کارگاه آموزشی خصوصی مسافران یکشنبه مورخ 1398/08/19
یکشنبه 19 آبان 1398 ساعت 20:51 | نوشته ‌شده به دست رضا رئیسیان | ( نظرات )
جلسه دهم از دور چهلم کارگاه‌های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60، نمایندگی سلمان فارسی به استادی کمک راهنما مسافر سعید و نگهبانی مسافر حسین و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه " DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها" یکشنبه 19 آبان ماه 1398 ساعت 17 آغاز به کار نمود.
روش ابوالفضل درمانی بود که به من ضربه سنگینی وارد شد و من سه روز در بیمارستان در حالت کما بودم و مرگ را با چشمان خودم دیدم و خدا را شکر می‌کنم که با کنگره آشنا شدم...


خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر می‌کنم که یک‌بار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم تا بتوانم آموزش ببینم.

همان‌طور که دبیر عزیز فرمودند: دستور جلسه این هفته روش D.S.T و تجربه من از سم‌زدایی و سایر روش‌هاست. اگر بخواهیم به مرجع این دستور جلسه برگردیم باید به کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر و ۱۴ مقاله مراجعه کنیم که هم روش D.S.T و هم سایر روش‌های ترک و عواقب آن را برای ما توضیح داده است. در کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر و ۱۴ مقاله ما با سه روش ترک و یک روش درمان آشنا می‌شویم، روش اول روش ترک سقوط آزاد است و روش دوم ترک شبه سقوط آزاد است. روش شبه سقوط آزاد یک پله از سقوط آزاد پایین‌تر است و درواقع مثل این است که ما به‌جای طبقه دهم یک ساختمان از طبقه هفتم آن ساختمان خودمان را به پایین پرتاب کنیم که آن‌هم باز تخریب‌های زیادی دارد و اما روش سوم که همان روش سنتی است که به صورت کم کردن با خود تریاک یا آب شیره درست کردن و ریختن آب درون آن است و روش چهارم که همان روش درمان ماست یعنی D.S.T تمام روش‌های ترکی که ما انجام داده‌ایم زیرمجموعه آن سه روش اول است. خود من تجربه زیادی در ترک داشتم یکی از آن‌ها ترک با متادون بود که من تا مصرف یک‌دهم هم رسیدم ولی به من جواب نداد، چراکه متادون یکی از آلکالوئیدهای تریاک به نام تباین را دارد یکی از روش‌های که برای من تخریب زیادی داشت، روش ابوالفضل درمانی بود که به من ضربه سنگینی وارد شد و من سه روز در بیمارستان در حالت کما بودم و مرگ را با چشمان خودم دیدم و خدا را شکر می‌کنم که با کنگره آشنا شدم.

من خیلی از ترک‌ها را انجام دادم و به نتیجه‌ای نرسیدم و نتیجه‌ای که به دست می‌آوردم این بود که؛ یا با مصرف زیادتر و یا موادی به مواد مصرفی من اضافه می‌شد، ناامید می‌شدم در سال 1390 با ورود به کنگره نور و امید را دیدم و ایمان آوردم و بیشتر از یک سال سفر کردم تا به درمان رسیدم. ما باید از خودمان این سؤال را بپرسیم که آیا من که به کنگره آمدم و درمان شدن و به حال خوش رسیدم نباید سپاسگزار باشم.

جناب امین بسیار زیبا فرمودند: که خداوند می‌فرماید: همانا انسان نسبت به رب خود ناسپاس است، مگر کسانی که ایمان آورده‌اند و ما به کنگره ایمان آوردیم که توانستیم درمان بشویم.  انسان‌های ناسپاس نسبت به خودشان ناسپاس هستند. آیا من‌بعد از درمان باید بروم پی کار خودم و دین خودم را ادا نکنم. من که هر چه جلوتر رفتم دیدم که به کنگره بیشتر بدهکار شدم، چه مادی و چه معنوی ما در کنگره یاد می‌گیریم که؛ از نداشته هایمان بدهیم و اگر از جان‌ودل بدهیم قطعاً چندین برابر آن به ما بازمی‌گردد.

ما دستور جلسات مختلفی در این خصوص داریم مثلاً؛ کمک کنگره به من و کمک من به کنگره (خدمت مادی و معنوی) کنگره یک گوهر گران‌بهایی به من داد و ما از معنویات است که به مادیات می‌رسیم و یا من برای استحکام پایه‌های علمی و مالی کنگره چه کرده‌ام؟ و این سؤالی است که ما باید از خودمان بپرسیم و این را عملیاتی کنیم همان‌طور که می‌دانید؛ هفته آینده دستور جلسه گل‌ریزان است و ما باید وظیفه خودمان را در حد توان انجام دهیم و در این گل‌ریزان شرکت کنیم و بتوانیم دین خود را به کنگره ادا کنیم.

وادی چهاردهم وادی عشق و محبت است و عشق و محبت یعنی؛ گذشتن از خویش و من وقتی عاشق باشم، باید ببخشم از جان و مالم؛ و آیات زیادی در قرآن در این خصوص داریم ازجمله آیه‌ای که آقای امین گلی از آن زیاد یاد می‌کنند به این معنا که به آرامش و آسایش نمی‌رسید مگر آنکه؛ بدهید ازآنچه دوست دارید و محبت تنها سرمایه‌ای است که هرچه  بیشتر بدهید، باز بیشتر به خودمان برمی‌گردد و تجربه‌ای که خودم دارم این بود که؛ من هر چه بیشتر دادم خیلی بیشتر به من برگردانده شده است و حساب من هیچ‌وقت با کنگره صفر نمی‌شود، چون؛ من به کنگره نیاز دارم نه کنگره به من و اگر من بروم یک نفر دیگری می‌آید و جای من خدمت می‌کند. پس انشا الله بتوانیم هفته آینده این دستور جلسه گل‌ریزان را به بهترین شکل اجرا کنیم.

متشکرم که به صحبت‌های من گوش کردید.

عکس: مسافر احسان

نگارش و تایپ: مسافر صالح

ویرایش: مسافر رضا

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
جمعه 24 آبان 1398 16:30
سلام خدمت جناب مهندس آقا رحمان عزیز سومین سال روز تولدت مبارک باد ازطرف مسافر اصغر کمالی لژیون پنجم
مسافر مهدی لژیون۲ چهارشنبه 22 آبان 1398 12:25
سلام ب تمامی اعضاکنگره ۶۰ و کمک راهنمای محترم جناب اقای سعید چنگانی انشاا... در راهی ک در پیش گرفتید ب سرمنزل مقصود برسید
مسافر احسان لژیون ۲۱ سه شنبه 21 آبان 1398 06:04
با تشکر و تبریک به استاد جلسه کمک راهنمای محترم آقا سعید و خداقوت به دبیر و نگهبان جلسه
همسفر از سلمان دوشنبه 20 آبان 1398 15:12
خدا قوت به کمک راهنمای مسافرم آقای چنگانیان خیلی زیبا بود تشکر از کسانی که در قسمت سایت زحمت می کشند و مطالب را به موقع انتشار می دهند.
علی اکبر لژیون21سلمان فارسی دوشنبه 20 آبان 1398 07:57
عرض سلام وخداقوت به استاد عزیز ونگهبان ودبیر محترم .واقعا لذت بردم .تشکر وخداقوت به تمام کسایی که در جهت حرکت کنگره زحمت میکشند .بهترینهاکه خدمت در کنگره است نصیبتان شده امیدوارم باز بهترینها هم شامل حالتان باشه
علی اکبر لژیون21سلمان فارسی دوشنبه 20 آبان 1398 07:57
عرض سلام وخداقوت به استاد عزیز ونگهبان ودبیر محترم .واقعا لذت بردم .تشکر وخداقوت به تمام کسایی که در جهت حرکت کنگره زحمت میکشند .بهترینهاکه خدمت در کنگره است نصیبتان شده امیدوارم باز بهترینها هم شامل حالتان باشه
قاسم ل۶ دوشنبه 20 آبان 1398 07:44
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم آقای چنگانیان ونگهبان ودبیر جلسه وخسته نباشید خدمت دوستان سایت
مسافر محمد لژیون ۱۱ یکشنبه 19 آبان 1398 22:00
با سلام ،از همه ی خدمت گذاران که در کنگره خدمت می کنند،تشکر و سپاسگذار میکنم.جایگاه استادی را به کمک راهنمای گرامی آقا سعید تبریک می گویم.
مسافر محمد لژیون ۱۱ یکشنبه 19 آبان 1398 21:59
با سلام ،از همه ی خدمت گذاران که در کنگره خدمت می کنند،تشکر و سپاسگذار میکنم.جایگاه استادی را به کمک راهنمای گرامی آقا سعید تبریک می گویم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic