کارگاه آموزشی عمومی(لژیون سردار)پنجشنبه 1398/11/17
یکشنبه 20 بهمن 1398 ساعت 17:26 | نوشته ‌شده به دست مجید فروغی | ( نظرات )
پنجشنبه17 آذر ماه 1398 جلسه چهاردهم از دور اول کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، لژیون سردار نمایندگی سلمان فارسی به استادی «کمک راهنما مسافر اصغر » و نگهبانی« کمک راهنما مسافر امیر »  و دبیری کمک راهنما همسفر خانم افسانه » با دستور جلسه  " تعهد وفای به عهد و تاثیر آن روی من" رأس ساعت 15:00 آغاز به کار نمود.

در جهان حاضر خیلی از کشور ها هستند که منابع زیادی در اختیار دارند ولی خودشان با فقر و مشکل زندگی شان را اداره می کنند ولی کنگره 60 و آقای مهندس از صفر کار خود را شروع کرده و به این عظمت دست یافته اند  و این نتیجه همان وفای به عهد است...

سخنان دستیار دیده بان محترم آقای اصغر منصوری:

اگر امروز  توانسته ایم به این اندازه ساختار کنگره را عظمت ببخشیم علتی ندارد مگر اینکه قبلش به عهد هایی که بسته بودیم عملکرده ایم.

اگر در گذشته در تشکیل لژیون سردار درنگ کرده بودیم و این لژیون را تشکیل نداده بودیم امروز نمی توانستیم این بنا ها را به این شکل آباد کنیم.

در جهان حاضر خیلی از کشور ها هستند که منابع زیادی در اختیار دارند ولی خودشان با فقر و مشکل زندگی شان را اداره می کنند ولی کنگره 60 و آقای مهندس از صفر کار خود را شروع کرده و به این عظمت دست یافته اند  و این نتیجه همان وفای به عهد است.

یادم می آید روزی که ساخت ساختمان سابق شعبه سلمان را به پایان رساندیم آقا حکیمی هنگام تحویل کلید از من پرسیدند:اصغر تو می دانی بهشت کجاست؟ در پاسخ گفتم، نه نمی دانم، در جوابم گفت:بهشت همین جاست، بهشت آن جایی است که به آرامش می رسیم و همیشه بهشت به دست خود انسان و با تلاشش ساخته می شود.

در کنگره از اول روی پای خودمان ایستادیم و نتیجه استقلال این شد که؛ در اصفهان یک شبه چهار و نیم میلیارد تومان پول جمع شد و ما نه تنها فرمان را به شکلی  زیبا به اجرا در آوردیم بلکه؛ به عهد خود وفا کردیم و زکات درمان خود را پرداخت کردیم .

سخنان ایجنت محترم آقای علیرضا هویدا:

خداوند را شاکرم و از دوستان سپاسگزارم به خاطر گلریزان عالی که در سال جاری داشتیم و امیدوارم بتوانیم در سال آینده بهتر عمل کنیم. آقای سلامی در سخنان خود گفتند: ما قطعا شعاع کنگره را نیز مانند قبل هر روز افزایش می دهیم و به این دلیل است که اعتیاد حد و مرز نمی شناسد و فرقی نمی کند بسیاری از افراد اعم از خانم ها و آقایان درگیر این آتش ویرانگر هستند و این مشکل حتی در دانشگاه ها و دبیرستان ها نیز رخنه کرده و ما نیز باید هر روز خود را در برابر این مشکل قدرتمند تر کنیم .

بزرگترین کمکی که کنگره به ما داده است همان سلامتی و اختیاری بود که از دست داده بودیم و ما باید قدردان افرادی باشیم که توسعه دهنده این راه بوده اند به خصوص پیشکسوتان محترم . همه ما در کنگره مانند اعضای یک ماشین هستیم و همه در کنار هم معنا پیدا می کنیم .

سخنان نگهبان لژیون سردار کمک راهنمای محترم مسافر امیر محمدی:

در این مکانی که هستم بسیار حس قشنگی دارم و به هیچ عنوان احسان غریبی ندارم به این دلیل که  ما برای به دست آوردن اینجا بسیار تلاش کردیم .

انسان اگر در حیات خود مفید باشد می تواند همه چیز از جمله جنگل ها، دریاها و کوه ها و ... را از خود بداند و از آن ها لذت ببرد.

دستور جلساتی که در کنگره وجود دارد همه ریشه در مکتوبات الهی دارد و این گنج به دست آقای مهندس برای ما آشکار و قابل لمس می شود .

روزی که انسان به دنیا می آید مانند این است که؛ در یک مدرسه ثبت نام کرده است و باید به قوانین این مدرسه متعهد باشد وگرنه خودش ضرر می کند. ولی اگر به تعهدات خود عمل کند همیشه آرامش دارد و به کلاس های بالا تر می رود.

سخنان اسیستانت محترم کمک راهنما سرکار خانم زهره :

خوشحالم که، اولین دیدارم با شما و ایجنت محترم و آقای منصوری در لژیون سردار شد و این را به فال نیک می گیرم.

خریداری ساختمان جدید را خدمت همه عزیزان تبریک می گویم.

ما انسان ها شدیداً به یاد آوری نیازمندیم چرا که یکی از خصلت های انسان فراموشکاری است، بدین جهت جلسات لژیون سردار بسیار بستر مناسبی را برای ما فراهم می کند تا یادمان نرود، وظیفه انسانی مان را و توان بخشیدن در ما بیشتر شود و راحت تر بتوانیم ببخشیم و اگر عهدی با خودمان بستیم که مثلاً سال دیگر مبلغی را بدهیم راحت تر بتوانیم به عهدمان وفا کنیم.

وقتی تعهد می کنیم دیگر این پول ما نیست، تجربه ای که دارم این است که وقتی تصمیم می گیریم پولی را بدهیم و توانش را در خودمان می بینیم سعی کنیم همان موقع بدهیم وگرنه اگر خواستیم به تعویق بیندازیم آن وقت دیگر وارد بازی نفس می شویم و کار برایمان سخت می شود چراکه نفس، نداشته هایمان را به نشان می دهد و نمی گذارد به راحتی این کار را انجام دهیم.

کنگره زمین تمرین است اگر در کنگره توانستیم به عهدی که می بندیم پایبند باشیم در جاهای دیگر راحت تر می توانیم این کار را انجام دهیم چون هیچ کس در کنگره نمی تواند ادعا کند کمکی به کنگره کرده چون کنگره کمک بیشتری به آن کرده است.

در آخر جلسه انتخابات نگهبانی لژیون سردار انجام شد و همسفرخانم مژگان به عنوان نگهبان دور دوم انتخاب شدند.

عکاس:کمک راهنما مسافر رضا

نگارش:کمک راهنما همسفر خانم افسانه

تایپ:همسفر محمد جواد

ویرایش :مسافر مجید


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی ، لژیون ها، لژیون سردار،

برچسب‌ها: کنگره60، درمان، ترک،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرزهره لژیون۶سلمان دوشنبه 21 بهمن 1398 22:34
خداقوت به جناب منصوری و ایجنت واسیسنت شعبه سلمان ومرزبانان مسافرو همسفر وتبریک برای مکان جدیدشعبه
همسفر از لژیون۸ دوشنبه 21 بهمن 1398 21:19
عرض تبریک به تمامی اعضای لژیون سردار وتبریک بابت اولین برپایی جلسه لژیون سردار در ساختمان جدید وبه امید پیشبرد اهداف عالیه کنگره ۶۰ با حس وحال خوب در سال نو وساختمان نووجدید
همسفر نسیبه لژیون چهاردهم شعبه سلمان فارسی دوشنبه 21 بهمن 1398 12:02
تبریک ویژه خدمت همه اعضای لژیون سردار و خانم مژگان عزیز بابت نگهبانی
مهدی فروهر دوشنبه 21 بهمن 1398 09:35
سلام.خداقوت خدمت اعضای محترم لژیون سردار و خوش امد خدمت اعضایی که در این دوره به این جمع پیوستند. از اقای محمدی عزیز بابت خدمات و زحماتشون در جایگاه نگهبانی دوره قبل تشکر و قدردانی میکنم و خدمت سرکار خانم مژگان تبریک و ارزوی موفقیت براشون دارم .
مسافر میثم لژیون ۲۲ دوشنبه 21 بهمن 1398 00:05
سلام و عرض خداقوت دارم خدمت همه اعضای محترم لژیون سردار .آقای محمدی عزیز از خدمت صادقانه شما در این جایگاه کمال تشکر رو دارم و به خانم مژگان تبریک عرض میکنم و براشون آرزوی توفیق روز افزون دارم
مسافر کوروش لژیون ۲۱ یکشنبه 20 بهمن 1398 22:26
درود وخداقوت به اعضای محترم سردار پایدار وپیروز باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic