذخیره کنم، این کار را انجام بدهم.  انسان می‌تواند چیزی را با خودش از روی زمین ببرد؟ من می‌گویم بله می‌توانیم، فقط نیاز به یک مبدل داریم تا برایمان تبدیل کند، پول را می توانیم ببریم، خانه را می توانیم ببریم، فقط باید آن را به انرژی تبدیل کرد و راه آن بخشش می باشد، قرض نیکو می باشد. خداوند می‌فرماید وقتی قرض میدهی به من میدهی و از خود من پس میگیری. در کنگره یک فرمول هایی به ما آموزش می دهند و شاه بیت‌هایی را برایمان می گویند، که باید اجرایی کنیم تا بتوانم به آن حال خوش دست پیدا کنیم، همانطور که در سفر اول با بخشیدن یک پنجم از مواد و کم کردن پله روز به روز بهتر شدیم. 
بخشیدن هم، روش و راه خود را می‌خواهد، نیاز به جای مناسب دارد، در این چرخه و سیستم کنگره جواب می دهد آقای مهندس می‌فرمایند: باد مناسب، بادبادک مناسب و طناب مناسب باعث می شوند این انرژی منتقل شود پس از آن غفلت نکنیم و همیشه فرامین فرمانروا را اجرا نماییم.

ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند
تا تو نانی به کف آری و به غفلت نخوری 
همه از بهر تو، سرگشته و فرمانبردار 
شرط انصاف نباشد که تو فرمان نبری
عکس: مسافر منصور
تهیه گزارش و تایپ: مسافر احسان
ویرایش: مسافر رضا لژیون 21
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه ها، متن منتخب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرزهره لژیون۶سلمان جمعه 4 مرداد 1398 20:14
باسلام وخداقوت خدمت آقای زرکش دیده بان لژیون سردار ازخواندن صحبتهای شمابسیارلذت بردم باامید پیشرفت شمادرجهت اهداف کنگره .ازآقااحسان تشکرمی کنم خداقوت
مسافرعلیرضا سه شنبه 1 مرداد 1398 14:22
سپاس فراوان ازجناب آقای زرکش خداقوت
همسفر مهدیه دوشنبه 31 تیر 1398 01:01
عرض سلام وخدا قوت خدمت دیده بان محترم، آموزش های جناب آقای مهندس در کلام شیوای شما عیان است والحق که گوش را درگیر می‌کند این رسالت بزرگیست که شما به خوبی انجام می‌دهید و گوارای وجودتان
همسفرمریم یکشنبه 30 تیر 1398 14:14
سپاس فراوان خدمت دیده بان محترم وتمامی اعضای سایت که عاشقانه خدمت میکنند
امیرسلمان یکشنبه 30 تیر 1398 13:30
خدا قوت به احسان عزیز، منصور خستگی ناپذیر و رضای دوست داشتنی
همسفرلیلا ل1 یکشنبه 30 تیر 1398 13:16
عرض سلام وخداقوت خدمت دیده بان محترم آقای زرکش،بسیار عالی و آموزنده بود والبته قابل تفکر وتعمق، از جواب های به این شیوایی و نکات پربارجنابعالی لذت بردم،سپاس از آقا احسان بابت سوالات کلیدی،امیدوارم شما رادر جایگاه های بالاتر ببینیم.
سپاس از عکاس و کلیه خدمتگزاران سایت
علی رحیمی ل 6 یکشنبه 30 تیر 1398 10:34
تشکر از احسان وخدمتگزاران سایت
مسافر علیرضا یکشنبه 30 تیر 1398 08:38
ممنون از زحمات شما عزیزان در قسمت سایت کنگره سلمان فارسی.
مسافر مصطفی لژیون ۱۱ یکشنبه 30 تیر 1398 08:37
ممنون از مسافر احسان عزیز که مصاحبه زیبایی انجام دادند و تشکر از آقای رضا رئیسیان که عالی ویرایش کردند و خدا قوت به عکاس عزیز آقا منصور که واقعا در تمامی مراسم ها به نحو احسن زحمت می کشند و مشغول خدمت هستند.انشاالله که به زودی این عزیزان را با شال کمک راهنمایی ببینیم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو