خلاصه گزارش لژیون شماره 16 یکشنبه تاریخ 98/07/21
دوشنبه 22 مهر 1398 ساعت 08:02 | نوشته ‌شده به دست مصطفی آقایی | ( نظرات )

خلاصه گزارش لژیون کمک راهنما مسافر منصور

موضوع : سی دی مجاز

باید در طول سفر مواظب نیروهای بازدارنده باشیم چون کار این نیروها این است که باعث گردند که قدرت حرکت را از انسان بگیرد و وقتی این اتفاق افتاد مستقیم روی سیستم X اثرگذار می‌باشد......


خلاصه سخنان استاد

استاد پس از چهارده ثانیه سکوت فرمودند ، خداوند را بسیار شاکر و سپاسگزارم که توانستم امروز هم در کنگره حضور پیدا کنم تا ابتدا آموزش بگیرم و خدمت نمایم ، ورود دیده بان محترم شهرستان‌ها مسافر آقای حکیمی را به نمایندگی سلمان فارسی خوش‌آمد می‌گویم.

استاد فرمودند : جناب آقای امین استاد جهان‌بینی ابتدا در مورد ارتباط برقرار کردن با انسان‌ها ، کامل صحبت کردند و فرمودند کلید زندگی و سعادت انسان، ارتباط با دیگران است ، من وقتی به دوران گذشته‌ی خودم  نگاه می‌کنم می‌بینم، زمانی که همه‌چیز روبه‌راه بود و وضعیت خوبی داشتم ، دقیقا زمانی بود که با انسان‌ها می‌توانستم ارتباط برقرار کنم و خیلی از آرامش بیشتری برخوردار بودم و تحت هیچ‌گونه فشار نبودم و دقیقه برعکس زمانی که وضعیت خوبی نداشتم و اوضاع بدتر بود ارتباط من نیز سخت‌تر می‌شد و مجبور بودم شرایط را تحمل‌کنم که این شرایط باعث ناراحتی و عذاب زیاد، برای من می‌شد و مجبور می‌شدم از ارتباط برقرار کردن پرهیز کنم ، چون ارتباط برقرار کردن هم هزینه دارد و باید این هزینه را پرداخت کرد و شاید یک یا دو روز هم انسان باید خماری آن را بکشد بنابراین سعی می‌کند که دایره‌ی ارتباط خودش را کم کند.اگر در ارتباط‌ها یک سری از انرژی‌های ما از دست برود به‌مرورزمان انسان ورشکسته می‌شود و متأسفانه امروزه نسبت به گذشته بین انسان‌ها ارتباط کم‌تر شده است.و علت آن‌هم این است که هزینه ارتباطات بالا رفته است و درگذشته این ارتباطات خیلی زیاد و راحت‌تر بود.

استاد در ادامه فرمودند : امروزه خیلی از ما به شبکه‌های مجازی علاقه‌مند شده‌ایم و دلیل آن این است که در شبکه‌های مجازی ارتباط برقرار می‌کنیم ولی در مقابل آن هیچ هزینه‌ای نمی‌دهیم.در این سی دی واقعاً استاد امین به‌طور ریشه‌ای و کامل توضیح می‌دهند و برای بهتر متوجه شدن باید چندین مرتبه این سی دی را گوش کنیم و استاد در ادامه در این سی دی از فضای مجازی صحبت نمودند و فرمودند ارتباط تلفنی فقط یک ارتباط صوتی است ، البته ارتباط پیامکی هم به همین صورت است. پس در این ارتباطات خیلی از حس‌ها فیلتر می‌شود و باید متوجه شویم که واقعاً روی سیستم X تأثیر می‌گذارد و از تعادل خارج می‌کند و باعث می‌شود که دچار خیلی از بیماری‌ها شود، چون سیستم X هم به‌صورت باسیم و هم به‌صورت بی‌سیم کار می‌کند . سیستم X هم با افکار منفی و هم با مواد از بین می‌رود، زمانی که ما مصرف‌کننده مواد یا سیگار بودیم ، باعث تخریب سیستم X خودمان می‌شویم ولی با پیشرفت تکنولوژی و علم ، امواج باعث می‌شود که این سیستم دچار تخریب و از تعادل خارج شود..

استاد فرمودند : باید در طول سفر مواظب نیروهای بازدارنده باشیم چون کار این نیروها این است که باعث گردند که قدرت حرکت را از انسان بگیرد و وقتی این اتفاق افتاد مستقیم روی سیستم X اثرگذار می‌باشد. و سپس در ارتباط با مثلث شخصیت صحبت کردند و فرمودند مثلث شخصیت ، مثلثی است که از نفس انسان محافظت می‌کند. 1- انسان احساس معصومیت داشته باشد. 2- احساس لیاقت داشته باشد. 3- احساس امنیت و ایمان داشته باشد. اگر انسان این سه پارامتر را داشته باشد در تعادل کامل به سر می‌برد.حال هرکدام از القائات که اتفاق بیفتد این مثلث با مشکل ایجاد می‌شود، و این جزء نیروهای بازدارنده می‌باشد و فقط باید با تزکیه و پالایش از آن مواظبت کنیم و هرروز آگاهی و دانایی خودمان را بالا ببریم.

در پایان ، استاد جلسه کمک راهنمای محترم آقای منصور ولیخانی جلسه را به مشارکت گذاشتند :

مسافر فرامرز : ابتدا ورود دیده بان محترم آقای حکیمی را خوش‌آمد می‌گویم ، من خودم چندین مرتبه این سی دی را گوش دادم و واقعاً بی‌نهایت زیبا بود و لذت بردم از صحبت‌های آقای امین و برداشت من از این سی دی این بود که فقط با خدمت کردن می‌توانم توان خودم را ارتقاء بدهم و به حال خوش برسم.

مسافر علی : خدا را شکر می‌کنم که امروز توانستم در جلسه به‌موقع حضور پیدا کنم و از صحبت‌های آقای حکیمی آموزش بگیرم ، در این سی دی آقای امین مثال استخر انرژی را زدند، که من باید در این مسیر با تزکیه و پالایش بتوانم مشکلات خودم را حل کنم و به حال خوش برسم.

مسافر کمال : خدا را بسیار تا بسیار شکر می‌کنم که با کنگره60 و سیستم ایکس آشنا شدم و این سی دی خیلی به من کمک کرد تا بتوان در مسیر اهداف کنگره حرکت کنم.

تایپ و ویرایش : مسافر مصطفی

عکس : مسافر حسین

 

 

 

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران، سی دی های آموزشی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافرمحمدعینی (لژیون نجف آباد) چهارشنبه 24 مهر 1398 21:22
خداقوت خدمت همیشه استاد گرامی خودم آقای منصور از متن سخنان ایشان نهایت لذت را بردم.
مروری شد بر گذشته که در کنار استاد آموزش میگرفتم.
خداقوت خدمت همه اعضای لژیون ایشان.
امیدوارم همچنان سربلند و پیروز باشید.
چهارشنبه 24 مهر 1398 18:33
باسلام و تشکر از استادبزرگوار آقای ولیخانی بسیارآموزش گرفتم ازشما مثل همیشه.خداقوت.
مسافرمحمدبهرامی.سلمان فارسی چهارشنبه 24 مهر 1398 09:41
باسلام.جناب آقای ولیخانی بسیار آموزش گرفتم و لذت بردم.انشاالله که من بتوانم بیش از پیش از آموزشهای شما پیشکسوتان عزیز کنگره 60 بهره ببرم و آنها را کاربردی کنم.
مسافر حمیدرضا لژیون۱۶ سه شنبه 23 مهر 1398 17:18
عشق یعنی آقای منصور ولیخانی و بروبچ گل لژیون ۱۶
مسافر میثم لژیون ۲۲ سه شنبه 23 مهر 1398 13:15
سلام و عرض ادب خدمت کمک راهنمای عزیز آقای منصور ولیخانی .امیدوارم موفق و سلامت باشید .
سه شنبه 23 مهر 1398 13:15
سلام و عرض ادب خدمت کمک راهنمای عزیز آقای منصور ولیخانی .امیدوارم موفق و سلامت باشید .
علی رحیمی ل 6 سه شنبه 23 مهر 1398 09:29
خدا قوت خدمت کمک راهنمای گرامی آقای منصور ولیخانی
وتشکر از مشارکت لژیون
مسافر. مسعود عموشاهی.ل یکم دوشنبه 22 مهر 1398 15:49
سلام به آقای ولی خانی وعرض خداقوت که زیبا صحبت نموده اند. خداراشکر
مسافرمحمدجلال اخلاقی دوشنبه 22 مهر 1398 11:03
سلام خداقوت به استاد که سخنان آموزنده بیان کردند.
مسافر احسان لژیون ۲۱ دوشنبه 22 مهر 1398 10:26
با تشکر از کمک راهنمای محترم آقای منصور ولیخانی
تشکر از آقا مصطفی و آقا حسین عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات