کارگاه آموزشی عمومی؛ پنجشنبه 1398/06/21
پنجشنبه 21 شهریور 1398 ساعت 15:55 | نوشته ‌شده به دست احسان رضایی | ( نظرات )
پنجشنبه بیست و یکم شهریور ماه 1398 جلسه سیزدهم از دوره سی و هشتم کارگاه های آموزشی عمومی مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی به استادی کمک راهنمای تازه واردین مسافر قاسم و نگهبانی کمک راهنما مسافر صادق و دبیری کمک راهنمای تازه واردین مسافر مهدی با دستور جلسه اول:عدالت، آیا همه افراد در کنگره با هم برابرند؟ و دستور جلسه دوم: سومین سال رهائی کمک راهنمای محترم مسافر فرزاد  رأس ساعت 17 آغاز به کار کرد.


برای رسیدن به عدالت نیاز است به معرفت برسیم، نیاز به آگاهی و شناخت است...

خلاصه سخنان استاد:

از کمک راهنمای محترم آقای سید علی حسینی تشکر می کنم که به من اجازه دادند در این جایگاه باشم و خدمت کنم و از آقای مهندس تشکر می کنم که اجازه دادند شخصی سفر دوم با نشان سیگار بتواند در جایگاه استاد تولد قرار بگیرد و در مورد دستور جلسه می خواهم بگویم که عدالت مختص خداوند است و هیچ کدام از ما نمی‌توانیم عدالت کامل را برقرار کنیم و عدالت هم خانواده تعادل است و هر چیزی که سر جای خودش قرار بگیرد و اشاره می‌کنم به آرم یا لوگوی کنگره ۶۰ که معرفت عمل سالم و عدالت است و برای رسیدن به عدالت نیاز به رسیدن به معرفت است، نیاز به آگاهی و شناخت است که همان معرفت می‌شود و مثال اینکه قاسم فخاری یک جایی یک کاری انجام می‌دهد و آن را عین عدالت می داند چون به نفع خودش است ولی با داشتن آگاهی در مورد آن کار می فهمد که عدالت آن نیست و عدالت همان اتفاقی که برایش افتاده است و سوال می شود که آیا در کنگره همه با هم برابرند؟ قطعاً همه شما جواب خواهید داد چرا که آنانی که خدمت می کنند حال بهتری دارند و آنانی که کمک راهنما هستند تولید کننده هستند و کسانی که در سفر اول هستند مرزبان یا ایجنت هر کدام با هم فرق دارند و حس و حالشان با هم متفاوت میباشد آن چیزی که از آموزش‌های کنگره برداشت می‌کنند با هم متفاوت است و فراتر از مادیات است فقط احتیاج به درک و تجربه دارند که بتوانیم به آن برسیم آنهایی که سفر خود را درست انجام نمی‌دهند حس و حال خوبی  ندارند  این عدالت است که دارد به انجام می رسد آقای مهندس می فرمایند ما به عدالت کامل در کنگره نرسیدیم و داریم به طرف عدالت حرکت می‌کنیم اما نظر من این است که عدالت در کنگره دارد اتفاق می‌افتد چرا که اگر قوانین و خدمت های کنگره را رعایت کنیم آن اتفاقات خوب می افتد و کسی که رعایت نکند خودش ضرر می‌کند و عملکرد ما مشخص کننده اتفاقات خوب یا غیر خوب آینده می‌باشد.


در مورد دستور جلسه دوم اینکه آقا فرزاد را من از موقعی شناختم که ایجنت شدم و ایشان در سایت خدمت می‌کردند و مسئولیت مستقیم سایت با بنده بود و بگویم که آقا فرزاد خیلی به من کمک کرد در قسمت سایت خاطر جمع بودم که کارها به صورت خوب انجام می گیرد و خوبی که آقای فرزاد داشت به افراد آموزش هم می داد و دیگر این که حس خیلی خوبی نسبت به کنگره و در کنگره بودن داشت حرکت ایشان در نظر من سالم و با حس خوب بود و در قسمت تازه واردین آقا فرزاد مشاوره‌های خوبی میدادند و این از عملکرد آن مشخص می شد.  فرزاد خیلی آرامش خاصی درونش هست و خیلی دوست داشت هیچ سدی در جلوی نباشد خیلی راحت خدمت کند و خدمت بدون این سختی‌ها لذتی ندارد چرا؟ چون این می‌شود جهان‌بینی واقعی. و دیگر اینکه ایشان مفتخر به دریافت شال کمک راهنمایی شدند و امیدوارم هرچه زودتر لژیون خودشان را تشکیل بدهند به ایشان تبریک می‌گوییم وبه همسفرشان تبریک می‌گویم به راهنمای همسفرشان تبریک می گویم و در راس به جناب مهندس تبریک می گویم.
اعلام سفر: آخرین آنتی ایکس روزانه ۲۸ سی‌سی متادون، روش درمان DST همراه با داروی OT، مدت ۱۱ ماه سفر کردم به استادی کمک راهنمای محترم آقای علی حسینی، رهایی ۳ سال و یک ماه و ۱۵ روز.
 آرزوی کمک راهنمای محترم مسافر فرزاد: امیدوارم خداوند این‌قدر عمر باعزت به جناب مهندس بدهند که شصت هزارمین رهایی کنگره را ببینند.
 آرزوی همسفر آزاده: امیدوارم هرکسی دچار بیماری اعتیاد است، در کنگره 60 به درمان برسد.
 خلاصه سخنان کمک راهنمای محترم مسافر فرزاد:

سلام دوستان فرزاد هستم یک مسافر، خیلی ممنون از همه دوستان انشالله که همه شما این جایگاه را تجربه کنید، انرژی که این جایگاه در این‌چنین روزی دارد، در وصف نمی‌گنجد. اصلاً شعبه سلمان فارسی یک انرژی عجیب‌وغریبی دارد من به خاطر شغلی که دارم اغلب شعبه‌های کنگره ۶۰ رفتم، ولی نمی‌دانم، چرا شعبه سلمان حس عجیب‌وغریبی دارد؟ از در کنگره که وارد می‌شوی یک انرژی عجیبی به انسان منتقل می‌کند.

من هم باحال خراب در اوج ناامیدی، تخریب و مشکلات خانوادگی یک روز عصر پنجشنبه در چنین ساعاتی وارد کنگره شدم و هیچ امیدی به درمان و یا اینکه وضعیت زندگی‌ام درست بشود، نداشتم. آمدیم امید بستیم در جلسات نشستیم در جشن تولدها شرکت کردیم و از موقعی که در لژیون وارد شدم، کم‌کم به حال خوب رسیدم واقعاً سفر خوبی انجام دادم و روی برنامه بودم. بعد از یازده ماه به رهایی رسیدم. بعد از رهایی آقای حسینی فرمودند: باید خدمت کنی و من در وبلاگ لژیون خدمت کردم، سپس در وبلاگ شعبه خدمت کردم و وقتی انسان خدمت کند انرژی می‌گیرد و در ادامه احساسی به انسان می‌دهد که در زندگی ما تأثیر می‌گذارد. بعضی شب‌ها تا ساعت یک در سایت خدمت می‌کردم و لحظه‌ای که یک نفر کامنت می‌گذاشت که من از طریق این وبلاگ مسافرم با کنگره آشنا شد یا از طریق این سایت مسافران به رهایی رسیدند، نمی‌دانید که چه لذتی داشت و در ادامه راهنمای تازه واردین بودم و خدمت کردم که آن‌هم لذت عجیبی دارد. شما در چهره فرد تازه‌وارد خودت را می‌بینی و چقدر خدمت زندگی آدم را تغییر می‌دهد. زندگی من و همسفرم و سرنوشت بچه‌هایم را تغییر داد و این پیامی که راهنمای عزیزم آقای علی حسینی نوشتن به جان‌ودل می‌پذیرم و انشا الله که در ادامه بتوانم بیشتر خدمت کنم، ممنون که به صحبت‌هایم گوش دادید.
خلاصه سخنان کمک راهنمای محترم همسفر لیلا:

سلام دوستان لیلا هستم کمک راهنمای یک همسفر، خدا را شکر می‌کنم و سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من قرار داد تا یک‌بار دیگر در این جایگاه باشم، تولد سومین سال رهایی آقای فرزاد را خدمت خودشان، همسفر عزیزشان خانم آزاده و راهنمای گرامی آقای حسینی تبریک می‌گویم، خدمت آقای فخاری جایگاه استادی را تبریک می‌گویم. روز اولی که خانم آزاده وارد کنگره شد خیلی حالش خراب بود و ناامید بود ولی خدا را شکر آمدند و خیلی آهسته و پیوسته حرکت کردند پا به‌پای مسافرشان آمدند تا به این حال خوب رسیدند. انشالله سال آینده در آزمون کمک راهنمایی قبول بشوند.
خلاصه سخنان همسفر آزاده:

سلام دوستان آزاده هستم یک همسفر، اول‌ازهمه از استاد خودم خانم داوودی تشکر می‌کنم و از کمک راهنمای محترم خانم لیلا تشکر می‌کنم، در زندگی من خیلی مؤثر بودند. از راهنمایی محترم آقای حسینی تشکر می‌کنم، زندگی‌مان را مدیون آقای حسینی، آقای مهندس و دیگر استادانمان هستیم.

روز اول که وارد کنگره شدم، اصلاً فکرش را نمی‌کردم که به چنین روز و لحظه‌ای برسیم. همیشه اول ورودی سالن می‌نشستم و نگاهم به مسافرم بود و می‌دیدم که فرزاد خواب است یا چرت می‌زند با خودم می‌گفتم: مگر ممکن است که این خوب بشود او که اصلاً گوش نمی‌کند که نگهبان یا استاد چه می‌گویند و اصلاً مشارکت‌ها را گوش نمی‌دهد، موقعی که از راهنمایم پرسیدم؟ مرا به صبر دعوت می‌کردند و همین برای من نگهدارندِ بود و من را نگه داشت و خدمت همسفرهای تازه‌وارد بگویم که در کنگره بمانید و تجربه کنید همراه مسافرتان به کنگره بیاید و اگر مسافر شما تغییری نکرد، خود شما تغییرات چشمگیری خواهید داشت و از ناامیدی و اضطرابتان کم می‌شود و زندگی و حال خودتان خوب می‌شود و به آرامش می‌رسید، پس با مسافر خود بمانید و کمکش کنید. ممنون که به صحبت‌هایم گوش دادید.


عکس: مسافر حسین لژیون 11

نگارش: مسافر کریم

تایپ: مسافر احسان

ویرایش: مسافر رضا لژیون 21Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی ، گزارش تولدها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرسمیه ازلژیون یکم سه شنبه 26 شهریور 1398 00:15
سومین سال رهاییتان تبریک میگم ...
مسافر حمیدرضا لژیون۱۶ یکشنبه 24 شهریور 1398 17:12
✌✌✋
مرضیه همسفرسعیدمحسن یکشنبه 24 شهریور 1398 15:40
خدمت آقا فرزاد و همسفر خوبشون خانم آزاده عزیز این روز با شکوه را تبریک و شادباش عرض میکنم همچنین خدمت راهنمای محترم آقای علی حسینی خانم داودی عزیز وخانم لیلا عزیز و استاد محترم آقای قاسم فخاری انشاالله که قطار زندگیشون روی ریلهای خوشبختی در حرکت باشه
مسافر پژمان یکشنبه 24 شهریور 1398 10:44
خداقوت و دست مریزاد بر قاسم عزیز و بچه های گل سایت.برقرار باشید
مسافر سعید لژیون هجدهم یکشنبه 24 شهریور 1398 01:05
آقا فرزاد دوست و استاد عزیزم سومین سالروز رهایی مبارک، امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید
مسافر. مسعود عموشاهی.ل یکم شنبه 23 شهریور 1398 12:21
سلام آقافرزاد سومین سال رهایی تان را از طرف خودم و کلیه بچه های لژیون یکم تبریک می گویم همچنین تبریک خدمت راهنمای شما و همسفرو ‌راهنمای همسفر و آقای مهندس می گویم
مسافر احسان لژیون ۲۱ شنبه 23 شهریور 1398 12:12
آقا فرزاد تولد سومین سال رهایی را به خودتان و خانوادتان و راهنمایان بزرگوارتان تبریک میگویم و بابت تمام خدمات و آموزش‌هایتان در قسمت سایت سپاسگزاری میکنم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات