خلاصه گزارش لژیون شماره 6 یکشنبه تاریخ 98/09/10
دوشنبه 11 آذر 1398 ساعت 09:08 | نوشته ‌شده به دست مصطفی آقایی | ( نظرات )

خلاصه گزارش کمک راهنما مسافر علی

موضوع: وادی ششم

اگر جسم من سالم شد به‌طور خودکار فرمان را هم درست صادر می‌کند حتی قبل از این‌که کلامی از دهان من خارج شود در درجه‌ی اول تفکر می‌کند، ولی قبلاً در زمان مصرف نه در وقت نئشگی و نه در زمان خماری نمی‌دانستیم...

خلاصه سخنان استاد

استاد در ابتدا فرمودند خداوند را شکر می‌کنم که خداوند توفیق به من داد که در کنگره حضور پیدا کنم و آموزش بگیرم تا خدمت کنم.

استاد فرمودند: ما در لژیون پنج وادی اول را کارکردیم و به وادی ششم رسیدیم که وادی ششم به ما می‌گوید حکم عقل را در قالب فرمانده کاملاً، اجرا نمائیم. یعنی برسیم به فرماندهی جسم و عقل خودمان. عقل در تکامل مانند ماشین تابع خود می‌باشد هر انسانی که به هستی پا می‌گذارد برای تکامل خودش حرکت می‌کند و اگر به‌فرمان عقل برسد این فرماندهی را به دست آورده است چون ماقبل از ورودمان به کنگره و در زمان مصرف مواد مخدر فرماندهی ما دست مواد مخدر بود، اگر خمار بودیم یک رقم فرمان می‌داد و اگر نئشه طوری دیگر فرمان را صادر می‌کرد و به همین خاطر در بیرون از کنگره کسی که مواد مصرف می‌کرد می‌گفتند که عقل ندارد چون ما یک مصرف‌کننده بودیم با همین نام مصرف‌کننده بودن تمام انگشت‌های اشاره به‌طرف ما بود و هر خلافی را به ما نسبت می‌دادند و می‌گفتند که یک معتاد عقل ندارد درصورتی‌که یک مصرف‌کننده عقل لازمه را داشت ولی مواد مخدر اجازه نمی‌داد که به این فرماندهی برسد. در این وادی به ما می‌گوید اگر بخواهیم فرمانده عقل را در دست بگیریم باید از جسم سالم برخوردار باشیم، اگر جسم ما سالم نباشد ما به فرماندهی عقل نمی‌رسیم درحالی‌که روح کار خودش را انجام می‌دهد بالطافت و بااراده عقل راهبری می‌شود

استاد در ادامه فرمودند: اگر جسم من سالم شد به‌طور خودکار فرمان را هم درست صادر می‌کند حتی قبل از این‌که کلامی از دهان من خارج شود در درجه‌ی اول تفکر می‌کند. ولی قبلاً در زمان مصرف نه در وقت نئشگی و نه در زمان خماری نمی‌دانستیم که چه اتفاقی برای ما می‌افتد و برای ما سخت بود که به‌فرمان عقل برسیم مثلاً همیشه از جمع دور بودیم به خانواده می‌گفتیم اول شما به فلان مهمانی را بروید و من بعداً می‌آیم ولی در حال حاضر فرمان عقل و جسم ما دست خودمان است و خیلی راحت متوجه هستیم که اگر ساعت 9 شب در میهمانی بودیم داروی OT ما در اختیار خودمان است و به آن میهمانی می‌رویم و از آن لذت می‌بریم و داروی خودمان را هم سر ساعت مصرف می‌کنیم.

استاد فرمودند: ما در کنگره متوجه شدیم و یاد گرفتیم که عقل جز صور پنهان است و جای آن در داخل مغز است و مغز جز صور آشکار است. پس مغز از عقل فرمان می‌گیرد و اگر جسم من سالم نبود عقل نمی‌تواند فرماندهی را درست و صحیح اجرا کند وادی ششم یعنی فرمان‌بردار، همه‌ی ما در این جمع دوست داریم که یک فرمانده خوبی باشیم حداقل فرمانده خانواده خودمان باشیم.

در پایان استاد جلسه، کمک راهنمای محترم مسافر علی جلسه را به مشارکت گذاشتند:

مسافر مجید: همه‌ی ما انسان‌ها دارای دو پیامبر هستیم یکی پیامبر درونی و یکی پیامبر بیرونی که پیامبر درونی همان عقل ما است و پیامبر بیرونی که همین پیامبرانی هستند که از طرف خداوند برای انسان‌ها پیام می‌آورند. در مورد اعتیاد راهنما مثل یک پیامبر بیرونی با من مصرف‌کننده مواد مخدر امرونهی می‌کند و حکم عقل هم پذیرفت که من تا وادی پنجم را متوجه شدم و از وادی ششم به بعد باید آن‌ها را به اجرا دربیاورم و سعی کنم که از کلمات منفی استفاده نکنم و حکم عقل را اجرا کنم و همین‌گونه که در وادی گفته‌شده است حکم عقل لازم‌الاجرا است و باید اجرا شود و ما اگر حکم عقل را انجام دادیم باید مواظب باشیم که نفس اماره در قالب حکم عقل نرفته باشد و به‌قول‌معروف ما را دور نزند و به ما دستور ندهد که ما باید با بالا بردن آگاهی و دانش و با تزکیه و پالایش متوجه شویم که حکم عقل را در قالب فرمانده کاملاً اجرا کنیم.

مسافر نصیر: همه‌ی انسان‌ها وقتی تصمیمی را می‌گیرند و می‌خواهند کاری را انجام دهند یا از طرف عقل و یا از طرف نفس دستور می‌گیرند قبل از ورود به کنگره به دلیل نداشتن آگاهی و از روی جهل خودمان این تصمیمات به عهده‌ی نفس ما بود و این نیروی زیرک تمام فرماندهی را به دست گرفته بود و نمی‌گذاشت که من از عقل لازم برخوردار شوم ولی با ورودمان به کنگره با آموزش‌ها و نوشتن سی‌دی‌ها می‌توانیم باعث شویم که نفس خودمان را تربیت کنیم و فرمان عقل خودمان را به دست بگیریم.

مسافر محمود: وادی ششم به ما می‌گوید که عقل جز صور پنهان است و این عقل با مغز جدا می‌باشد چون عقل فناناپذیر است و با مرگ هم از بین نمی‌رود و در آرشیوهای بعد هم وجود دارد و هر چه قدر ما به‌طرف ارزش‌ها و صراط مستقیم و روبه‌جلو و به سمت رهایی حرکت کنیم روزنه‌ی روشنایی برای ما بیشتر می‌شود و در اینجا مغز حکم یک مترجم را دارد، چون عقل فر ایزدی دارد هر چه که ما به‌طرف عقل حرکت کنیم و نزدیک شویم شو شود در ما ایجاد می‌شود و شو شود ما در سفر اول همان رهایی از اعتیاد است.

مسافر مصطفی: وقتی به خودم نگاه می‌کنم متوجه می‌شوم که یک سری از اشتباهات و احتساب‌های غلط که می‌توان آن‌ها را نفس اماره نام برد چه اثراتی روی عقل من گذاشت و این فرمانده را از جایگاه خودش خارج کرد و من یک دوران خیلی تاریک و سختی را پشت سر گذاشتم ولی با ورودم به کنگره من امروزه آموزش گرفتم و به دانایی رسیدم و از این بابت خداوند را شاکر و سپاسگزارم که مسیر کنگره را در سر راه من قرارداد و بعد از آقای مهندس و خانواده محترمشان تشکر می‌کنم و از راهنمای خوبم که با آموزش‌هایی که به من دادند توانستم به این جایگاه برسم و این جایگاه را لمس کنم چرا؟ چون توانستم این نفس را صیقل دهم و در مسیر صراط مستقیم قرار بگیرم و این عقل واقعاً جز شگفتی‌ها می‌باشد من خودم قبل از ورودم به کنگره تا صحبت از عقل می‌شد اولین گزینه‌ای که به فکرم می‌رسید مغز بود ولی در کنگره با آموزش‌هایی که از کمک راهنمای خوبم گرفتم متوجه شدم که مغز جایگاه عقل است و فقط فرمان عقل را دریافت می‌کند و آقای مهندس فرمودند عقل نه از پوست است و نه از استخوان و فر ایزدی دارد و به‌محض این‌که به سمت کارهای درست و صراط مستقیم و نور و روشنایی برویم این نور ذره‌ذره زیاد می‌شود و عقل را به جایگاه اصلی خودش برمی‌گرداند.

تایپ و ویرایش: مسافر مصطفی

تهیه گزارش: مسافر مجید

عکس: مسافر احسان

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران، لژیون ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
پنجشنبه 14 آذر 1398 16:33
با‌سلام‌خدمت‌همه‌خدمتگذاران‌عزیز‌.‌خدا‌قوت.کمال‌تشکر‌وقدر‌دانی‌از‌‌ زحمات‌جناب‌اقای‌علی‌رحیمی‌.
مسافر محمود ل ۶ چهارشنبه 13 آذر 1398 19:15
سلام و خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم آقای علی رحیمی
از مطالبی که در مورد وادی ششم فرمودید نهایت استفاده را بردم
انشا الله با آموزشهایی که میگیریم به فرمان عقل برسیم
علی رحیمی ل 6 چهارشنبه 13 آذر 1398 19:15
تشکر از خدمتگزاران سایت بابت خدمتی که انجام می دهند
سه شنبه 12 آذر 1398 23:40
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم جناب آقای علی رحیمی استاد بسیار خوبم و لژیون پر بارشون
همسفر از سلمان سه شنبه 12 آذر 1398 13:44
تشکر و خدا قوت به کمک راهنمای محترم آقای علی رحیمی که همیشه در کنگره خدمت می کنند و تشکر از کسانی که مشارکت کردند خیلی آموزنده بود.
مسافر میثم لژیون ۲۲ سه شنبه 12 آذر 1398 10:04
عرض سلام و خداقوت خدمت کمک راهنمای ارزنده جناب آقای علی رحیمی.آرزوی موفقیت دارم براتون.به بچه های سایت هم خداقوت میگم ایول ا...
قاسم ل ۶ دوشنبه 11 آذر 1398 20:22
خداقوت خدمت کمک راهنمای گرامی علی آقا رحیمی و کلیه اعضای دوست داشتنی لژیون ششم تشکر فراوان خدمت علی آقا رحیمی بابت آموزشهای ناب وتشکر خدمت دوستان سایت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic