مصاحبه دستور جلسه
چهارشنبه 3 مهر 1398 ساعت 15:21 | نوشته ‌شده به دست احسان رضایی | ( نظرات )
مصاحبه با کمک راهنمای محترم آقای علیرضا نادعلیان


دستور جلسه: صورت مسئله اعتیاد
از کمک راهنمای محترم آقای علیرضا نادعلیان تشکر می کنیم که وقتی خودشان را در اختیار ما قرار دادند از ایشان می خواهیم خودشان را به رسم کنگره معرفی نمایند؟
سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر: آنتی ایکس مصرفی شیره و تریاک، مدت تخریب ۲۰ سال، با مصرف ۱۴ گرم تریاک وارد کنگره شدم به روش دی اس تی همراه با داروی اپیوم به راهنمایی آقای کامران شریفیان، ۱۵ ماه سفر کردم رشته ورزشی والیبال رهایی از دام اعتیاد ۹ سال و در ادامه ۳۸ سال تخریب سیگار داشتم ۱۴ ماه با راهنمایی آقای منصور ولیخانی سفر کردم رهایی از دام سیگار ۲ سال.

در مورد دستور جلسه صورت مسئله اعتیاد توضیح دهید؟
در بیرون از کنگره اعتقاد دارند که اعتیاد یک بیماری است، حال اینکه این بیماری با بیمار چه کرده و چه بخشهایی را آسیب زده و الان برای درمانش چه کاری باید انجام داد و چه دارویی باید تجویز کرد و چه زمانی برای این درمان لازم است؟ واقعاً اینها سال‌هایی است که هیچ کدام از این مراکز ترک اعتیاد جواب شفافی برای آن ندادند اما آقای مهندس، مبتکر روش دی‌اس‌تی به تک تک این سوالات در صورت مسئله اعتیاد جواب داد و صراحتاً اعلام کرد که اعتیاد یک بیماری چندمنظوره است و شخص مصرف‌کننده به جسم روان و نوع تفکر و اندیشه خودش آسیب می زند و برای درمان راهی ندارد، جز اینکه تمام قسمت های آسیب دیده را ترمیم و بازسازی کند و این کار به مدت ۱۰ الی ۱۱ ماه زمان نیاز دارد همراه با داروی تنتور تریاک یا همان OT ، به دلیل تنوع آلکالوئیدهای موجود در این شربت که شامل آرام بخش‌ها، مسکن‌ها، خواب آور، شادی‌آور و غیره می باشد و این می‌تواند پوشش دهنده هر نوع خماری که در اثر قطع مصرف مواد مخدر به وجود می‌آید باشد و این از شاهکارهای کنگره است و هزاران نفر در کنگره درمان شدند بدون اینکه عوارض یا برگشت داشته باشند.

سی‌دی‌ها در آموزش ما چه نقشی ایفا می کند؟
آقای مهندس فرمودند: افراد کنگره باید تحت دو گونه آموزش باشند اول راهنمای خودشان و دوم اینکه از طریق سی‌دی تحت آموزش مستقیم من قرار بگیرند و گوش دادن به سی‌دی باعث یک خودباوری در رهجو می شود و می تواند قدم های بعدی را محکم تر بردارد.

با توجه به فرمایش جناب مهندس، مبنی بر انتقال پیام کنگره و بازنشر مطالب کنگره در فضای مجازی، شما خودتان چه کاری انجام داده اید و برای افراد لژیون خود چه توصیه ای دارید؟
من شخصا در این کار خیلی ماهر نیستم، ولی می دانم نگاه آقای مهندس در این راهکاری به بلندای هستی می باشد و حتی به فکر آیندگان هستند. نشر پیام از طریق فضای مجازی بسیار مهم است سفر دومی ها می توانند با این کار چیزی را که به دست آوردند در فضای مجازی فریاد بزنند و به دیگرانی که در عمق ظلمات هستند و دنبال راهی می گردند این نوید را بدهند و بعد از فضای مجازی بیشتر با رفتار و عمل باید آن رهایی از مواد و تغییر اندیشه ما معلوم باشد و این بهترین جواب برای سوال کنندگان از ما می باشد. خط مشی کنگره، بر اساس آموزش، پیشگیری، مهار و درمان اعتیاد و اصل جاذبه می باشد. ما با رفتار‌مان می‌توانیم دیگران را جذب خودمان کنیم و این جاذبه را به وجود بیاوریم.

نظر کنگره در مورد سم زدایی چیست؟
خیلی از جوانان ما دچار اعتیاد شدند و متخصصین بر آن شدند برای درمان سریع که فکر می‌کردند اعتیاد مسمومیت است و مواد مخدر را سم و مصرف کننده را مسموم می پنداشتند و روش سم زدایی را به اجرا درآوردند و نقطه آغاز آن با روش URD  سریع و UROD  فوق سریع می باشد، و این کار را به وسیله یک سری داروهای آنتاگونیستی مانند نالترکسون و نالوکسان انجام دادند. حالا چرا از نظر کنگره این کار قابل قبول نمی باشد و اینکه سم چیست؟ در کنگره هر چیزی جامد، مایع و گاز که از هر طریقی وارد بدن انسان بشود و انسان را از حالت طبیعی خارج کند سم تلقی می شود حالا سوال این است که آیا شخصی که اعتیاد به مواد مخدر دارد آیا مصرف مواد او را از تعادل خارج می کند یا او را متعادل می کند؟ پس نتیجه می گیریم و مواد مخدر سم نیست و نیازی به سم زدایی نمی باشد و این کار جواب نمی‌دهد.

مزیت روش پلکانی یا دی‌اس‌تی چیست؟
در طرح های متداول یک سری عوارضی برای شخص نمایان می شود و علت آن این است که نیاز شخص تامین نمی شود به دلیل اینکه چشم های درونی یا سیستم ایکس بدن که شامل نوروترانسمیترها و غدد درون ریز و بیرون ریز و اثر آنها بر یکدیگر در فضای بین سیناپسی می باشد، تخریب شده و نیاز آنها از بیرون با موادمخدر بیرونی تامین می شود و موقع ترک این سیستم نیازش برآورده نشده و دوباره به کار اصلی خودش بر نگشته و موجب بی خوابی، بدن درد و مشکلات جنسی و ... برای فرد می شود و شخص دوباره به مواد مخدر برگشت می کند. اما ویژگی روش دی‌اس‌تی در همین است که عوارض ندارد یعنی ما چیزی را قطع نمی کنیم مواد مخدر را در پله های ۲۱ روزه در طول مدت ۱۰ الی ۱۱ ماه کم میکنیم و قابل تحمل می باشد به مرور سیستم شبه افیونی خود بدن در این مدت به کار گرفته می‌شود و در پایان درمان، شخص هیچ‌گونه کمبودی را احساس نمی کند واقعاً دی‌اس‌تی بزرگترین کشف قرن اخیر بوده و کسانی که در عمق ظلمات هستند می توانند بیایند و استفاده کنند و به آن رنگین کمان شادی برسند و خودشان کشتی نجات بشوند برای دیگران.

لطفا احساس خودراازاین واژه هابیان کنید؟
کنگره ۶۰ ....‌......‌..... محل گردآوری قلبها
شعبه سلمان .......... بهترین دوستان من در اینجا
آقای مهندس ..‌.‌‌‌‌‌‌‌‌....... اسطوره‌ی قرن و شکافنده‌ی نور
آقای کامران ........‌.‌... محبوب قلبها
استاد امین ............. معلم عشق


عکاس: مسافر حسین

نگارش : مسافر کریم

تایپ: مسافر احسان
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
یکشنبه 7 مهر 1398 22:11
سلام وخسته نباشید خدمت علی آقا و شما بسیار لذت بردم از مطلب خوب ودل نشین با تشکر اصغر
سعید صادقی لژیون 2 یکشنبه 7 مهر 1398 21:43
درود برکمک راهنمای محترم آقای علیرضا زحمت کشیدند وصورت مسئله اعتیاد راباروش کنگره توضیح دادند انشاالله خداوند توفیق خدمت گزاری به همه ما عطا کند وتمام دوستان سفر اولی به روش کنگره ایمان داشته باشند تابه درمان قطعی برسند انشاالله
مسافر حبیب الله لژیون ۸ یکشنبه 7 مهر 1398 19:32
سلام وخداقوت خدمت خدمتگزاران کنگره ۶۰ بویژه استاد عزیزم جناب نادعلیان راهنمای زحمت کش آموزشهای ارزشمندی راازشما دریافت نمودم شما از ارزشهای واقعی کنگره هستید انشاالله همیشه موفق وپایدارباشید .
مسافرمسعودلژیون 8 یکشنبه 7 مهر 1398 15:46
سلام وخسته نباشی خدمت راهنمای عزیزم اقای نادعلیان از بیانات شما بهره کامل رابردم امیدوارم بتوانم فرمانبردارخوبی باشم وازآموزشهای شما کمال استفاده راببرم.ازبچه های زحمت کش سایت هم تشکرمیکنم.
مسافر مجید لژیون ششم پنجشنبه 4 مهر 1398 17:46
سلام وخدا قوت خدمت اقای نادعلیان وبچهای زحمت کش سایت اموزش گرفتیم ولذت بردیم
مسافر رضا لژیون21 پنجشنبه 4 مهر 1398 10:56
سلام و خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم آقای نادعلیان
از مصاحبه زیبای شما آموزش گرفتم و لذت بردم
خداقوت به حسین آقا، آقا کریم و احسان عزیز که در قسمت سایت الحق خدمت صادقانه انجام میدهند
مسافر مصطفی لژیون ۱۱ پنجشنبه 4 مهر 1398 08:28
خدا قوت به کمک راهنمای محترم آقای علیرضا نادعلیان که من همیشه از شما آموزش گرفتم و می گیرم ، سخن کز دل برآیدلاجرم بر دل نشیند.شکر...شکر...شکر...
علی رحیمی ل 6 چهارشنبه 3 مهر 1398 22:56
تشکر از کمک راهنمای دوست داشتنی آقای علیرضا نادعلیان من از شما آموزش میگیرم
خداقوت خدمت آقااحسان وخدمتگزاران سایت
مسافر. مسعود عموشاهی.ل یکم چهارشنبه 3 مهر 1398 21:33
سلام خدمت آقای نادعلیان که کامل توضیح دادند. خداراشکر
مسافر رسول لژیون ششم چهارشنبه 3 مهر 1398 21:10
مصاحبه تون عالی بود، لذت بردم و آموزش گرفتم. تشکر از خدمتگزاران سایت
مسافر مجید اعتباری.L7سلمان فارسی چهارشنبه 3 مهر 1398 19:39
عرض سلام وادب واحترام خدمت استاد بزرگوار علی اقانادعلیان که همانند همیشه کلام کرم ونافذشان بر دلمان جای خوش میکند و ارامش خاصی به ما میدهد
مسافر احسان لژیون ۲۱ چهارشنبه 3 مهر 1398 19:06
با تشکر از کمک راهنمای محترم آقای علیرضا نادعلیان برای شرح کامل صورت مسئله اعتیاد
قاسم ل ۶ سه شنبه 2 مهر 1398 21:09
عرض خداقوت خدمت کمک راهنمای دوست داشتنی علی آقا نادعلیان من خیلی از ایشون آموزش گرفتم تا ابد شاگرد ایشون هستم از وجود علی آقا توکنگره خیلی انرژی میگیرم از ته دل آرزوی بهترینها را برایشان میکنم ممنون بابت آموزشهایی که به من دادید.تشکر وخداقوت خدمت آقا احسان بابت آموزش امروز ودیگر دوستان سایت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic