مصاحبه با مسئول OT و عضو لژیون سردار نمایندگی سلمان فارسی
یکشنبه 27 مرداد 1398 ساعت 13:50 | نوشته ‌شده به دست رضا رئیسیان | ( نظرات )
مصاحبه با مسئول OT و عضو لژیون سردار نمایندگی سلمان فارسی مسافر علی


در کنگره به‌گونه‌ای است که ماکسی را به‌عنوان رئیس خودمان نداریم و همه باهم به‌صورت دسته‌جمعی خدمتی را انجام می‌دهیم و همه کمک می‌کنند تا یک نفر به رهایی برسد...


ابتدا از آقای علی یزدانی تشکر می‌کنیم که وقت خودشان را در اختیار ما قراردادند و از ایشان می‌خواهیم خودشان را به‌رسم کنگره معرفی نمایند؟

سلام دوستان من علی هستم یک مسافر: تخریب بیش از ۱۵ سال آخرین آنتی ایکس شیره و تریاک، روش درمان دی اس تی همراه با داروی اوتی، مدت یازده ماه سفر کردم به استادی و کمک راهنمایی آقای علی حسینی و مدت ۴ سال است از بند اعتیاد رها هستم، رشته ورزشی دارت.

از خدمت‌هایتان در کنگره برایمان بگویید؟

پس از رهایی در قسمت کلینیک خدمت کردم، سپس مسئول کلینیک‌ها شدم، بعدازآن یک دوره خدمت مرزبانی شعبه را انجام دادم و در حال حاضر مسئول اوتی نمایندگی هستم.

برای انجام خدمت‌ها چگونه فرمان‌برداری و فرماندهی می‌کردید؟

در خدمت‌ها اگر فرمان‌برداری نباشد اصلاً نمی‌توان خدمت کرد و نمی‌توان ارتقا پیدا کرد من باید بپذیرم که کنگره با بیرون فرق می‌کند و همه‌چیز بر مبنای عمل سالم است و باید ابتدا فرمان‌برداری کنم تا بتوانم یک خدمتی را در کنگره انجام دهم و اگر فرمان‌بردار نباشم هرگز نمی‌توانم خدمت انجام دهم و به‌مرورزمان خودم از کنگره دور می‌شوم.

در سفر اول چگونه فرمان‌برداری کردید؟

من وقتی سفرم را شروع کردم تا روز رهایی یاد ندارم یک کلمه از حرف راهنمایم را اجرا نکرده باشم خودم شرایط سختی داشتم در مصرف او تی و چون D.SAP نبود مشکل گوارشی داشتم، باراهنمایم صحبت کردم گفتند به‌مرور پله کم می‌کنی و خوب می‌شوی ولی حتی یک قطره سر از خود کم نکردم من فکر می‌کنم در این ۱۱ ماه هر ره‌جویی اگر کاملاً حرف راهنمایش را گوش کند و فرمان‌برداری کند تا آخر عمرش بیمه می‌شود چه از مواد و چه از هر عمل ضد ارزشی دیگری، من همیشه می‌گویم اگر یک روز خمار بشوم می‌روم مصرف می‌کنم ولی واقعاً دیگر خمار نمی‌شوم و قطعاً به دلیل فرمان‌برداری در سفر اول بوده است.

در مورد خدمت در کنگره چه نظری دارید؟

در کنگره به‌گونه‌ای است که ماکسی را به‌عنوان رئیس خودمان نداریم و همه باهم به‌صورت دسته‌جمعی خدمتی را انجام می‌دهیم و همه کمک می‌کنند تا یک نفر به رهایی برسد و در هر جایگاهی باید فرمان‌بردار خوبی باشیم و موقعی که مسئولیتی به ما داده شد فرماندهی کنیم، ولی نه اینکه تصور کنیم رئیس هستیم و درواقع فقط برای نظم دادن و نظارت بر کارها هستیم وگرنه در کنگره همگی به یک اندازه ارزشمند هستند همه یکدیگر را دوست دارند و با عشق خدمت می‌کنند من شاید برادرم راچندماه نبینم ولی چند روز که بچه‌های کنگره را نمی‌بینم دل‌تنگشان می‌شوم و این همان پیوند محبت می‌باشد گفتم همگی همکاری می‌کنیم تا بتوانیم نفسی را نجات دهیم.

چگونه می‌توانیم حکم عقل را در قالب فرمانده کاملاً اجرا نماییم؟

تا زمانی که سفر خوبی نداشته باشیم و بعدازآن خدمت انجام ندهیم نمی‌توانیم. اگر آقای مجید سلامی یکی از دیده‌بانان کنگره ۶۰ است به دلیل سفر خوب و خدمتشان می‌باشد به نظرم پایه و اصل کنگره همان سفر اول است چون فونداسیون ریخته می‌شود اگر سفر اول را خوب انجام دادیم و از راهنما و قوانین کنگره ۶۰ فرمان‌برداری کردیم قطعاً ارتقا پیدا می‌کنیم و می‌توانیم در کنارش از لذت و حال خوش برخوردار شویم و خدمت باید برای خودمان باشد نه اینکه در بین دیگران تائید شویم یا برای دیده شدن، خدمت کنیم که اگر این‌گونه باشد شاید بتوانیم خدمت کنیم ولی هرگز از حال خوش برخوردار نمی‌شویم چون دیگر نمی‌توانیم انرژی کسب کنیم اگر انرژی دریافت نمی‌کنیم بدانیم که خدمتمان درست نبوده است مانند این است که شخصی با دروغ، کاری را انجام دهد قطعاً هیچ انرژی به او در قبال انجام کارش نمی‌رسد چون نیت و هدف درست نبوده است و چون خودش کار درستی را انجام نداده است حالش خوب نمی‌شود و وقتی حال خودش خوب نباشد نمی‌توان انتظار داشت حال دیگران هم از آن خوب باشد اولین چیز در خدمت آن انرژی است که به خود شخص می‌رسد و اگر آن انرژی را نگیرد دیگر ادامه نمی‌دهد.

درمان در کنگره ۶۰ رایگان است و با توجه به اینکه شما خودتان عضو لژیون سردار هستید در ابن مورد چه نظری دارید؟

چون گفته می‌شود درمان در کنگره ۶۰ رایگان است بعضی از افراد پس از ورود توقع دارند و درواقع منت سر کنگره می‌گذارند که می‌آیند و هنوز نمی‌دانند یک نفر برای رها شدن حدود ۲۰ میلیون تومان هزینه برای کنگره دارد رایگان در کنگره به معنای دیگری است رایگان نه این‌که کنگره برای شخص پول سی دی، کتاب و داروی درمان را بدهد، امروز من به هر مرکز درمانی دیگری بروم باید هم هزینه‌های خودم را پرداخت کنم و هم مبلغی به‌عنوان عضویت، ولی کنگره هیچ پولی برای عضویت نمی‌گیرد و بهای سفر ما را دیگران می‌دهند تا ما رها شویم و همان‌گونه که دیگران برای درمان من هزینه دادند و وقت گذاشتند، حال که من هم درمان شدم باید برای دیگران هزینه کنم و خدمت کنم من خودم خیلی دوست داشتم و عضو لژیون سردار شدم واقعاً در کنگره هر مبلغی را بدهی خیلی زود ده‌ها برابر آن را خداوند به تو می‌دهد و ازنظر معنوی که اصلاً نمی‌توان مقایسه کرد که چه چیزی دریافت می‌کنی.

با توجه به فرمایش جناب مهندس و نوشتارهای کنگره ۶۰ مبنی بر نشر پیام کنگره در فضای مجازی شما خودتان چه‌کاری انجام داده‌اید؟

من خودم سعی می‌کنم پیام‌های سایت را ببینم از طریق تلگرام در قسمت اوتی فعالیت دارم همیشه گزارش لژیون پزشکان که در سایت کنگره می‌باشد را مطالعه می‌کنم و خیلی از آن لذت می‌برم.

در پایان خیلی تشکر می‌کنم از بچه‌های سایت، من در این چند سال دیده‌ام که خدمتگزاران سایت واقعاً وقت زیادی می‌گذارند و در دید نیستند، بدون حاشیه می‌باشند؛ برایشان بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و امیدوارم مزد خدمتشان در سایت، خیروبرکتی در زندگی‌شان باشد با تشکر.

عکس: مسافر حبیب

تهیه گزارش و تایپ: مسافر احسان

ویرایش: مسافر رضا لژیون 21

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: لژیون سردار، مصاحبه ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر جواد گیاهچین چهارشنبه 30 مرداد 1398 01:32
باعرض سلام وخداقوت خدمت دوست عزیزم اقای علی یزدانی من از شما هم در قسمت اوتی وهم در لژیون مرزبانی بسیار اموزش گرفتم واز زحماتی که میکشیند صمیمانه سپاس گذارم مزد زحمات شما برکت زندگیتان وحال خوشتان باشد ویک خدا قوت به بچه های سایت که پشت پرده خیلی زحمت میکشند
Hussein سه شنبه 29 مرداد 1398 10:07
با تشکر از آقای یزدانی عزیز ممنون از صحبت های آموزنده شما
علی رحیمی ل 6 دوشنبه 28 مرداد 1398 12:48
خداقوت خدمت آقای علی یزدانی امیدوارم شما را در جایگاه کمک راهنمایی ببینم
تشکر از خدمتگزاران سایت
مسافر رضا لژیون21 دوشنبه 28 مرداد 1398 10:17
خدا قوت به آقای علی یزدانی که همیشه با عشق خدمت می کنند از مصاحبه زیبای شما استفاده کردم انشاالله شال کمک راهنمایی
همسفر زهرا ف دوشنبه 28 مرداد 1398 01:22
از خدمات شما بسیار تشکر میکنم و این حال خوش نوش جانتان
مسافر احسان لژیون ۲۱ یکشنبه 27 مرداد 1398 22:10
با تشکر از آقای علی یزدانی؛ ایشان همیشه در کنگره جز خدمت گزاران هستند برایشان بهترینها را خواستارم
مسافر مصطفی نگهبان سه شنبه ها یکشنبه 27 مرداد 1398 15:33
خدا قوت به مسافر آقای علی یزدانی که همیشه با عشق و محبت خدمت می کنند از سخنان شما استفاده کردم انشاالله شال کمک راهنمایی.معشوق به سامان شد تا باد چنین بادا.......
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic