مصاحبه با اعضای لژیون سردار
یکشنبه 19 آبان 1398 ساعت 20:06 | نوشته ‌شده به دست رضا رئیسیان | ( نظرات )

مصاحبه با زوج جوانی که در اخرین پله های سفر اول لذت بخشیدن را چاشنی رهایی شیرینشان کردند.

 در کنگره به رهایی، آرامش، عشق و محبت، حال خوش و... رسیدیم و با این دانایی قطعاً عضو لژیون سردار می‌شویم...

عرض سلام و خدا قوت خدمت شما خانواده گرامی

بابت این توفیق الهی که نصیبتان شده است تبریک عرض می‌کنم.

1. لطفاً طبق رسم کنگره خودتان را معرفی کنید.

سلام دوستان علی‌اکبر هستم یک مسافر آنتی ایکس مصرفی شیره و تریاک مدت تخریب: بیش از ۴ سال

۸ ماه و ۱۰ روز با راهنمایی کمک راهنما آقای مجتبی عتیقی سفرم را شروع کردم روش درمان DST داروی درمان OT رشته ورزشی شنا و والیبال

سلام دوستان فائزه هستم یک هم‌سفر

2. هدف از تشکیل لژیون سردار چیست؟

به نظر من یک امر بزرگی است و خیلی خداپسندانه است و برای رهایی و تکامل یافتن انسان است. همان‌طور که خداوند این توفیق را به ما عنایت کرده است که در این جهان خاکی و جغرافیا زمانی برسد که لژیون سردار تشکیل شود و من نوعی بتوانم با آموزش‌هایی که در سفر اول می‌گیریم به این نقطه از دانایی برسم و عضو کوچکی در این لژیون باشم و اینجا همان‌جایی است که خداوند می‌گوید به هم نوع خود و کسی که مشکلی دارد کمک کنید و خدا را شکر که لیاقت حضور در لژیون سردار به من داده شد.

هم‌سفر: کنگره مکانی است که هیچ ارگانی نمی‌تواند به آن کمک مالی کند و در لژیون سردار این فرصت در اختیار افراد گذاشته می‌شود تا به هم نوع خود کمک کنند.

3. چگونگی ورود خودتان به زنجیره عاشقان لژیون سردار بفرمائید.

راهنمای عزیزم روزی از لژیون سردار صحبت کردند و من به ایشان گفتم در ماه مبارک رمضان کمک کردم و ایشان گفتند: که در لژیون سردار عضو شو و من به‌محض شنیدن این پیام به راهنمایم گفتم: الآن می‌توانم عضو لژیون سردار بشوم و ایشان گفتند: نه چون الآن در اوایل سفر هستید، اگر خواست و علاقه‌ی عضویت دارید منتظر باشید تا زمانش برسد تا به شما بگویم مدتی گذشت و یک روز در پارک بودیم که راهنمایم گفتند: میزان دارویتان کم است و اگر هنوز خواست و علاقه برای عضویت در لژیون سردار رادارید می‌توانم شما را تائید کنم تا عضو بشوید من هم از خدا خواستم تا کمکم کند و حرکت کنم و به من لیاقت حضور در لژیون بدهد و خداروشکر همان موقع این دانایی ورود به لژیون سردار را عملی کردم.

4. به‌طور حتم لژیون سردار دارای میدان جاذبه بسیار قوی است، جذاب‌ترین نقطه‌ای که باعث وصل شما شد چه بود؟

وادی چهاردهم؛ آنچه باور است محبت است و آنچه نیست، ظروف تهی است. من که می‌گویم، کلام خود نیست؛ بلکه فردی است که در جمع بیکران هستی که باورش کار هر کس نیست؛ مگر معنای آن، بداند که آن چیست.

ارابه‌ها را در بیکران به حرکت درآورید که نگهبانان ماوراء به آنچه در زمین می‌گذرد، نیازمندند.

بشکافید آنچه شکافتنی نیست، در دل‌سنگ بروید و ترکیب‌ها را جدا نمایید.

عقل و عشق و ایمان به من آموخت وارد لژیون سردار بشوم و عضو کوچکی از این لژیون باشم.

هم‌سفر: از قبل به دنبال جایی می‌گشتم تا حالم خوب شود و خداروشکر زمانی که وارد کنگره شدم همان‌جا را پیدا کردم و زمانی که پیام لژیون سردار به من رسید گفتم با ورود در این لژیون قطعاً حالم از این بهتر خواهد شد و برکاتش را در زندگی‌ام می‌بینم.

5.نقش و حمایت هم‌سفرتان در لژیون سردار به چه صورت است؟

زمانی که من مسئله لژیون سردار را مطرح کردم هم‌سفرم به‌عنوان بهترین هم‌سفر می‌توانست بگوید نه و با این پول کارهای دیگری انجام دهیم ولی ایشان به دانایی رسیدند که استقبال کردند و خیلی خوشحال شدند و باعث شدند قدم‌های محکم‌تری در این راه بردارم و انرژی‌ام روزبه‌روز بیشتر شود.

 

6. با توجه به اینکه مسافرتان عضو لژیون سردار بودند چه حس و حالی باعث شد شما هم عضو بشوید و مسافرتان چگونه شمارا حمایت کردند؟

 برای من باورکردنی نبود که بتوانم وارد لژیون سردار بشوم و وقتی متوجه چنین لژیونی شدم با خود گفتم ای‌کاش من هم می‌توانستم عضو لژیون سردار شوم تا اینکه مدتی گذشت یک روز مسافرم به من گفتند: می‌خواهم عضو لژیون سردار شوم من هم خداروشکر کردم که به مسافرم به این دانایی رسیده که می‌خواهد عضو لژیون سردار شود اما با خود فکر کردم اگر بگویم مسافرم می‌گویند: شما به‌جای من به لژیون سردار بروید و چیزی به ایشان نگفتم.

مسافرم گفتند: می‌خواهم برایتان طلا بگیرم. بعد از جلسه‌ی اولی که به لژیون سردار رفتند وقتی به خانه آمدند به من گفتند: به‌جای گرفتن طلا، اسمت را برای عضویت لژیون سردار نوشتم باورم نمی‌شد حس و حال خیلی خوبی داشتم.

7.با توجه به آموزش‌های کنگره مسائل اقتصادی را چگونه مدیریت می‌کنید که هر دو افتخار حضور در لژیون سردار رادارید؟

 انسان‌ها دو پایه مالی دارند؛ پایه مالی دنیوی و پایه مالی اخروی و من چیزهایی که برای رفاه و راحتی یک زندگی خوب نیاز است را داشتم و سعی کردم به سویی بروم که پایه‌های مالی در آخرتم را قوی کنم و نهالی که در آخرت من هست را رشد بدهم تا اینکه به پایه‌های مالی دنیوی‌ام بیشتر نگاه کنم مطمئن بودم نهالی می‌کارم که سال‌های سال به من میوه می‌دهد و از آن قوت کافی بگیرم و هم سایه بانی برافراشته. من زمانی مسائل اقتصادی را حساب کردم و به یاد صحبت آقای مهندس افتادم که ایشان فرمودند: حدود ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان هزینه‌ی درمان یک مسافر است. خداروشکر کردم که اگر من کمک مالی ناچیزی کردم به لژیون سردار نبوده بلکه توانستم جزئی از استفاده‌هایی که از کنگره و آموزش‌هایش را داشتم را انجام بدهم و قسمت معنوی این کار آرامش، رهایی، حال خوش و تعادل با پول و اقتصاد قابل مقایسه نیست.

هم‌سفر: من احساس می‌کنم کسانی که زیادی پس‌انداز می‌کنند همیشه از یکجایی می‌گیرند و به‌جای دیگری می‌دهند کمتر برکت آن پول را دریافت می‌کنند. یک‌زمانی مسافرم به من گفتند: وقتی حساب‌وکتاب می‌کردم اصلاً پولی از حسابم کم نشده بود و خیلی جالب بود.

 

8. حضور در لژیون سردار چه نتایجی و آموزشی برای شما داشته است؟

 به من آموخت که بیشتر بهاء بدهم و دانایی خودم را به دانایی مؤثر تبدیل کنم.

وقتی کسی وارد لژیون سردار می‌شود باید روزبه‌روز نقطه تحمل در او بالاتر رود و از ضد ارزش‌ها دوری کند چون لژیون سردار فوق‌العاده انرژی دارد.

هم‌سفر: طعم بخشیدن بسیار شیرین است و جاهایی جوابگوی چندین خانواده می‌شود تا به آرامش برسند و این برای من لذت‌بخش است.

 

9. بعضی افراد موقع بخشیدن از مال ترس از دست دادن دارند نظر شما چیست؟

در سفر اول آموزش می‌گیریم که ترس، یکی از اضلاع مثلث جهالت است که تفکر را از بین می‌برد و ما را به ناکجاآباد می‌کشاند؛ بنابراین با تفکر سالم حرکت کنند و بدانند برکتش را چندین برابر در زندگی‌شان می‌بینند.

 هم‌سفر: اصلاً این جمله به ذهنم نیامده است چون این نیت را دل داشته‌ام که من هم کمکی هرچند ناچیز انجام دهم.

 

برای کسانی که دوست دارند عضو لژیون سردار شوند ولی دچار تردید و دو دلی هستند چه راهکاری دارید؟

باید به وادی اول برگردند و اگر به تفکر سالمی رسیده باشند و خواست و علاقه عضویت داشته باشند از خداوند بخواهند تا کمکشان کند و طبق وادی هشتم با حرکت راه نمایان می‌شود پس باید حرکت کنند تا بتوانند در این جایگاه قرار بگیرند.

هم‌سفر: ما اگر فکر کنیم کنگره‌ای وجود نداشت تا درمان در آنجا اتفاق بیفتد مجبور بودیم هزینه‌های زیادی بپردازیم و درنهایت هم جوابی نگیریم و باحال بدی به زندگی ادامه دهیم ولی اگر یک درصد به دانایی رسیده باشیم می‌دانیم یکی از دین‌هایی که بر گردنمان است عضویت در لژیون سردار است چون در کنگره به رهایی، آرامش، عشق و محبت، حال خوش و... رسیدیم و با این دانایی قطعاً عضو لژیون سردار می‌شویم.

 

10. جمله‌ای از حس و حال این روزهایتان برایمان بگوئید؟

حس و حال خوب و عجیبی دارم و انرژی خوبی دارم و خوشحالم از اینکه همان‌طور که دیگران برای ما کاشتند و ما برداشت می‌کنیم و به این رهایی و آرامش رسیدیم و ما هم می‌توانیم نهال کوچکی طبق فرمان خداوند برای دیگران بکاریم و یک سهام‌دار کوچکی برای رهایی دیگران باشیم و هیچ لذتی بالاتر از لذت رهایی یک انسان از دام اعتیاد نیست. من همیشه می‌دانستم که این دین بر گردنم است که به دیگران کمک کنم و من هم به سهم خودم چراغ کنگره را روشن نگه‌دارم چون هیچ‌کس جزء آقای مهندس در این جهان نمی‌توانست اعتیاد را درمان کند و این کار بسیار بزرگی است.

هم‌سفر: بسیار خوشحالم که در لژیون سردار حضور دارم.

 11. چه تصمیمی برای جشن گل‌ریزان سال‌های بعد دارید؟

 ابتدا اینکه از خداوند می‌خواهم لیاقت حضور به من بدهد و خدمتگزار واقعی باشم و بتوانم با بهترین کیفیت به هم‌سفران و مسافران خدمت کنم و از خداوند می‌خواهم اگر لیاقت نشان دنور رادارم در سال‌های آینده از دستان جناب مهندس دریافت کنم. از خداوند هم می‌خواهم پسر کوچکم لیاقت عضویت در لژیون سردار نصیبش شود.

هم‌سفر: من هم بتوانم به بهترین شکل ممکن به همنوعان خودم کمک کنم.

 

از این‌که وقت خود را در اختیار گروه خانواده گذاشتید از شما ممنونم و پیشاپیش رهایی‌تان را تبریک عرض می‌کنم و انشاا... با خدمت در این جایگاه به جایگاه‌های بالاتری دست پیدا کنید.

کلام آخر...

اگر کسی وادی نهم قسمت پیام اول را بخواند و تفکر و تعمق کند و درک کند بسیار راحت می‌تواند به لژیون سردار ورود پیدا کند و حس و حال اعضای لژیون را لمس کند. عرض سلام و خدا قوت خدمت شما خانواده گرامی

بابت این توفیق الهی که نصیبتان شده است تبریک عرض می‌کنم.

عکس: همسفر فاطمه

گزارشگر و تایپ: همسفر مریم

ویرایش: مسافر رضا

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی، مصاحبه ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافرمحمود پنجشنبه 23 آبان 1398 09:11
سلام و عرض ادب خدمت دوعزیزبزرگواربراتون بهترینها رو آرزو میکنم و امیدوارم در جاهای بالاتر ببینیمتون
همسفرلیلا ل۱ سه شنبه 21 آبان 1398 09:03
عرض تبریک به شما زوج گرامی که فعل بخشش را به درستی صرف کردید،براستی که بخشیدن پول بزرگ نمی خواهد دل بزرگ میخواهد.
امیدوارم با دریافت گل رهایی شادیتان چندصدبرابرشود و شاد وسربلندباشید.
ممنون از خانم مریم وخدمتگزاران سایت،خداقوت
مسافر احسان لژیون ۲۱ سه شنبه 21 آبان 1398 07:06
تبریک به علی اکبر و همسفرشان برای شرکت در لژیون سردار و برایشان بهترین ها را خواستارم.
محبوبه سه شنبه 21 آبان 1398 01:18
بسیار عالی بود زوج عزیز و گرامی
همسفر شقایق لژیون یکم دوشنبه 20 آبان 1398 21:53
خیلی عالی بود موفق و پیروز باشید امیدوارم که برکت این بخشش در زندگیتان برقرار و پایدارباشد
مسافرعلی یزدانی دوشنبه 20 آبان 1398 21:37
سلام وخداقوت خدمت دوست عزیزم علی اکبروتبریک ب همسفرمحترمشان انشاالله جایگاه کمک راهنمایی برایشان
همسفر مهسا لژیون ۲۴ دوشنبه 20 آبان 1398 12:30
باسلام و خداقوت به شما زوج خدمت گزار.بسیار لذت بردم از مصاحبه ی پر بارتون.ان شاالله شاهد رهایی شما باشیم
مهدی فروهر ل ۱۵ دوشنبه 20 آبان 1398 09:32
سلام. تبریک و شاد باش خدمت علی اکبر عزیز و همسفر محترمشون به جهت ورود به لژیون سردار. الحق که این روزها میتوان شور و شعف را در چهره ایشون مشاهده کرد. درود بر شما.
دوشنبه 20 آبان 1398 01:24
آفرین
همسفرزهره لژیون۶سلمان دوشنبه 20 آبان 1398 00:02
به خانم فائزه وآقاعلی اکبر تبریک میگم انشاءلله برکت این بخشش رابا گرفتن گل رهایی ازجناب مهندس دریافت کنید و خدمتگذاران شایسته برای کنگره باشید و درجایگاه کمک راهنمایی خدمت کنید .به خانم مریم و خانم فاطمه و آقارضا هم خداقوت میگم همگی موفق باشید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات