خلاصه گزارش ویلیام وایت (درمان سیگار) سه شنبه تاریخ 98/10/10
سه شنبه 10 دی 1398 ساعت 22:53 | نوشته ‌شده به دست مصطفی آقایی | ( نظرات )

خلاصه عملکرد لژیون ویلیام وایت (درمان سیگار)

کمک راهنما مسافر سعید

موضوع: جهان بینی در ورزش

من که مصرف‌کننده سیگار و یا مواد بودم در طول چندین سال خیلی از این توانائی‌ها را از دست دادم یعنی این ماشین (جسم) را از کار انداختم....


استاد پس از چهارده ثانیه سکوت فرمودند خداوند را حمد و سپاس که اجازه داد امروز هم در کنار شما عزیزان باشم تا آموزش بگیرم و تشکر از دبیر محترم بایت خلاصه گزارش هفته قبل، همان‌طور که دبیر محترم فرمودند دستور جلسه این هفته جهان‌بینی در ورزش می‌باشد.

استاد فرمودند: تنها علمی که ما در ورزش نیاز داریم جهان‌بینی است چون اگر نباشد ما برای بردوباخت دست به هر کاری می‌زنیم. جهان‌بینی در ورزش یعنی هدف، حالا باید ببینیم هدف ما از ورزش کردن چیست؟ ما ورزش می‌کنیم که به حال خوش و آرامش برسیم و بتوانیم توانائی‌های ازدست‌رفته را دوباره به دست بیاوریم . من که مصرف‌کننده سیگار و یا مواد بودم در طول چندین سال خیلی از این توانائی‌ها را از دست دادم یعنی این ماشین (جسم) را از کار انداختم. من باید ورزش را مکمل و چاشنی درمان اعتیاد کنم و همیشه با خودم تکرار کنم که ورزش مکمل درمان است و به فرموده آقای خدامی کنگره 60 هیچ اعتقادی به درمان اعتیاد با ورزش تنها را ندارد.

استاد در ادامه فرمودند: من اگر فقط برای گرفتن دارو به کنگره بیایم مطمئناً به نتیجه لازم نمی‌رسم. جهان‌بینی یعنی حرکت، تحرک و ما باید همیشه یک تحرکی داشته باشیم، چون ما با مصرف سیگار تمام اعضای بدن خودمان، مخصوصاً ریه خودمان را نابود کردیم و فقط می‌توانیم با ورزش کردن این اعضا را بازسازی کنیم. استاد امین در جزوه جهان‌بینی می‌فرمایند: ما در جهان‌بینی به دنبال قوانین زندگی هستیم. در چهارچوب زمین ورزش هم یک سری قوانین وجود دارد که ما باید این قوانین را کاملاً اجرا کنیم.

استاد فرمودند: ما در کنگره آب‌میوه‌های زیادی داریم فقط OT به‌تنهایی نیست، استخر، پارک، خدمت، همایش‌ها و ... به نظر من بهترین ورزش و مکمل درمان رفتن به استخر و آب‌درمانی است، انشا الله که تک‌تک ما به این جهان‌بینی رسیده باشیم که وقتی وارد کنگره می‌شویم بعد از دو ماه که از سفرمان گذشت وارد لژیون ویلیام وایت (درمان سیگار) شویم و با درمان سیگار و ورزش کردن به یک آرامش و تعادل خوبی برسیم.

در پایان، استاد جلسه کمک راهنمای محترم آقای سعید چنگانیان جلسه را به مشارکت گذاشتند:


مسافر مصطفی: من وقتی وارد کنگره 60 شدم یک مثلث به نام جسم، روان و جهان‌بینی برای من توضیح دادند که جهان‌بینی یکی از اضلاع مثلث درمان است. در کتاب 60 درجه آقای مهندس از ابتدای سفرشان صبح‌ها بعد از مصرف مواد از منزل بیرون می‌زدند و به ورزش و پیاده‌روی می‌رفتند این کار برای من مسافر اهمیت موضوع را می‌رساند. همان‌گونه که می‌دانیم طراح و بنیان گزار کنگره 60 آقای مهندس هستند و تفکرات عظیمی پشت تمام این کارها وجود دارد که ورزش را در درمان اعتیاد طراحی کردند به همین جهت کم‌کم ورزش کنگره 60 شکل گرفت و حدود 18 رشته ورزشی در آن مشغول به فعالیت هستند و بر تمامی اعضای کنگره 60 واجب و ضروری است که یک‌رشته‌ی ورزشی انتخاب کنند. ما ورزش می‌کنیم که حالمان خوب شود و باید تمام این آموزش‌هایی که در کنگره یاد می‌گیریم را در زمین ورزشی به نمایش بگذاریم چون بهترین مکان برای امتحان این آموزش‌ها در میدان‌های ورزشی است.

مسافر مرتضی: خداوند را سپاسگزارم که اذن ورود به کنگره و ورود به لژیون سیگار را به من داد. من وقتی وارد کنگره شدم پس از مدت دو ماه برای اولین مرتبه به پارک رفتم وقتی جمع دوستان را دیدم که دورهم مشغول خوردن صبحانه هستند یک انرژی و حس و حال خوبی به من دست داد یک حرکت زیبا و قشنگی بود که من تاکنون در هیچ جا ندیده بودم من در زمان مصرف هرروز صبح‌ها ورزش می‌کردم ولی با ورودم به لژیون و با راهنمائی های کمک راهنمای محترم که به من فرمودند که در اینجا باید ورزش را از کم شروع کنی و به‌صورت تدریجی عمل کنی و خدا را شکر این کار را انجام دادم و موفق شدم.

مسافر رسول: در سی دی روان چیست آقای مهندس در مورد جسم و جان صحبت کردند و فرمودند که ما یک‌راهی را که می‌رویم باید از آن راه شناخت داشته باشیم و به‌قول‌معروف بی‌گدار به آب نزنیم من فکر نمی‌کردم که ورزش روی روان تاثیرگزار باشد و مدتی هست که من روزهای جمعه به پارک می‌روم و تا یک هفته از انرژی خوبی برخوردار هستم.

مسافر اصغر: من هم خدا را شاکر هستم که یک روز دیگر در لژیون سیگار حضور دارم و از آموزش‌های ناب کنگره به آگاهی و دانایی می‌رسم. آقای مهندس در اکثر سی‌دی‌هایشان یک اشاره به مصرف سیگار می‌کنند و در مورد یکی از ضررهای سیگار که فرمودند وقتی انسان سیگار مصرف می‌کند به‌جای اکسیژن که باید وارد ریه شود منواکسید کربن وارد ریه می‌شود و وقتی این ماده سمی و خطرناک وارد ریه شد با اکسیژن مخلوط و وارد ریه می‌شود و درنتیجه گلبول‌های قرمز باعث می‌شود که حجم آن را زیاد کند و این کار باعث غلظت خون انسان می‌شود.

مسافر محمد: من برای اولین مرتبه که وارد پارک شدم، خیلی عجله کردم و به ورزش‌های سنگین پرداختم و شب اول تمام عضلات من آسیب‌دیده بود و با راهنما که صحبت کردم فرمودند که شما باید همه‌چیز را در کنگره به روش تدریجی انجام بدهی و از کم شروع کنید و به من پیشنهاد کردند که از پیاده‌روی شروع کنم و گوش کردم و این فرمان‌برداری به درمان در سیگار خیلی کمک کرد.

مسافر مجتبی: زنیرو بود مرد را راستی ز سستی کژی آید و کاستی به نظر من در کنگره سه گام اصلی وجود دارد 1- ورود به کنگره و لژیون 2- ورود به پارک و زمین ورزش 3- ورود به لژیون ویلیام وایت. من خدا را شکر می‌کنم که وارد کنگره شدم، من زمانی که وارد پارک شدم و کمی ورزش کردم خسته شدم و رفتم یک‌گوشه‌ای و یک نخ سیگار روشن کردم و جرقه‌ی وردم به لژیون سیگار از همان یک نخ سیگار شروع شد و با خودم گفتم که چرا من ورزش می‌کنم و بعدازآن به جسم خودم آسیب وارد می‌کنم.

مسافر منصور: در مورد جهان‌بینی در ورزش یکی این‌که در میدان ورزشی نقطه تحمل ما بالا می‌رود در سی دی روان آقای مهندس زیبا فرمودند وقتی جهان‌بینی ما بالا رفت و نقطه تحمل در مقابل همه‌چیز بالا رفت می‌توانیم با ورزش کردن به حال خوش برسیم همین‌که چندین صد نفر بدون هیچ‌گونه تنش و ناراحتی از چند نمایندگی در کنار هم هستند و ورزش می‌کنند یعنی هم نقطه تحمل آن‌ها بالا رفته و هم جهان‌بینی که آموزش‌دیده‌اند را به اجرا درمی‌آورند.

مسافر محمود: زمانی که من وارد کنگره شدم و راهنما انتخاب کردم راهنمای محترم آقای سعید چنگانیان به من فرمودند، اگر می‌توانی این سه کار را در طول سفر انجام بدهی وارد لژیون بشوید 1- نوشتن سی‌دی‌ها 2- حضور صبح‌های جمعه در پارک 3- رفتن به استخر و من پذیرفتم چون من شخصی بودم که حدود بیست سال بود صبح‌ها را ندیده بودم و خدا را شکر که خواسته درمان را داشتم و تابه‌حال که چند ماه است از سفر من می‌گذرد در طول هفته سه جلسه به استخر و صبح‌های جمعه در پارک حاضر می‌شوم و از این بابت خوشحال هستم که خانواده من که باور نداشتند تغییر را در من ملاحظه کرده‌اند.
 

 تایپ و ویرایش: مسافر مصطفی

عکس: مسافر حمید

 

 

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران، لژیون درمان سیگار (ویلیام وایت)،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
یکشنبه 15 دی 1398 00:04
باسلام عرض ادب خدمت کمک راهنمای محترم آقای چنگانی
انشاالله زحمات شما برکات در زندگیتان باشدموفق باشید
همسفر از سلمان پنجشنبه 12 دی 1398 14:04
خدا قوت به کمک راهنمای محترم آقا سعید چنگانیان که برای مسافر من خیلی زحمت کشیدند و از سیگار نجات پیدا کرد و تشکر از تمام کمک راهنمایان در بخش سیگار که واقعا زحمت می کشند.
علی رحیمی ل6 چهارشنبه 11 دی 1398 22:31
خداقوت خدمت کمک راهنمای گرامی آقای سعید چنگانیان
تشکر از خدمتگزاران سایت
مسافر سعید لژیون ۱۱ چهارشنبه 11 دی 1398 19:51
خداقوت به تمامی خدمتگزاران در سایت که بی وقفه خدمت می کنند و خداقوت خدمت تمامی کمک راهنمایان در لژیون ویلیام وایت‌‌،سپاسگزارم
قاسم ل ۶ چهارشنبه 11 دی 1398 15:41
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم آقای چنگانیان وعزیزان خدمتگذار
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic